FAİZSİZ EVLENME KREDİSİ 2020 DESTEKLERİ

Yeni evlenenler ilkin Ziraat Bankasının verdiği Devlet destekli evlilik kredisine koşar. Kamu bankalarının Halkbank Vakıfbank benzer halde bankaların dada düşük faiz oranları ile evlilik kredisi verdiğinden bahsedilir. Vakıfbank, Güvence Bankası, TEB benzer halde bankalar yerine ilk durak Devlet destekli evlenme yardımı elde eden finans kuruluşlarıdır. Yuva oluşturmak isteyen dişi yada adam kuş, tüm bankaları gezer ve en uygun evlilik kredisi veren bankayı araştırıp durur.

İyi gidiyor dimi! Gelin Birde Gerçekleri Konuşalım.

Gel Yurttaş! İşte Yuva Icra eden Gençleri Müjde Masalıyla 000000 Faizli Düğün Kredileri burada!

FAİZSİZ KREDİYLE YUVAYI DİŞİ KUŞ KURAR

Devlet bankaları yada hususi bankalar, finans kuruluşları, katılım bankaları, faktoringler yada diğeri bankaların tümü için konuşmak gerekirse, evlenmek isteyenlere tüm düğün harcamaları için faizsiz düğün kredisi veren bankalar isminde bir kurum bulunmamaktadır. Faizsiz alınabilen tek evlenme kredisi devletin 3 yıl birikim sonunda verdiği 15 bin lira civarında ki yardımdan ibarettir. Bu sebeple aman diyelim, faizsiz evlenme yardımı isminde hikayeye inanmayın.

faizsiz-evlilik-kredisi

Faizsiz evlilik kredisi

Devlet Destekli Evlilik Kredisi Diye Bir Şey Yok!

Devlet Yönetmelik ile belirlenmiş olan bankalarda oluşturulan çeyiz hesabında birikim gerçekleştiren gençlerimize 3 senelik birikim  sonunda belli bir para ödüyor. Bu para 2020 senesinde yalnız çekilebiliyor. Çeyiz hesabı ve yeni evlenenlere devlet katkısına dair yönetmeliğini bu sayfadan okuyun! http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2015/12/20151216-19.pdf okuyun ki; Devlet destekli sıfır faizli evlenme yardımı benzer halde bir şeyin olmadığını sizler de görün. Zira çeyiz hesabı açtığınız bankadan 10 bin lira evlenme kredisi çekmek isteseniz dahi bu gerekseme kredisi için bile minimum %1,30 civarında faiz ödersiniz.

FAİZSİZ DÜĞÜN KREDİSİ VEREN DEVLET BANKALARI HANGİLERİDİR?

Evlenmek isteyen güzel insanoğlu. Devlet bankaları topu topu 3 tanedir. Ziraat Bankası, Halk Bankası ve Vakıflar Bankasıdır. Ctrl + N tuşuna basın, yeni bir sayfa açın ve google’da şu aramaları gerçekleştirin!

 •  Vakıfbank Faizsiz Evlenme Kredisi,
 • Ziraat Bankası Sıfır Faizli Düğün Kredisi,
 • Halk Bank Yuva Kuran Gençlere Evlilik Desteği,

Bu aramaların sonucunda elinize geçecek tek netice REKLAMLARDIR!

İster Vakıfbank’a, ister Halk Bankasına, isterseniz Ziraat Bankasına gidin, banka alan şahıs GİŞEYE, alan şahıs temsilcisine yada banka da görevli güvenlik görevlisi abiye, ben evlenicem, bana kredi lazım dediğinizde sizi yönlendireceği kişi BİREYSEL MÜŞTERİ KREDİ TEMSİLCİSİDİR.

Bu hanım efendi yada beyefendi, yuva kuracak gençlere 1 FARKLI ÇEŞİT KREDİ ÖNEREBİLİR. Bu kredinin adı da;

İH-Tİ-YAÇ KI-RE-Dİ-Sİ-DİRRRRR!

Bu sebeple size tavsiyem, evlenenlere teşvik, affetme destekleri benzer halde mevzulara asla bulaşmadan, internetten bankaların kredi faiz oranlarını inceleyin. Evlenme kredisi yardımı benzer halde boş bir iş için araştırmaya yapmayın. İhtiyacınız olan en uygun evlilik kredisi teklifini almaktır. Bu sebeple faiz oranlarını inceleyerek en düşük faizli bireysel tüketici kredisi veren bankayı tespit edin!

devlet destekli evlilik kredisi

devlet destekli evlilik kredisi

Devlet Destekli Evlilik Kredisi Uygulaması

Çeyiz hesabı isminde olan bu uygulama da, aylık averaj 100 TL. başlangıç ödemesi yapılmaktadır.

Devletten yüksek oranda destek almak isteyenler aylık maksimum 1.000 Tl. ödeme yapabilir.

Ben 3 ayda bir maaş alıyorum, bu sebeple 3 aydan 3 aya öderim diyenler

 • 3 x 100 = 300 TL. yada,
 • 1.000 x 3 = 3.000 lira ödeme yapabilirler.

Yapı Kredi Bankası Evlilik Kredisi Şartları

https://www.yapikredi.com.tr/bireysel-bankacilik/krediler/bireysel-ihtiyac-kredileri/evlilik-kredisi adresine tıklayarak bankanın yeni evlenen çiftlere verdiği bireysel tüketici kredisinden yararlanabilirsiniz.

 • İnternetten müracaat yapılabiliyor,
 • Şirket imza sirküleri yada gelir belgesi,
 • Geliri belgeleyen kira yada kazancı gösteren evraklar,
 • Kimlik fotokopisi,
 • Emekli yurttaşlarımızın (ikinci bahar için 🙂 ) maaş cüzdan fotokopileri gerekiyor.

 Cep Telefonundan Evlilik Kredisi Başvurusu Iyi mi Yapılır?

Kredi Türü yazın, BOŞLUK BIRAKIN Tc. kimlik numaranızı yazın, BOŞLUK BIRAKIN aylık kazancınızı yazın cep telefonunuzdan 4411’e kısa ileti gönderin.  Örnek:

Evlilik Kredisi İçin Örnek Müracaat; Bireysel 11111111111 2500

Güvence Bankası Düğün Kredisi (FAİZ ALIYOR)

Eğer 2020 senesinde Güvence bankasından kredi çekerek düğün yapmayı planlıyorsanız, yazları verilmekte olan 75 bin lira düğün kredisinden yararlanabilirsiniz. Banka bu krediye BAHAR KREDİSİ adını verse de, siz düğün kredisi de kabul edebilirsiniz mesele yok. 🙂

 • Dinlence, balayı, tüm beyaz eşya giderleri, düğün salonu tutma işleri için de kredinin yüksek olmasını istiyorsanız 75 bin lirayı tercih edebilir, Aylık %1,29 faiz oranından yararlanarak her ay tertipli olarak 2 bin 225 lira civarında ödeme yaparak bu krediyi tercih edebilirsiniz.
 • 25 bin lira evlenme kredisinin aylık ödemesi 770 liradır. AYLIK FAİZ ORANI %2,14

HALKBANK KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ HALK GÜNÜ DÜĞÜN KREDİSİ

Devlet bankası olan Halkbank her yıl kuruluş yıl dönümünü kutlarken, sizde fırsattan istifade tüm düğün masraflarınızı kuruluş yıl dönümü kredisine bağlayabilirsiniz. Yukarıda ki düğün kredisi veren bankaların kredi faiz oranlarını gördünüz. Peki Halkbank aylık %1,13 faiz oranı ile evlenme kredisi veriyor desek ne dersiniz?

Evlilik Kredisi Hesaplama Tablosu

Halkbank evlilik kredisi veriyor.

Yeni evlenecek gençlerin dikkatine! Halk Bankasının bu kredisini atlamayın!

Tablodan görüleceği suretiyle eğer dosya harcanması alınmasını istemezseniz faiz oranı %0,05 oranında artış göstermektedir. Dosya harcanması ile çekilen kredi ve dosya masrafsız çekilen kredinin geri ödeme miktarları aynı hesaba gelmektedir.

Ata Demirer’in Halay çekmiş olduğu düğün kredisine ilişkin videoyu da içeriğimizin son sayfasından seyredebilirsiniz.

Yuva Kuracak Dişi Kuşun İşi Zor Benzer halde

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=XH25he1BCS4

Akbank hayatınızın en önemli günü olan bu günde, siz kıymetli çiftlere destek vermekten gurur duyuyor. Akbank Düğün Kredisi sayfasını ziyaret ederek, lüzumlu evraklar, müracaat şartları ve hesaplama aracını inceleyebilirsiniz. Kısa bir düğün kredisi hesaplaması meydana getirecek olursak;

 • Çekilecek kredi miktarı 10 bin lira,
 • Aylık Faiz oranı; %1,19,
  • 12 Ay vadede geri ödeme tutarı; 913 TL,
  • 24 Ay vadeli; 495 TL,
  • 36 Ay vadeli ise; 357 liradır.
 • Dosya harcanması alınmamaktadır.
 • Her 3 seçenek içinde yeni evlenen çiftlerimizden alınacak toplam sigorta harcanması tutarı ise 138 liradır.
 • Kredi çekmeden ilkin Nikah Ücretini de hesaba ekleyip eklemediğinizi deneyin!

Qnb Finansbank 5 Yıl Vadeli Yuva Kurma Kredileri Iyi mi Alınır?

Qnb Finansbank 6 aydan 60 aya kadar yeni evlenen gençlerimize yuva oluşturmak için finansman sağlamaktadır. Gençlerimize 60 ay vade yapabilen sınırı olan sayıda ki bankalardan biridir. Bankanın evlilik finansmanı faiz oranları ise;

 • 6 ay ve 36 ay içinde aylık %0,99 faiz oranı ile kredi alabilirsiniz.

Evlenmek isteyen çiftlerimiz; Yukarıda birçok bankanın faiz oranını inceledik. Kredi hesaplamaları yaptık. Asla faizsiz kredi veren bir banka yada HELAL KREDİ diye bir terim gördünüz mü? Helal Kredi! Töbe yarabbi.

KURU FASULYENİN FAYDALARI

Bankalardan 2020 senesinde gerekseme ya da evlenme kredisi çekebileceğiniz benzer halde (yüzde 20 oranında devlet katkılı) olarak da hesabınızı açabilirsiniz.

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

ilginizi çekebilir

Ziraat Bankası Esnafa Krediyi 8 Destek Paketi İle Veriyor

Her ne kadarda Ziraat bankası denildiği süre Ziraatçi dostu banka olarak bilsek de aslen da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir