En Hızlı Kredi Kartı Basan ve Gönderen Bankalar 2020 (5 DAKİKA)

Tüketicilere ticari ve bireysel kredi kartı veren bankalar, teslimat sürelerini hızlandırdı. Öyleki ki artık ertesi gün kredi kartını teslim edebilen banka mevcut. Bir zamanlar kartların üstünde isim olmadığı dönemden bugüne dek 2020 yılı içinde en acil ve süratli kredi kartı teslimatı yapılıyor. Daha evvelden yalnızca gelir belgesi karşılığında kredi kartı veriliyordu. Artık çalışmayan vatandaşlara da düşük limitli de olsa kredi kartı veren bankalar bulunuyor. ING, Güvence şeklinde bankalar adrese teslim kredi kartı imkanı sağlıyorlar. Bununla beraber aynı gün isimsiz kredi kartı veren bankalar da bulunuyor. Bankaların kredi kartı başvuruları ve anında kredi kartı veren bankaların listesine içerikten ulaşabilirsiniz.

En Acil Kredi Kartı Başvurusu Iyi mi Yapılır?

Bankalar alışveriş hizmetlerinde kullanıma sundukları kredi kartları için web ortamından, banka şubelerinden, mobil uygulamalardan, web sitelerinden müracaat yapılabiliyor. Bununla birlikte telefon bankacılığı hizmetleri de kullanılabiliyor. Kartın tarafınıza en kısa sürede yetişmesi için önemli olan ilgili birime talebinizin doğru şekilde aktarılabilmesidir. Bu bağlamda en oldukca web üstünden meydana getirilen başvuruların şekil doldurma esasına gore gerçekleştirilmesi sebebiyle en süratli yöntem olduğundan bahsediliyor. Eğer karta isim yazılmayacaksa bu kez teslim süresi oldukca daha kısalıyor.

En süratli gönderilen kredi kartları sıralaması;

 1. Akbank Axess
 2. Vakıfbank Bonus,
 3. Güvence Bankası Bonus,
 4. HSBC Advantage (Campus – Clasic)
 5. Teb Bonus,
 6. Ziraat Bankası Maximum,
 7. Anadolu Bank World Card,
 8. Deniz Bonus, Clasic, Miles, Sea,
 9. ING Bank Maximum ve Bonus, (ANINDA ONAYLI 5 DAKİKA DA TESLİM)
 10. Fibabanka Milenyum World Kart,
 11. İşbank Maximum,
 12. Halk Bankası Paraf (https://www.parafcard.com.tr/Hizli_Basvuru)
 13. Güvence Felixi, Bonus, Clasic, Aynalı Bonus vb.
 14. Qnb Finansbank Cardfinans,
 15. Şekerbank Şeker Bonus,
 16. Yapı ve Kredi Bankası WorldCard
En Çabuk Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

En Acil Kredi Kartı Başvurusu Iyi mi Yapılır?

Akbank Axess Süratli Müracaat

Akbank bir tek tıklama ile yapılabilen müracaat sonucunda en kısa süre içinde Axess kredi kartınızı adresinize gönderiyor. İster ev, ister yazlık, isterseniz işyeri adresinizi verin. Kartınız basım sonrasında imza karşılığında tarafınıza teslim ediliyor. Bu kartın chip para özelliği mevcut olup, 1 chip para 1 lira olarak hesaplanıyor. Üye işyerlerinden yapacağınız alışverişler sonrasında ne kadar chip biriktirirseniz o denli kârlısınız. Bu sayfadan Axess hızlı başvuru işlemini yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası WorldCard

Yapı ve Kredi bu işlem için takip denetim sistemi geliştirmiş. Başvurunuzu gerçekleştirdikten sonrasında kartınızın basılıp basılmadığını, kargoya verilip verilmediğini, ne süre teslim edilebileceğini, en acil ne süre ulaşacağını görüntüleyebilmektesiniz. Yapı Kredi WorldCard Başvuru Takip Sistemi için tıklayın!

Yapı Kredi Bankası WorldCard

Yapı Kredi Bankası WorldCard

5 Dakikada Teslim Edilen Kredi Kartı; Bugün müracaat yapar yapmaz teslim edilen kredi kartı azdır. Bazı bankalar şubelerden meydana getirilen başvurular sonucunda, kartları derhal teslim edebilmektedir. INGBank bu bankalara örnektir.

Anında Kart Veren Banka INGBank

Eğer INGBank şubelerinden birine şahsen müracaat yapmış olursanız, başvurunuz sonrasında 5 dakika içinde kartınız tarafınıza teslim edilir. Acil paraya gereksinim duyanlar ve derhal alışveriş yapması gerekenler için en acil verilen kart bu karttır. Diğeri kartlardan farkı ise kartın üstünde kart sahibin ADI VE SOYADI bulunmamaktadır. Bu sebeple derhal teslim edilebilmektedir. Şifrenizi almak için ise;

Anında kredi kartı ve gizyazı işlemi

Acil ihtiyacınız olan şeyi giderdikten sonrasında, kartınızın üzerine isim yazdırmak isterseniz, telefon bankacılığından müracaat yaparak, isminizin yazılı olduğu kartın adresinize gönderilmesini talep edebilirsiniz. İsim yazılı kartı beş lira ücretle teslim alabilirsiniz.

İşBank Üniversiteli ve MaximumCard

Bu kartlar temassız alışveriş özelliğine haiz olup, isterseniz müracaat esnasında etken edebilirsiniz. Ek olarak maximum card istediğiniz vakıf ve kuruluşun logosu ile de hazırlanabilmektedir. İşbank Hızlı Kredi Kartı Başvurusu linkinden derhal formu doldurup, anında basım işleminin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Videoyu İzlemek İçin Tıklayın!

Kuveyt Türk Bankası Sağlam Kart

Anında kredi kartı basan bankalar içinde olan Kuveyt Türk, yeni hizmete sunulan sağlam kart ile senelik 200 lira alışveriş sözü verenler her yıl 50 lira chip puana haiz oluyor. Cep telefonu, benzin, gıda, giyim ve her türlü harcamanız için gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Alışveriş yaptığınız şirket taksit yapmasa bile bankanın elde etmiş olduğu avantajla 100 lira üstünde yaptığınız her alışverişiniz taksitlere bölünebiliyor. Her türlü seyahat harcamanız 9 taksit, elektronik eşyalar 6, diğeri harcamalar 1 yıla kadar taksitlendirilebilir.

Ziraat Bankası Maximum Kart

Ziraat SMS bankacılığı, Mobil uygulama, Tablet uygulamaları, Çağrı merkezleri, web şubesi ve tüm atm cihazlarından müracaat yapılabilen Maximum kart vermektedir. Çiftçilerimize başak kart imkanı elde eden Ziraat, işgören, emekli, işçi, çalışmayan ve esnaflara ise bu kartı anında teslim etmektedir. Siz limiti belirleyin, Tc. Kimlik numaranız ve cep telefonunuz ile derhal müracaat yapın, taksitli alışveriş ve nakit avansın tadını çıkarın.

Ziraat Bankası Maximum Kart

Ziraat Bankası Maximum Kart

Advance Karttan Anında  1.000 – 7.000 TL. Içinde Kredi

HSBC Advance sahipleri, acil paraya gereksinim duyduklarında ”HSBC arayarak hesaplarına aktarılmasını sağlayabilirler.

 • 1.000 TL. için 75 TL,
 • 2.000 TL. için 125 TL,
 • 5.0000 TL. için 275 TL,
 • 7.000 TL. için ise 375 TL.

harcama alınmakta olup, 9 ay süre ile vade yapılmaktadır. Kart sahibi olanlar bahse mevzu krediyi kendilerine verilen süre süresince anında başvurup, anında çekebilirler.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

ilginizi çekebilir

İşletme Kredisi Çekme Şartları Nelerdir?

İhracat ile uğraşan firmaların son zamanlarda sordurulmuş olduğu en yaygın sual; işletme kredisi nedir? İşletme …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir