Evlilik Kredisi Veren Bankalar 2020 Yılı Kampanyaları

2020 senesinde evlenmek istiyorsunuz bir tek paranız yok. Ziraat Bankası, Halkbank, Güvence benzer halde bankalara başvurmayı düşünüyor en uygun evlilik kredisi iyi mi alınır benzer halde hesaplama yapıyorsunuz. Peki Devlet destekli evlilik kredisi başvurusu yapmak ister miydiniz?

Evlilik Kredisi Veren Bankalar 2020 Kampanyaları

Nişan sonrasında düğün için hazırlıkları gerçekleştiren genç çiftçilerimiz, düğün harcamaları, balayı ve çeyiz benzer halde ödemeleri yapmak ve tüm ihtiyacınız olan şeyleri karşılamak için düşük faizli krediler ile giderebilirler. Evlilik öncesinde gereksinim duyduğunuz tüm masraflarınızın giderilmesi amacıyla  Evlilik kredisi veren bankalar bulunmaktadır.

Bankalar senenin belirli dönemlerinde müşterilerinin finansman gereksinimlerine çözüm bulmak amacıyla çeşitli kredi kampanyaları düzenlemektedir. Bankalar tarafınca senenin bahar aylarında artan düğün ve nişan merasimleri için finansman ihtiyacı içindeki gençlere bireysel gereksinim kredisi kapsamında evlilik kredi adı altında uygun faiz oranları ve ödeme kolaylıkları ile kredi ürünleri hizmete sunulmaktadır.

Çeyiz ve düğün masraflarınız için devlet tarafınca da evlilik meydana getirecek gençlerimiz desteklemek amacıyla çeyiz parası verilmektedir. Çeyiz parası almanın şartlarını yerine getirerek düğün masraflarınızı bu krediler ile karşılayabilirsiniz.

Evlilik Kredisi Veren Bankalar 2019 Kampanyaları

Evlilik Kredisi Veren Bankalar 2020 Kampanyaları

Bankalar evlilik planı gerçekleştiren genç çiftler için uzun vadelerde gereksinim kredilerini uygun faiz oranları ve ödeme seçenekleri ile veriyor.  Odeabank, Finansbank, Ing bank Kuveyttürk, Yapı kredi bankası, Albaraka Türk benzer halde bankalardır.

Yapı Kredi Bankası

Düğün meydana getirecek olan çiftler düğün öncesi sıkılmasın, düğün sonrasında da bütçelerini zorlamasın diye uygun faiz oranları ile 60 ay vadeler de evlilik kredisi veren Yapı kredi bankasına başvuruda bulunarak sizde kredi imkanlarından yararlanabilirsiniz. Bankalar gereksinim kredisi kapsamında verdikleri krediler 36 ay vadeden 60 ay vadeli olarak vermeye başladı. Evlilik kredileri de bankaların gereksinim kredi ürünleri içinde olduğundan artık evlilik kredileri de 60 ay vadeler de verilmektedir. Yapı kredi bankasının da bu kredi kampanyasından yararlanarak 48 ay vadeli evlik kredisi almak istiyorsanız banka şubelerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Başvurularda sizden istenecek olan gelir belgesi, nüfus cüzdanı ve son 3 aya ilişik elektrik yada doğalgaz faturasını bankaya ibraz ederek kredi notunuzun yüksek olması şartıyla istediğiniz limitlerde evlilik kredisi alabilirsiniz.

Albaraka Türk

Albaraka Türk  %1,14 faiz oranları ile 60 ay vadeli evlilik kredisi veriyor. Evlilik kredisi başvurularında bizzat banka şubelerinden müracaat  yaparak gelir belgesi, kimlik belgesi ve lüzumlu diğeri evraklar ile başvuruda bulunarak evlilik kredisi finansmanına haiz olabilirsiniz. 18 yaşını dolduran çoğumuz bankalardan gereksinim kredisi başvurusu yapabilir. Bankalar evlilik kredisi de dahil 18 yaşını  doldurmuş kişilerin emek verme durumlarını gösteren maaş bordrosu yada gelir belgesini istemektedir. Kredi notu yüksek olanla bu belgeler ile bankalardan kolaylıkla kredi alabilirler.  Aylık eşit taksitler ile kullanabileceğiniz evlilik kredisi için başvurunuzu Albaraka Türk şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz

Qnb Finansbank

Evlilik kredisi veren bir diğeri bankada Finans Bankasıdır. Evlilik yolundaki genç çiftlerin büyük hayallerini gerçekleştirme yolundaki en büyük engel olan para problemlerine çözüm gören 36 ay vadelerde kullandırdığı evlilik kredisi ile bütçelerini zorlamadan ödeme kolaylığı da sunmaktadır. Düşük faiz oranları ile evlilik kredisi veren bu bağlamda en oldukca tercih edilen Qnb Finans Bankasından sizde evlilik kredisi almak için Qnb Finansbank şubelerine uğrayabilir ek olarak satın alan hizmetlerini arayabilirsiniz. (0850 222 0900)

Odeabank Evlenenlere Kredi Fırsatı

Evlilik yolundaki genç çiftlerin en büyük sıkıntısı olan finansman gereksinimlerine çözüm sunan Odeabank uygun faiz oranları ile 60 ay vadelerde verdiği evlilik kredisi ile gençlerin önündeki en büyük engeli ortadan kaldırıyor. Odeabank evlilik kredisi %1,59 faiz oranları ile 60 ay vadelerde veriliyor bu imkanlardan yararlanmak için sizde evlilik öncesinde banka şubelerine uğrayabilir, kredi talebinde bulunabilirsiniz.

Kuveyt Türk

Maddi imkansızlıklar sebebiyle evlilik hayallerinizi ertelemeyin. Kuveyttürk maddi olanaksız yüzünden evlenemeyen e finansman ihtiyacı içindeki evlilik yolundaki gençlere 36 ay vadeli krediler veriyor. Sizde Kuveyttürk bankası şubelerine uğrayarak uygun faiz oranları ile 60 ay vadelerde verilen evlilik kredisi alarak düğün masraflarınız bu krediler ile karşılayın.

Kuveyttürk-evlilik-kredisi

Kuveyttürk Evlilik Kredisi

Yuvanızı kurarken en büyük destekçiniz olacak Kuveyt Türk’ten  evlilik kredilerini aldıktan sonrasında, düğün sonrasında da uygun ödeme kolaylıkları sunan bankaya geri ödemelerde bütçenizi zorlamadan 60 ay vadelerde kolaylıkla ödemeleri tamamlayın. Düğün salonu tüm düğün öncesi harcamalar ve balayından evinizin eşyalarına kadar gereksinim duyduğunuz finansmanı Kuveyttürk yardım başvurusu yaparak giderebilirsiniz.

ING Bank

Evlilik kredileri uygun ödeme kolaylıkları ile verilirken ING Bank 3 ay ertelemeli olarak verdiği evlilik kredisi ile dikkat çeken bir diğeri bankadır. ING bankasından 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli uygun faiz oranları ile verilen evlilik kredisi alarak düğününüzü değil, ödemelerinizi erteleyin. Bankaya uğrayarak başvuruda istenen belgeleri ibraz ederek başvuruda bulunabilirsiniz bunun için size en yakın İNG Bank şubesine giderek kredi talebinde bulunmanız kafi. Tüm düğün masraflarınızı  bu krediler ile hafifletmek için bankaların şubelerine giderek müracaat yapabilirsiniz.

FAİZSİZ EVLENME KREDİSİ hakkında informasyon alabilirsiniz.

Sizde evlilik yolundaysanız bankaların 60 ay vadeli evlilik kredisi imkanlarından yararlanarak ihtiyacınız olan şeyleri evlilik kredisi ile giderebilirsiniz. Üç ay ertelemeli evlilik kredisi veren bankalar da sizler için uygun olabilir. Yazımızı okuyarak detaylı informasyon sahibi olabilirsiniz.

Yeni Evlenenlere Devlet Desteği verilmektedir. Bununla birlikte beyaz eşya almak isteyenlere Beyaz eşya kredisi veren bankalardan kredi alabilirsiniz.

Evlilik Kredisi Çekmek İçin Lüzumlu Şartlar Nedir?

  1. 18 yaşından büyük olmak,
  2. Kredi notunuzun muntazam olması ve kara listede olmamanız,
  3. Evlenme şartlarına haiz olmanız,
  4. Çekeceğiniz evlilik kredisinin aylık ödemesi maaşınızın %70′ ini geçmemesi,
  5. Gelir belgesi yada maaş bordrosu ibraz edebilmeniz gerekmektedir.

Ek olarak bankalardan çeyiz hesabı açmanız durumunda da 20 bin TL’ ye varan tutarlarda devlet desteği verilecektir.Destek oranı ise yüzde 25 olacaktır. Bir tek destekten yararlanmak için 3 yıl hesaba tertipli olarak para yatırmak gerekmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

ilginizi çekebilir

Ziraat Bankası Koyun Kredisi 2020 (Küçükbaş Hayvan)

TKK doğrusu Ziraat Kredi Kooperatifleri üstünden yada direkt Ziraat bankasına müracaat yaparak şartlara uygun olmanız …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir