Franchising Kredisi Veren Bankalar 2020 (KOSGEB DESTEKLİ)

Sıfırdan işletme oluşturmak istemeyenler bayilik veren firmalardan franchise alabiliyor. Kosgeb destekli bazı firmalar şartları sağlayanlara kredi imkanı sunuyor. Halkbank yürekli girişimci kredisi ile de girişimcileri desteklemeye 2020 senesinde da devam ediyor. Yapı Kredi benzer şekilde bankalar da bayilik almak için kredi veriyor. Franchising iyi mi alınır, hangi bankalar kredi veriyor, kosgeb destekli iyi mi kredi alınabilir benzer şekilde merak ettiğiniz tüm detayları içeriğimizde bulabilirsiniz.

Franchising Kredisi Veren Bankalar

Yeni bir iş oluşturmak için bilindik markaların bayiliklerini alarak kendi işinizi oluşturmak daima en iyi iş kurma yöntemidir. Bir oldukça marka ülke genelinde verdiği franchising yöntemi ile büyümeyi ve markalarını daha oldukça müşteriye ulaştırmayı istemektedir. Bayilik veren firmaların markasından yararlanarak sizde yüksek kar marjı ile iş kurabilirsiniz,markanın isim hakkını kullanarak daha oldukça müşteriye ve hazır satın alan potansiyeline haiz olarak yüksek kazanç elde edebilirsiniz. Bayilik veren firmaların isim hakkını kullanmanın yanında personel eğitimleri ile de kazançlarınızı maksimuma çıkarabilirsiniz. Franchise veren firmaların birçok talebi olacaktır bu talepleri yerine getirseniz bile yüksek isim bedellerini karşılamak büyük bir sorun olacaktır. Bu yüzden bankalardan bayilik kredisi alarak bu sorununuzu da halledebilirsiniz. Peki bayilik kredisi veren bankalardan sermayenizi tamamlayabilir, bununla birlikte yeni işinizi kurmanız için kredi alabilirsiniz.

Bayilik Kredisi Veren Bankalar

Yapı kredi bankası başta olmak suretiyle, Vakıfbank, Akbank, Denizbank, Güvence Bankası, Halkbanktan bayilik franchising kredisi alabilirsiniz. İsterseniz bankaların bayilik kredisi şartlarına göz atalım.

Bayilik Kredisi Veren Bankalar

Bayilik Kredisi Veren Bankalar

Vakıfbank KOBİ Destek Paketi

Vakıf bankası KOBİ’lerin gereksinim duymuş oldukları ticari faaliyetleri için bankacılık çözümleri ile karşımıza çıkmaktadır. Kobi destek paketi ticari faaliyetler yardımıyla anlık ulaşabileceği e- finans hizmetleri ile günlük piyasaları yakından takip ederek sizi sürekli olarak bilgilendireceklerdir.

Vakıfbank Kredi Başvurusu ve Evrakları Nedir?

Vakıfbank’ın sunmuş olduğu cazip kredi imkanlarından yararlanacak olan girişimcilerin hesap açtırması için lüzumlu olan belgeler aşağıda maddeler halinde yer almıştır.

  • Ana sözleşme imzanlanması
  • Bağlı bulunmuş olduğunuz odaya ilişkin kayıtlı olan oda kayıt belgesi
  • Yeni alınmış olan ticari sicil belgesi ve etkinlik belgesi
  • Vergi levhası
  • Kimlik fotokopileri
  • adi ortaklık sözleşmesi
  • Noter onaylı imza sirkileri

Maddeler dahilinde paylaşmış olduğumuz evrakları hazırlayan girişimcilerimiz banka sicillerinin temiz olması durumunda talep etmiş oldukları kredi miktarını çekebilir ve hayalini kurmuş oldukları işlerin sahibi olabilirler yada hali hazırda iş yeri olan ve gereksinimleri için kredi talebinde bulunan yurttaşlarımız nakit gereksinimlerini karşılayarak işletmelerini büyütebilirler.

Vakıfbank kredi başvurusu ve evraklar

Yapı Kredi Bankası Bayilik Kredisi

Yapı kredi bankası iş oluşturmak isteyen girişimcilere ticari faaliyetlerinde bayilik almayı düşünen kobilere ve  girişimcilere hususi ayda bir. 3 ayda bir, 6 ayda bir ve 6 aya kadar ödemesiz seçenekleri ile kobilerin ve girişimcilerin finansal gereksinimlerini karşılamak amacıyla bayilik kredisi vermektedir. Yapı kredi bankası Bayilik  Kredisi 36 aya kadar vadeli olarak, üst limiti isim hakkı bedeli, dekorasyon, demirbaş alımı vb. ihtiyaçların %65’i kadar verilmektedir. Yapı kredi bankası bayilik kredisi başvuruları ve daha detaylı data almak için Yapı kredi bankası şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Akbank Franchising Kredisi

Piyasada tanınan ve kendisini ispatlayan markanın isim hakkı bedelini alabilmeniz için Akbank franchise destek paketi adı altında bayilik kredisi veriyor. Bayilik işletmesi için ana para ve finansman desteği elde eden Akbank EFT/ Havale ve maaş ödemesi için avantajlar sağlamaktadır. Franchise destek paketi ile Franchise Destek Kredisi, İşyeri Kredisi, Taşıt,Filo Kredisi, Güvence Mektubu, Leasing Hizmetleri, Ticari Artı Para Kredisi, Çek Karnesi, POS Hizmetleri, Axess Business, Sigorta Hizmetleri, Maaş Ödemesi, Çek Tahsilatı benzer şekilde işlemlerde hususi faiz komisyon ve fiyat pozitif yanları sunmaktadır. Franchise destek paketi ile daha oldukça data almak için Akbank şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Denizbank Franchise Kredisi

Denizbank girişimcilere iş oluşturmak için bayilik kredisi vermektedir.  Denizbank bayilik alarak ticari faaliyette bulunacak olan girişimci ve Kobilere 36 ay vadeli yatırım bedelinin % 65’ini geçmemek şartıyla bayilik kredisi veriyor.

Bayilik Franchise Kredisi Veren Bankalar

Bayilik Franchise Kredisi Veren Bankalar

Bayilik sözleşme bedeli, Kobi sermayesi ve yatırım amaçlı finansman gereksinimlerini karşılamak amacıyla verdiği bayilik kredisini  alarak sizde bayilik sözleşmesinde isim hakkı bedelini ödemekte güçlük çekmeden kendi işinizi piyasada kendini ispatlamış marka ile kurabilirsiniz.

Halkbank Franchising Kredisi

Meşhur markaların başarısından hisse almak isteyenlere Halkbank Franchising kredisi veriyor. Halkbank girişimcilere bayilik kredisini uygun faiz oranları ve vade seçenekleri ile sunmaktadır. Kendi işini oluşturmak isteyen girişimcilere bayilik için bayilik bedeli ücretini ödemeleri ve işyerinin tüm gereksinimlerini karşılayabilmeleri amacıyla verilmektedir. Kredi minimum 60 ay vadeli olarak, ayda, 3 ayda, 6 ayda bir eşit taksitli ve özgür taksitli 6 ay ödemesiz dönemli olarak kullandırılmaktadır. Halkbankasının kendi işini oluşturmak isteyen girişimcilere elde etmiş olduğu bayilik kredisinin limiti, bayilik giriş bedeli ile işyerinde kullanılacak ekipman ve demirbaşların alınması ve işyeri dekorasyonunun yapılması ve mevcut işyeri için yapılacak tüm harcamaların % 75’i olarak belirlenmektedir. Halkbankası bayilik kredisinin detaylarını öğrenmek için en yakın Halkbank şubesini ziyaret edebilirsiniz.

TEB Franchising Kredisi

TEB; Bayilik alarak iş oluşturmak isteyen girişimcilere taksitli ticari kredi, KGF Teminatlı Franchise Girişimci Kredisi verilmektedir. KGF Teminatlı Franchise Girişimci Kredisi  TEB & KGF İşbirliğiyle franchise alacak girişimcilerin 60 aya varan vadeli olarak uygun esnek geri ödeme imkanı 3 ayda 6 ayda 9 ayda ve 12 ay geri ödemesiz daha sonrasında taksitle ödeme yapabilme imkanı ile 200.000 TL’ye kadar teminatsız kullanabileceği kredidir. Taksitli ticari kredisi ise; 36 aya varan vadeli olarak  projenin ihtiyacına bakılırsa 125.000 TL’ye kadar teminatsız, 350.000 TL’ye kadar teminatlı olarak 3-6-9-12 ay geri ödemesiz daha sonrasında taksitle ödeme yapabilme imkanı ile verilmektedir. Teb bankası şubelerinden bayilik kredisi ile ilgili olarak daha detaylı data alabilirsiniz.

İş Bankası Bayilik Kredisi

İş Bankası Bayilik Kredisi ile kendi işini oluşturmak isteyen girişimcilere bayilik sistemine girişte ödeyeceğiniz bedelin %75’ine kadar krediyi 36 aya varan vade imkanı ile veriyor. İş Bankası işyerinin dekorasyonu ve  demirbaş temininde doğacak finansman ihtiyacınız olan şeyi karşılamanız amacıyla  satmaca bedelinin %75’ine kadar kredinin geri ödemelerini ister aylık taksit ödemeli, ister esnek vade planlı olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Sizde kendi işinizi bayilik alarak meşhur markanın çatısı altında güvenli bir halde oluşturmak istiyor fakat ana para için nakite gereksinim duyuyorsanız bayilik kredisi veren bankalardan kredi alarak işletmenizi bayilik krediler ile kurabilirsiniz.

İşbankası Bayilik Kredisi

İşbankası Bayilik Kredisi veren bankalar içinde içeriyor.

Güvence Bankası Esnaf Destek Kredisi

Güvence bankası müşterilerini sürekli olarak düşünerek yeni projeler ile ve avantajlı kredi imkanları ile karşılarına çıkıyor. Güvence bankası kendi işinin patronu olan esnaf ve sanatkarlarımızın yanında bulunduğunu göstererek indirimli faiz oranları ile kredi kullanmanızı sağlamaktadır. Bankanın sunmuş olduğu bu avantajlar yardımıyla finansman desteğini kolayca kullanabilirsiniz. Bu sayede tahsilat ve faiz ödemelerini kolayca düzenleyebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra bankacılık sistemi içinde ürün ve hizmetler açısından pek oldukça avantaja haiz olabilirsiniz.

Esnaf destek kredisi yardımıyla her türlü yatırım ve işletme sermayesi ihtiyaçlarınız için taksitli ticari kredi sistemini kullanabileceğiniz benzer şekilde bununla birlikte 24 aya varan vade imkanlarından da kolayca yararlanabilirsiniz. Güvence bankasının müşterisi iseniz ve bankaya ilişkin olan pos aleti, şirket kredi kartı ve çek karnesi kullanıyor iseniz kullanmış olduğunuz her bir ürün için faiz indiriminden yararlanabilecek ve daha uygun koşullarda franchise kredilerinden de yararlanabileceksiniz.

Ek olarak bankanın sunmuş olduğu ticari araç kredilerinden de yararlanmanız mümkün olacağı benzer şekilde uygun ödeme koşulu ve uygun vade süreleri ile rahatça ticari alanda kullanabileceğiniz aracınızı alabilirsiniz. Ek olarak banka müşterilerine hususi indirim ve faiz oranları uygulayarak daha uygun koşullarda kredi çekmenizi destekleyeceklerdir.

İş oluşturmak, ticari araç ya da iş yeri açmak için kooperatifler tarafınca ortaklarına verilen esnaf kefalet kredisi hakkında data alabilir ve uygun faiz oranları ile kredi çekebilirsiniz.

Sıfırdan bir işletme kurmanın yükünden kurtulmak isteyenler 2020 senesinde bankalar tarafınca verilen bayilik kredilerine başvurabilir ve franchise hizmeti almanın avantajlarından yararlanabilirler.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

ilginizi çekebilir

Öğrencilere Burs Veren Kurumlar ARALIK 2020

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir