Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren En İyi Bankalar’dan 5 Tanesi

Bankalar çalışmayan ev hanımlarına 2020 yıllarında başlatmış olduğu ”Her Hanıma 1 Kredi Kartı” kampanyası kapsamında 3.000 TL limitli kredi kartı vermektedir. Bayanlara hususi olarak tasarlanan bu kredi kartlarını çalışmayan tüm hanımefendiler ”DUL” dahi olsalar rahatlık ile alabilirler. 500 lira alt limitten başlayıp 5.000 liraya kadar çıkan kredi kartları ile 24 ay varan taksit avantajlarından yararlana bilir, boş armağan para kazanabilirler. Büyük avantaj sağlayarak bayanlara yönelik oluşturulan tavsiye edeceğimiz 5 bankaya ilişik aidatsız kartlar sırasıyla şöyleki oluşmaktadır.

1- Eşi Vefat Edenler’de Her Bankadan Kredi Kartı Alabilirler

Eğer eşiniz SGK yada emekli işgören sandığından emekli ise eşinizin kazanmış olduğu bir fazlaca hakkı sizde vefat etmesi ile kazanmış olmuş olursunuz. Tanrı geçinden versin, hepimiz sizlere ihtimaller içinde bu şekilde bir durumda haklarınızı bilmeniz için bu mevzuya da değinmek istedik. Eşi vefat eden ev hanımı lüzumlu başvuruları ilgili mercilere yapması durumda şuan günümüzde Denizbank’ dan emekli maaşı almaya gerçek sahibi olmaktadır. Bunun için ilk yapmanız ihtiyaç duyulan noter yada mahkemeden kalıtım ilanı çıkarmanızdır. Eşinizin ölüm belgesinin nüfus müdürlüğüne gitmesi ile en geç yedi gün içinde noter yada adli mahkemeye müracaat yaparak bu ilanı çıkarabilirsiniz. Kalıtım ilanı ortalama 127 TL olmakta sayfa başına gene 10 TL kadar bir ücret alınmaktadır. Noter de gün içinde bu evrakı alabilir, SGK binasında emeklilik işleri ile meşgul memura teslim ederek en geç 30 gün içinde emekli maaşı alabilirsiniz. Bu işlemler sonucunda banka size emekli maaşı ile beraber talep etseniz de etmeseniz de kredi kartı verecektir. Bu eşi vefat eden ev hanımlarına kredi kartı veren bankaların imkanları hakkında idi, gelelim şimdi öteki durumlara..

2- Gelir Belgesi Olanlar Her Bankadan Kredi Kartı Alabilir!

Ev hanımısınız ve herhangi bir durağan(durgun) gelire sahipsiniz. O vakit asla canını sıkmadan istediğiniz bankadan rahatlık ile kredi kartı alabilirsiniz. İster geliriniz kira olsun ister ise tertipli olarak bir şirket hesabından yardım parası olsun bunu bankaya kanıtlamanız durumda kredi kartı sahibi olabilirsiniz. Yalnız bu durumda yer edinen ev hanımları kesinlikle fakat kesinlikle kredi kartı aidatlarını sorsunlar senelik 127 TL kadar varan kart aidatlarından kaçmak için ise otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Otomatik ödeme talimatlarında satmaca başına kimi bankalar 1 TL yada 2 TL şeklinde bir karşılık keserken bir fazlaca bankada bu bedeli almamaktadır. Bilginiz olsun! Peki gelir belgesiz kredi kartı iyi mi alınır? işte aslolan en zor sual bu olsa gerek 😉 her hangi bir gelire haiz değilseniz aylık 300 TL yada maksimum 500 TL limitli kredi kartı bankalardan alabilme ihtimaliniz azca da olsa var. Eğer bu ihtimali yükseltmek için üzerinize ilişik bir ev tapulu olmak kaydı ile tatbikisi de yada tarla tokat var ise Ziraat bankası başta olmak suretiyle QNB finans bank dan kredi kartı alabilirsiniz.

Ev hanımlarına kredi kartı veren bankalar

Ev hanımlarına kredi kartı veren bankalar

ODEABANK’dan 500 TL Limitli Bayanlara Kredi Kartı

Bir kadın takipçimizin yapmış olduğu yoruma istinaden yapmış olduğumuz araştırma neticesinde hiçbir gelire haiz olmayan fakat KKB notu yüksek değerlerde olanlara ODEABANK’ ın en aşağıya 500 TL limitli kredi kartı verdiğini bulgu ettik. Üstelik senelik kart aidatının da olmadığı çalışmayan bayanlara hususi bu kredi kartının başvurusunu asla yerinizden dahi kalkmadan

 • Cep telefonunuzun kısa bildiri kısmına BANKO yazıp bir boşluk T.C. kimlik numaranızı tuşlayıp 8444 numaraya yollayarak da yapabilirsiniz.
 • Müracaat formuna da => https://bit.ly/2SNCWUV buradan ulaşa bilirsiniz.!

ODEABANK ek olarak ev hanımlarına kredi imkanı da sağlamaktadır. Aralık için 36 aya kadar tüm vadelerde faiz oranı mütevazi aylık %1.97 oranındadır. Çekeceğiniz miktara bakılırsa aylık geri ödeme tablomuz ise şu şekildedir.

ODEABANK Ev Hanımlarına Hususi Kredi
Miktar Aylık Ödeme Toplam Maliyet
5.000 TL 207,81 TL 7.481,40 TL
10.000 TL 415,63 TL 14.962,52 TL
15.000 TL 623,44 TL 22.443,84 TL
20.000 TL 831,25 TL 29.925,22 TL
25.000 TL 1.039,07 TL 37.406,35 TL
30.000 TL 1.246,88 TL 44.887,77 TL

Detaylı data almak isteyenler 444-8-444 numaraları da arayabilirsiniz.

Şekerbank’dan Ev Hanımlarına Hususi Kredi Kartı!

Şerkerbank bayanlara hususi bir kredi kartı geliştirdi. Geliştirmiş olduğu bu kredi kartı ile bütçesini düşünen bayanların belirlemiş olduğu rakamlar da alış veriş sınırı koyulmaktadır. 250 lira ve üstü alış verişler için yönerge verip böylece bütçenizi denetim altında tuta bilirsiniz. Üstelik Şekerbank’ın alış veriş kampanyaları öteki bankalara bakılırsa fazlaca daha çok.

 • Beyaz eşya sektörüne +3 taksit vermektedir. Bunun yanı sıra BOSCH’dan alınan ürünlere peşin fiyatına tam 12 taksit. Profilo için 9 taksit pozitif yanları verirken Simens 9 peşin fiyatına taksit uygulamaktadır.
 • Dinlence için JOLLY seçenlere peşin fiyatına 6 taksit vermektedir.
 • Giyim için bir fazlaca marka ile antak kalma meydana getiren Şekerbank tam 9 taksite kadar peşin fiyatına imkanlar sağlamaktadır. Bankanın anlaşmaya vardı markalar ve sağladığı taksit avantajları..
 • Mobilya alış verişlerine peşin yapacakları alış verişlerine 12 taksit uygularken ”Step Halı” dan alınacak olan halılar içinde %5 indirim sağlamaktadır. 1.000 liralık halı alımı için 50 lira anında indirim elde eden Şekerbank kredi kartının öteki mobilyalardaki avantajları burada yer almaktadır.
 • Eğitim de Tabiat kolejini yeğleyen ev hanımları çocuklarınız için yapacağınız ödeme de size banka 12 taksit olanağı sağlamaktadır. Ek olarak tüm kırtasiye harcamalarınız için fazla dan 2 taksit imkanı da sunmaktadır.
 • İnternet üstünden Hepsiburada için 1.000 liraya kadar 25 lira 1.000 lira üstü için ise 50 lira kazana bilirsiniz. Tek yapmanız ihtiyaç duyulan cep telefonunuza HEPSİBURADA yazıp mesajı 7353’e göndermektir.

Fibabanka Hanım Girişimci Paket İle Bonus Business Kart Veriyor!

Fibabanka çalışan bayanlara hususi olarak 2 yıl hiçbir tutarı olmayan ticari kredi kartı vermektedir. Bonus Business adını vermiş olduğu kredi kartı ile yalnız Türkiye’de değil ülke haricinde milyonlarca iş yerinde alış veriş imkanı da sağlamaktadır. İş hayatından yer edinen hanımefendiler için fazlaca ideal bir kart olan Bonus Business ATM’lerden nakit ön ödeme da çekme imkanı sağlamaktadır. Ek olarak bayanlara hususi oluşturan bu kredi kartının sağlamış olduğu armağan para imkanları da fazlaca daha fazladır. Fibabanka tarafınca başlatılan kampanyanın tüm içeriği ‘de yer almıştır. Bankanın telefon ve faks yazışma numaraları;

 • Telefon: 0-212-381-82-82
 • Faks: 0-212-258-37-78

Denizbank Ev Hanımlarına Kredi Kartı Başvurusu Iyi mi Yapılır?

Denizbank ev hanımları düzenlemiş altın günü haricinde hem kredi hem de kredi kartı vermektedir. Denizbank ek olarak bu imkanların yanı sıra mevduat hesabı açmanız halinde sizlere kredi kartını aidatsız olarak da verme imkanı sağlamaktadır. Banka tarafınca oluşturulan 6 kredi kartından emekli değil iseniz 5 tanesine fazlaca rahat başvuruda buluna bilirsiniz. Bu kartların içinde ise size önereceğimiz ise ”Deniz Bonus Kart” ‘tır. Bedavası en fazlaca olarak malum bu kredi kartın başvurusunu ise İnternet üstünden rahatlık ile yapabilirsiniz. Müracaat işlemi için yalnız TC kimlik numaranız ve cep telefonunuz yeterlidir. Deniz kredi kartı başvurusu yapmak için ilk olarak lütfen BURAYI tıklayınız. Ondan sonra karşınızda aşağıdaki şeklinde bir biçim çıkacaktır. İşaretlediğimiz bölgelere istenilen detayları girerek kredi kartı başvurunuzu gerçekleştire bilirsiniz.

Denizbank ev hanımlarına kredi kartı başvurusu

Ek olarak aynı sayfada yer edinen biz sizi arayalım hizmeti ile de kart başvurunuzu telefon üstünden de sağlaya bilirsiniz.

TEB Ev Hanımlarına Kredi Kartı Başvurusu Iyi mi Yapılır?

TEB bankası yalnız harcarken armağan para vermek ile kalmayıp, ek olarak sizlere bir fazlaca indirim sağlamaktadır. Özellik ile ev hanımların sıklık ile ziyaret etmiş olduğu tiyatro ve sineme salonları için %50 varan indirim imkanı TEB Bonus Kart sunmaktadır. En fazla armağan para verme sözü veren TEB harcama sözü vermeniz halinde ise sizlere 500 liraya kadar armağan para imkanları sağlamaktadır. İnternet şubesi harici 0-850-200-06-66 telefon numaraları ile de TEB kredi başvurusunda buluna bilirsiniz. Yada isterseniz buradaki form ile 4 adımda gene kredi başvurunuzu anında gerçekleştire bilirsiniz. Bankalardan iyi mi kredi kartı alabileceğinize değindikten sonrasında sizlere bir müjdeli haberimiz daha var. Gelir belgesiz olan ev hanımları artık bankalardan 60 ay vadeli gereksinim kredisi alabilirler. Müracaat işlemlerini yalnız İnternet üstünden yapmanız halinde aşağıdaki imkanlardan rahatlık ile istifade edebilirsiniz.

Sizlere bu ay AKBANK İnternet bankacılığı üstünden kredi başvurusunu tavsiye ediyoruz. Zira burada siz değerli üyelerimizin de göreceğiniz Akbank 20 Bin TL 48 Ay Vadeli Gelir Belgesiz Kredi imkanının anında sağlamaktadır.

 • Başvurunuzu TEB üstünden yaptığınız taktirde 36 aya kadar %1.25 faiz oranı uygulamaktadır.
TEB Ev Hanımlarına Hususi Kredi
Miktar 12 Ay 24 Ay 36 Ay
2.500 TL 229,20 TL 124,81 TL 90,38 TL
5.000 TL 458,40 TL 249,62 TL 180,76 TL
7.500 TL 687,60 TL 374,43 TL 271,14 TL
10.000 TL 916,80 TL 499,24 TL 361,52 TL

Kıymetli en hanımları eğer okuyor olarak gözüküyor iseniz 1.000 TL limitli kredi kartınızı bir fazlaca bankadan ”Talebe Kredi Kartı” olarak da alabilirsiniz.💖

ilginizi çekebilir

Belediyeden Hazine Arazisi Satın Alma ve Kiralama (Güncel)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir