En Çok Satan Cep Telefonu Markası Sıralaması

Türkiye’de cep telefonu kullanımın 2020 senesinde ‘da ne denli yoğun olduğu artık tüm Avrupa ülkeleri bilmektedir. Bu niçin ile en iyi cep telefonu modellerini tüm markadaki firmalar ülke pazarımıza servis etmektedir. Ucuz olup hakikaten fazlaca kaliteli fazlaca satan cep telefonlarını dahil olmak suretiyle tüm keseyi uygun fazlaca satan cep telefonlarını sizler için bir araya getirdik. Yapmış olduğumuz sıralama en fazlaca tercih edilen alış veriş siteleri verilerine dayanılarak yapıldığını’da ek olarak belirtmek isterim.

En Oldukca Satan Cep Telefon Markaları Hangileridir?

Bir çoğumuzun ‘da bilmiş olduğu benzer biçimde ülke pazarına ilk olarak cep telefonu markaları olarak NOKIA ve Ericsson yer almaktaydı. Hemen sonra Samsung şirketi tarafınca meydana getirilen atak hakikaten ciddi ses getirmişti. Bu markalar ile beraber ASELSAN tarafınca üretilen cep telefonları da bir çoğumuz tarafınca tercih edilmişti. Sadece günümüzde bu marka telefonların ne yazık ki bir bir çok çeşitli nedenlerden dolayı yer almamaktadır. Bunun sebepleri ise genel anlamda gelişen teknolojiye ayak uyduramama ilk bilinenidir. Şuan için her ne kadarda bu markalara ilişkin cep telefonları olmamış olmasa’da ülke pazarında bir fazlaca markaya ilişkin cep telefonları kendileri göstermektedir. Son satış istatistiklerine bakılırsa en fazlaca satan cep telefon markaları olarak bir sıralama yapar isek, listemiz şu şekilde sıralanır.

 1. SAMSUNG
 2. iPhone
 3. General Mobil
 4. LG
 5. Vestel
 6. HUAWEI
 7. MI XIAOMI

ilk 7 sıralamamızı oluşturmaktadır. Şimdi bu markalara ilişkin ilk olarak sizlere bir Türkiye karma listesini oluşturacağız, hemen sonra ise bu markalar içinde en fazlaca satan cep telefonlarının ‘dan sıralamada en başta olanını tanıtacağız.

Türkiye’de En Oldukca Satan Cep Telefonu Modelleri Hangisidir?

Oluşturmuş olduğumuz bu 7 markanın içinde sizlere en fazlaca satan ilk 5 telefonu tanıtacağız. Takipçilerimiz için daha ilkin 5 Mobil PUBG Uyumlu Destekleyen Kaldıran Telefonlar tanıtımını yapmıştık. Tanıtımını yapacağımız bu cep telefonlarının hepsi ile PUBG dahil bir fazlaca oyunu kusursuzca oynaya bileceğinizi’de ek olarak belirtmek isterim.

 1. Listemizin ilk esnasında şuan fiyatı averaj olarak 2.159 lira olan Huawei Mate 20 Lite 64 GB cep telefonu yer almıştır. 4 GB RAM özelliğine haiz bu cep telefonu kullanıcıları tarafınca ‘da oldukça beğenilmektedir. Kamera çözünürlüğü 20 MP olan bu marka cep telefonu ile bir fazlaca işinizi sorunsuzca hallede bilirsiniz.!blank
 2. Listemizin ikinci esnasında ise Samsung Galaxy J7 Prime 2 32 GB gelmektedir. Averaj satış fiyatı 1.229 TL olan bu cep telefonu 3 GB RAM özelliğine haizdir. 13 MP kamera çözünürlüğüne haiz bu cep telefonu fiyat performans olarak oldukça idealdir.blank
 3. Listemizin 3 esnasında ise son zamanlarda oldukça atak icra eden Xiaomi Redmi Note 7 64 GB gelmektedir. Bu marka cep telefonu 4 GB RAM yanı sıra tam 48 MP kamera çözünürlüğüne haiz mükemmel bir cihazdır. Ortalama olarak 1.999 TL satış fiyatına haiz bu telefon ile mükemmel video ve fotoğraf çekimleri yapabilir, her oyunu sorunsuz bir halde takılmadan, donmadan oynayabilirsiniz.blank
 4. Listemizin 4 sırasındaki en fazlaca satan cep telefonu olarak Apple iPhone 7 Plus 32 GB marka / modeli yer almıştır. Telefonun şuan güncel fiyatı 3,870 TL ‘tir. 12 MP Kamera ve 3 GB RAM belleğe haiz bu cep telefonu daha fazlaca marka bilinirliği için ilgili duyulmaktadır.blank
 5. Listemizin son esnasında ise Vestel Venüs E3 modeli gelmektedir. Bu telefonun en fazlaca tercih edilmesinin sebebi ise düşük fiyatıdır. Ucuz ve sorunsuz bir akıllı cep telefonu almak isteyenler bu marka ve modelini tercih edebilirler. Şuan satış fiyatı ise averaj olarak 5.999 TL ‘tir. Telefon 2 GB RAM ve 8 MP kameraya haizdir.blank

Evet dostlar, en fazlaca vatanımızda tercih edilen cep telefonu marka ve modelleri bu şekilde listeleniyor. Sıralama, daha ilkin demiş olduğumuz benzer biçimde en fazlaca satışı meydana getirilen veriler göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur. Kesinlik ile bu listemiz en iyi fazlaca telefonu sıralaması değildir.!

En Oldukca Satan Samsung Cep Telefon Modelleri Hangisi?

En fazlaca cep telefonu satan marka olan Samsung ‘un bir fazlaca cep telefonu modeli mevcuttur. Bu listemiz ‘de bu modellerin bir sıralamasını yaptık. Sıralama ‘da kesinlik ile Samsung cep telefonlarının kalitesine bakılırsa bir listeleme olmadığını bir kez daha belirtmek isterim. Listeleme tamamen satış sayıları göz önüne alınarak yapılmıştır.

 1. Samsung Galaxy J7 Prime 2 32 GB
 2. Samsung Galaxy A7 2018 64 GB
 3. Samsung Galaxy A50 2019 64 GB
 4. Samsung Galaxy J4 Plus 16 GB
 5. Samsung Galaxy J6 Plus 32 GB

Evet dostlar Samsung için şuan en fazlaca satan ilk 5 modeli bu şekildedir.

En Oldukca Satan iPhone cep telefonu modelleri hangileridir?

Kendisini değişik duymak isteyenlerin tek tercihi kesinlik ile iPhone markasıdır. Bu marka pahalı olmasıyla birlikte oldukça’da size değişik bir hava kazandıracaktır. Peki en fazlaca satışı olan iPhone cep telefon modelleri hangisidir ? işte sıralama sıralaması.

 1. Apple iPhone 7 Plus 32 GB
 2. Apple iPhone 7 32 GB
 3. Apple iPhone 8 Plus 64 GB
 4. Apple iPhone XR 64 GB Demo
 5. Apple iPhone 6S 32 GB

En Oldukca Satan General Mobil Cep Telefonu Modelleri Sıralaması

ABD’da üretilen bu cep telefonu Türkiye pazarına ucuz ve kaliteli olması ile süratli bir halde girdi. Her ne kadarda ucuz ve kaliteli kategorisinde rakipleri artsa’da şuan hala bir fazlaca kullanıcının gözdesi olarak cepler’de yerini korumaktadır. Listemizde şuan için en fazlaca satan General Mobil cep telefonu modelleri şu şekildedir.

 1. General Mobile GM8 32 GB
 2. General Mobile GM9 Pro 64 GB
 3. General Mobile GM8 Go
 4. General Mobile GM5 Plus
 5. General Mobile GM8 Dual Sim 32 GB

En Oldukca Satan LG cep Telefonları Hangisidir?

Özellik ile led teknolojisi ile dünyada isim icra eden LG cep telefonu ile de oldukça kendinden söz ettirmiştir. Marka yapmış olduğu AR-GE emek harcamaları ile fazlaca iyi neticeler elde etmiş güzel ürünleri piyasaya sürmüştür. Markaya ilişkin en fazlaca satan sıralaması ise aldığımız verilere bakılırsa şu şekilde listelenmektedir.

 1. LG G7 ThinQ 64 GB
 2. LG V30 Plus 128 GB
 3. LG G6
 4. LG G4 32 GB
 5. LG K9 16 GB
 6. LG Q6 32 GB

En Oldukca Satan Vestel Marka Cep Telefonları Sıralaması

Yerli markamız olan Vestel teknoloji emek harcamaları ile cep telefonu sektörüne ‘de girmiştir. Ürettikleri cep telefonları sağlam ve ucuz olarak halkımızca bilinmektedir. Nerede ise her keseye uygun bir akıllı cep telefonu Vestel ‘de vardır. Türkiye’de şuan en ucuz cep telefonu ‘da Vestel markasına aittir. Markaya ilişkin en fazlaca satılan ve tutulan cep telefonu modelleri ise şu şekilde listelenir.

 1. Vestel Venüs E3
 2. Vestel Venus Z20
 3. Vestel Venüs V4
 4. Vestel Venus E4
 5. Vestel Venus 5000

En Oldukca Satan HUAWEI Marka Cep Telefonları Sıralaması

Düşük fiyat yüksek performans yardımıyla kendine Türkiye’de fazlaca kolay pazar gören bu marka hakikaten mükemmel ürünlere haiz.  Tüm teknolojik ürünler alış veriş mağazalarında vitrinleri süsleyen bu markaya ilişkin en fazlaca satanlar sıralaması şu şekilde oluşmaktadır.

 1. Huawei Mate 20 Lite 64 GB
 2. Huawei P20 Lite 64 GB
 3. Huawei P Smart 2019 64 GB
 4. Huawei Mate 20 Lite Dual Sim 64 GB
 5. Huawei Mate 10 Lite

En Oldukca Satan MI XIAOMI Markasına Ilişkin Cep Telefonları

Oldukca fakat fazlaca kaliteli bir marka olan MI XIAOMI kısa sürede kendine listemizde yer edinmeyi başardı. İsminin zor olması’dan dolayı MI ( mi ) olarak ‘da malum bu marka teknolojik yatırımlarına fazlaca ehemmiyet vermektedir. Güvenli olun ki gelecekte kendinden fazlaca söz ettirecek bu markaya şuan için en fazlaca satan sıralaması ise şu şekildedir.

 1. Xiaomi Redmi Note 7 64 GB
 2. Xiaomi Mi 8 Lite 64 GB
 3. Xiaomi Redmi S2 32 GB
 4. Xiaomi Redmi 5 Plus 64 GB
 5. Xiaomi Mi 8 Lite 64 GB

ilginizi çekebilir

Koyun Kırkma Nasıl, Ne Zaman Yapılır? Önemli Tavsiyeler!

Yaz aylarının gelmesi ile küçükbaş hayvan sahiplerinin çilesi de başladı desek yalan olmaz sanırım. Bizzat …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir