Garanti Bankası Azalan Taksitli Mortgage

Garanti Bankası Azalan Taksitli Mortgage

Günümüzde birçok şahıs bankaya mortgage, kısaca konut kredisi almak için gitmektedir. Eskiden konut kredisi almak oldukça kolay olmuyordu, fakat artık konut kredisi yada mortgage almak bile yalnız birkaç saatinizi alıyor. Mortgage kredisini alabilip alamayacağınızı web üstünden yada bankaya gidip öğrenebilirsiniz. Kredinizi alırken, hem de kaç taksitle yada taksit tutarınızın ne kadar olmasını istediğini düşünmeniz gerekiyor. Güvence Bankası artık azalan taksit mortgage seçeneği de sunmaktadır, dolayısıyla bu pozitif yanları da kullanabilirsiniz.

Azalan Taksidin Özellikleri

Azalan taksitli mortgage müşterilere büyük bir avantaj sağlıyor, fakat ne işe yaradığını bilmek gerekir. Azalan taksitli mortgage sisteminde, ilk birkaç dönem birazcık yüksek oranda taksitlerinizi ödüyorsunuz ve sonraki dönemlerde taksitleriniz hafifliyor ve hem de toplam faiz oranınız da düşüyor. Dolayısıyla satın alan için büyük bir avantaj haline geliyor. Birçok Güvence Bankası müşterisi, mortgage kredisi alacağı süre artık azalan taksitli mortgage sistemini kullanıyor. Bu seçenek ile kredinizi 240 aya kadar olan vade ile alabiliyorsunuz. Azalan taksitli mortgage faiz oranınız, kullandığınız andan itibaren Durağan(durgun) Faizli Mortgage ile sabitleneceğinden, hangi dönemde ne kadar ödemeniz icap ettiğini anında hesaplayıp görebiliyorsunuz. Bir konut kredisine başvururken, bir bankanın tüm bu özelliklere haiz olması hakkaten oldukça önemlidir. Tüm bu özelliklerin üzerine, ek olarak satın almak istediğiniz konutun, expertiz değerinden %80 oranına kadar kredinizi alabiliyorsunuz.

Neler Lüzumlu?

Güvence Bankası’ndan azalan taksitli mortgage alabilmek için, her kredi başvurusunda olduğu şeklinde ilk olarak müracaat formunu doldurmanız ve kimlik bilgileriniz gerekmektedir. Bunun haricinde bir konut kredisi alacaksanız, satın aldığınız evi bankaya ipotek ettirmeniz gerekmektedir, fakat herhangi başka bir şeye gerek yok, aldığınız evin ipoteği kafi olacaktır. Güvence Bankası, adı üstünde müşterilerine işlem garantisi vermek için iş koşturmacasındadır. Azalan taksitli mortgage yardımıyla, müşteriler kefilsiz olarak rahatça kredi alabiliyor, fakat bazı durumlarda şubelere gore, banka kefil isteyebilmektedir. Bu mevzuyu banka şubeniz ile görüşmeniz gerekir. Güvence Bankasında faiz oranı %1.39 oranında tutulmaktadır. Bankaya giderek yada bankanın resmi web sayfasından, kredi ve faiz oranınızı hesaplayabilirsiniz.
Konut kredisi almayı düşünüyorsanız, Güvence Bankası ile görüşmeniz devamlı için tavsiye edilir. Bunun yanı sıra, mortgage alırken, kesinlikle ödemede sizi zorlamayacak sistemdeki konut kredisine başvurun. Her ne kadar ödeyebileceğinizi bilseniz bile, banka sonuçta size en avantajlı seçenekleri sunuyor. Azalan taksitli mortgage bunlardan bir tanesidir. Hem işinize yarayacaktır, hem de ödemelerde hafiflemiş olacaksınız.

ilginizi çekebilir

Ziraat Bankası Yem Kredisi (HAYVAN BAŞINA)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir