Garanti’den Özel Ödemeli Mortgage

Garanti'den Özel Ödemeli Mortgage

Güvence Bankası kuruluşundan itibaren tüm müşterilerinin gereksinimlerine yanıt vermeyi, yüksek alan kişi memnuniyeti inancı ve amacıyla müşterilerinin tüm sorunlarını gidermeyi amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda müşterilerine en uygun faiz oranlarında ve en esnek vade imkanlarında birbirinden avantajla krediler sunmaktadır. Güvence Bankası tarafınca sizlere gösterilmekte olan bu krediler yardımıyla yeni bir ev ve vasıta sahibi olabilir, acil ihtiyacınız olan şeyleri anında giderebilir, işinizi istediğiniz şekilde geliştirebilir ve yeni yatırımlar yapabilirsiniz.
Güvence bankasının müşterilerine sunmakta olduğu avantajlı kredilerden biri de Güvence Hususi Ödemeli Mortgage olarak göze çarpmaktadır. Bu kredinin en büyük özelliği adından da anlaşılacağı şeklinde hususi ödemeli olmasıdır. Hususi Ödemeli Mortgage yardımıyla gelirinizde azalış yada artın bulunmuş olduğu dönemleri saptayarak bu dönemlere hususi faizler tercih edebilirsiniz. Tamamen sizler tarafınca belirlenecek olan bu ara taksitler yardımıyla de bütçenizi zorlamadan, kolaylıkla ev sahibi olabilme olanağına sahipsiniz.

Güvence Hususi Ödemeli Mortgage Özellikleri

Güvence Hususi Ödemeli Mortgage özellikleri, aşağıda sizler için detaylandırarak paylaşmış olduğumuz özelliklerdir:

  • Güvence tarafınca sizlere gösterilmekte olan bu hususi ödemeli ev kredisini Türk Lirası cinsinden kullanma olanağına sahipsiniz.
  • Güvence Bankası hususi ödemeli ev kredisi ile elde edebileceğiniz vade süresi en fazla 240 ay olarak belirlenmiştir.
  • Güvence Bankası hususi ödemeli ev kredisi yardımıyla bütçenize en uygun olan ödeme planını tamamen kendiniz belirleme olanağına sahipsiniz.
  • Bu kredi türünün kullanımı esnasında Güvence Bankası’nda geçerli bulunan Durağan(durgun) Faizli Mortgage kapsamındaki faiz oranı uygulanmaktadır.
  • Güvence Bankası tarafınca sizlere sunulan bu kredi türü bir tek konut alımında ve gerçek kişilerce kullanılabilmektedir.
  • Bu krediye haiz olabilmeniz için güvence olarak satın almış olduğunuz evi ipotek olarak göstermeniz kafi olacaktır.
  • Bu kredi türünde genel olarak kefil koşulu bulunmamaktadır. Sadece Güvence Bankası Şubeleri lüzumlu gördükleri durumlarda kefil talep etme yetkisine sahiptirler.
  • Güvence Bankası hususi ödemeli ev kredisi miktarı satın almak istediğiniz konuta ilişkin ekspertiz tutarının maksimum yüzde 80’i kadar kullanılabilmektedir.
  • Durağan(durgun) faizli krediler için kredi taksitlerinizin bir ya da birden fazlasını erken ödeme talebinde bulunduğunuz vakit kredinizin kalan vadesi 36 ayı geçmiyorsa, ödemiş olduğunuz ana para miktarının yüzde 1’ini, 36 ayı geçiyorsa yüzde 2’sini geçmemek kaydıyla miktar üstünden harcama eğitim edilmektedir

Güvence Hususi Ödemeli Mortgage Başvurusu

Güvence Hususi Ödemeli Mortgage başvurusu yapmak için Güvence Bankasının web adresine girip lüzumlu detayları doldurarak, 444 38 46 numarasını arayarak yada sizlere en yakın konumda bulunan Güvence Bankası şubelerine giderek müracaat işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

ilginizi çekebilir

Teknosa Personel Alımı (Başvuru ve Şartlar)

Teknosa personel alımı ile beraber Türkiye’nin önde gelen teknoloji firmalarından bir tanesinde kariyere haiz olabilirsiniz. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir