Emekliye En Fazla Promosyon Parası Hangi Banka Veriyor?

SGK, BAĞKUR ve Emekli sandığı mensubu emeklilerimiz artık kamu ve hususi bankalardan 3 yıl maaş almaya taahhüt etmeleri halinde promosyon parası alabilmektedirler. Bankalar tarafınca verilecek olan promosyon ödemeleri farklılık göstere bilmektedir. Dolayısı ile her banka aynı promosyon ücretini emekli maaş müşterilerine sağlamamaktadır. Bundan dolayı siz kıymetli emeklilerimize en yüksek promosyon parasını hangi banka verdiğini burada yer verdik. Doğal olarak en fazla emekliye promosyon ödemesi meydana getiren bankanın hangisi bulunduğunu tanıtırken de elde etmiş olduğu öteki avantajların neler olduğuna da değinmeden geçmedik. Böylelikle asla araştırma yapmış olup herhangi bir yerden sorgulama yaparak vakit kaybetmeden sizin için en iyi bankaya burada karar verip emekli maaşınızı taşıyabileceksiniz.

Emekli Banka Promosyon Şartları Nedir?

Bankalardan emekli maaş promosyonu almanın iki tane şartı vardır. Bunlardan bir tanesi hali ile emekli olmanız yada emekli olacak olmanızdır. Öteki koşul ise minimum 3 yıl süresince emekli maaşınızı aynı bankadan alacağınızı taahhüt etmeniz olacaktır. Dolayısı ile ilk olarak emekli maaşına promosyon ödemeleri 1 mart 2017 de başladığına bakılırsa yeni bir sözleşme hakkınız en erken 1 mart 2020 bulacaktır. Fakat, şu şekilde de bir hakka haiz olduğunuzu da ek olarak belirtmek isterim. Eğer ki şuan yaptığınız sözleşmeyi iptal ederseniz ve kalan 1 senelik promosyon ödemesini iade etmeniz durumunda gene bu promosyon kampanyalarından istifade etme hakkınız vardır. Ek olarak, eğer bu güne kadar hiçbir banka ile promosyon sözleşmesi imzalamadı iseniz öteki olarak maaşınızı promosyon kampanyası olan bankaya taşımanız halinde bu armağan para imkanlarından gene yararlana bilirsiniz. Emekli maaşına promosyon parası alma şartına uyuyor isek maaşımızı en fazlaca promosyon veren bankaya iyi mi taşıya biliriz? Gelin şimdide en fazlaca emekli promosyon parası veren bankanın hangisi olduğuna geçmeden bu işlemlerin iyi mi yapılabileceğine geçelim.

Emekli Maaşları Promosyon Veren Bankaya Iyi mi Taşınmaktadır?

Bilinmiş olduğu şeklinde vatanımızda üç değişik kurumdan emekli olunmaktadır. Bunlardan bir tanesi Emekli Sandığı bir öteki SGK ve son olarak ise BAĞ-KUR olmaktadır. Bu kurumların hepsi için emekli maaşını taşımak için uygulanan prosedür aynı olmaktadır. Değişim olan bir tek maaş müşterisi olduğunuz banka üstünden eğer emekli promosyon hakkınızı kullanmak istiyorsanız arayacağınız telefon numarasıdır. Onun haricinde değişik bir bankaya emekli maaşınızı taşıyacaksanız yada yeni emekli olacaksanız aşağıdaki işlemleri yapabilirsiniz.

SGK & BAĞKUR % Emekli Sandığı Çalışmış oldukları kuruma dilekçe vererek emekli maaşını aldıkları bankayı değiştire bilirler. Yada e-Devlet üstünden emekli maaşını alacağınız bankanızı tekrardan belirleye bilirsiniz.
Yeni Emekli Olacaklar Emekli olacağınız kuruma dilekçe yazarak bankanızı belirleye bilirsiniz.

Emekli maaşınızı taşıma işlemi bu kadar kolay. Şimdi sıra geldi emekliye en yüksek promosyon parasının hangi banka tarafınca verildiğine. Bunun cevabına geçmeden ilkin fakat bilhassa kredi kullanacaklar için Emeklilere Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Almak İçin 2 Tüyo ne işe yaradığını muhakkak okumanızı tavsiye ederim. Böylece promosyon almak için bankanızı fazlaca daha kolay bir halde belirliye bileceksiniz.

Hangi Banka Emekliye En Fazlaca Yüksek Promosyon Parası Veriyor?

Vatanımızda SGK, BAĞKUR yada Emekli Sandığından emekli olan 13 milyona yakın vatandaşımızın olduğu bilinmektedir. Bu devasa kitlede yer edinen emeklilere bankaların tamamı promosyon parası adı altında armağan para maaşlarına kendilerine taşımaları durumunda vermektedir. Minimum 3 yıl emekli maaşlarını kendilerinden almaları halinde ise bu bankalar bir tek yüksek miktarlarda promosyon ödemesi yapmakla kalmamaktadırlar. Haricinde, düşük faizlerle bireysel kredi kullanımı, parasız para gönderme ve ödenti ödemesiz kredi kartı vermektedirler. Armağan olarak verilen promosyon paraları bankalara bakılırsa değişmektedir. Ek olarak, almış olduğunuz maaş miktarına bakılırsa de verilen promosyon parası miktarı değişim göstere bilmektedir. Bankalara bakılırsa verilen tek promosyon paraları değişim göstermekle kalmamaktadır. Haricinde, verilecek olan saymış olduğumuz öteki imkanlarda değişim göstere bilmektedir. Bundan dolayı emekli maaşınızı taşırken bir tek en yüksek promosyon parası hangi banka veriyor diye vakaya bakmamak gerekir. Eğer o şekilde bakıyorsanız sizlere aşağıda güncel olarak almış olduğunuz emekli maaşına bakılırsa en fazla promosyon parası veren bankaları listeledim.

Banka Adı 1.499 TL Kadar Maaş Alanlara 1.500 ile 2.499 TL Emekli Maaşı Alana 2.500 TL Üstü Emekli Maaş Alana
Yapı Kredi 1.000 TL 1.250 TL 1.500 TL
AKBANK 850 TL 1.050 TL 1.250 TL
Şekerbank 8.50 TL 1.000 TL 1.200 TL
Güvence BVA 800 TL 1.000 TL 1.200 TL
Türkiye İş Bankası 750 TL 875 TL 1.000 TL
Denizbank 675 TL 850 TL 1.000 TL
Ziraat Bankası 500 TL 625 TL 750 TL
HALKBANK 500 TL 625 TL 750 TL
VAKIFBANK 500 TL 625 TL 750 TL

Şuan için sizin de listemizde görmüş olduğunuz şeklinde emekliye en yüksek promosyon parası veren banka 1.500 TL ile Yapı Kredi bankamızdır. Listemizde yer edinen emekliye promosyon parası veren 9 bankamızın öteki imkanların neler bulunduğunu ise kendilerine ilişkin başlıklarda yer verdik. 65 75 85 Yaş Üstü Emeklilere Kredi Veren Bankalar Hangileridir? bulunduğunu da ayrı bir sayada değindiğimi de hatırlatarak bahsi geçen bankaların sağlamış olduğu emeklilere öteki imkanların neler olduğuna geçebiliriz.

YapıKredi Emekli Maaş Promosyonu 1 Numara

En yüksek emekliye maaş promosyon parası veren banka YapıKredi tir. Bankamız 3 senelik emekli maaşı alma taahhütlünde bulunanlara 1.500 TL kadar ödeme yapmaktadır. Almış olduğunuz maaş miktarına bakılırsa Yapı Kredi bankası tarafınca bu promosyon ödemesini almak ile de kalmamaktasınız. Bankamız emekli maaşlarını taşıyanlara ek olarak bir fazlaca fırsatı da sağlamaktadır. Bu fırsatların neler olduğuna geçmeden ilkin gelin isterseniz aldığınız emekli maaşına bakılırsa bankanın vermiş olduğu promosyon ödemelerine bir bakalım.

Maaş Miktarı Ödenen Promosyon Miktarı
1.500 TL’ye kadar olanlara 1.000 TL
1.500 TL ile 2.500 TL arası olanlara 1250 TL
2.500 TL üstü olanlara 1.500 TL

Emekliye en fazlaca promosyon parası veren 1 numaralı bankamızın ödemiş olduğu bu armağan paralara ilaveten sağlamış olduğu öteki avantajlar ise şunlardır.

 • Yapı Kredi İnternet şubelerinden yada ATM yada Mobil uygulaması üstünden parasız havale yapma imkanı yakalarsınız.
 • Günlük ATM üstünden 3.000 TL kadar para çekebilirsiniz
 • TL mevduatlarınıza 6 ay süresince sefalar getirdin faiz oranlarıyla birikim yapa bilirsiniz.
 • Avantajlı faiz oranlarıyla kredi kullana bilirsiniz.
 • Medline acil sıhhat hizmeti alma imkanları
 • MİGROS dan yapacağınız 400 TL alış verişinize 25 TL kadar armağan para kazanma
 • Göz Gurup dan yapılacak harcamalara 300 TL kadar indirim kazanma imkanı
 • Tozzy Shop mağazalarından yapılacak harcamalarına %10 indirim
 • Yapı Kredi yayınları ve İnternet Mağazalarından yapılacak harcamalarınıza %10 indirim

Yapı Kredi bankasının emeklilere maaşlarını kendinden almaları durumunda sağlamış olduğu imkanların tümü bu şekildedir. Şimdi sıra geldi emekliye en yüksek promosyon parası veren 2 numaralı bankamızın hangisi olduğuna geçiyoruz. Emekli Olunca Yüksek Maaş Almanın 8 Önemli Yolları da 2. bankamızın hangisi olduğuna geçmeden göz atmanızı tavsiye ederim.

AKBANK Emekli Promosyon Parası Ödenesinde 2. Sıramızda Yer Almaktadır

Emekli maaşına en fazlaca promosyon parası veren ikinci bankamız AKBANK’tır. Bankamız almış olduğunuz emekli maaşın miktarına bakılırsa sizlere 1.250 TL kadar promosyon ödemesi yapmaktadır. 3 yıl süresince kalmanız durumunda AKBANK ek olarak emekli maaşınızı günü gelmeden 2 gün ilkin çekme avantajını da sizlere sağlamaktadır. AKBANK tarafınca emekli maaşınızı almanız durumunda sağlanan ayrıcalıklar bunlarla da kalmamaktadır. Ek olarak aşağıdaki avantajlardan da yararlana bilirsiniz.

 • AKBANK şubelerinden öncelikli olarak işlem görme
 • Ayda iki kez yurt için tüm ATM üstünden parasız para çekme
 • AKBANK Mobil bankacılık uygulaması üstünden parasız EFT yapma.
 • Kefilsiz olarak gereksinim kredisi kullana bilme. Maaşını 3 ayda bir alan emekliye üç ayda bir ödemeli düşük faizli kredi kullandırma imkanı. Akbank 20 Bin TL 48 Ay Vadeli Gelir Belgesiz Kredi Veriyor da güncel faiz oranlarını bulabilir, iyi mi çekebileceğinizi bakılırsa bilirsiniz.

Bankamızın aldığınız maaş miktarına bakılırsa vermiş olduğu promosyon parası ödemesi ise şu şekilde yer almıştır.

Maaş Miktarı Ödenen Promosyon Miktarı
1.500 TL’ye kadar olanlara 850 TL
1.500 TL ile 2.500 TL arası olanlara 1.050 TL
2.500 TL üstü olanlara 1.250 TL

Şekerbank Emekli Maaş Promosyonu En Fazlaca Veren 3. Bankamız Oldu

Emekli maaş promosyonu en fazla veren 3. bankamız şuan için Şekerbank olmaktadır. Bankamı aldığınız maaş miktarına bakılırsa 1.200 TL kadar ödeme yapmaktadır. Şekerbank emekli maaşını kendinden alanlara sağlamış olduğu avantajlar bir tek 1.200 TL ödeme ile de kalmadığını bilmenizi isterim. Bankamızın siz emekli maaş müşterilerine elde etmiş olduğu öteki imkanlar ise şunlardır.

 1. Aidatsız olarak kredi kartı kullana bilirsiniz. 3 Bankaya Ait Aidatsız Kredi Kartları Hangileridir? de isterseniz değişik seçenekleri değerlendire bilirsiniz.
 2. 3 ayda bir ödemeli olarak bireysel gereksinim kredisi kullana bilme
 3. Sınırsız olarak tüm bankalara para gönderebilme
 4. Düşük faiz oranlarıyla kredi çekebilme
 5. Şekerbank ATM üstünden üst limit harici kredi çekebilirsiniz
 6. Öteki banka ATM üstünden parasız para çekebilme
 7. Şerkerbank şubelerinden işlem yapma önceliği

sağlanmaktadır. Almış olduğun maaşlarınıza bakılırsa 200 TL alış veriş harcama bonus hariç verilen promosyon ödemesi miktarı ise şu şekildedir.

Maaş Miktarı Ödenen Promosyon Miktarı
1.500 TL’ye kadar olanlara 650 TL
1.500 TL ile 2.500 TL arası olanlara 800 TL
2.500 TL üstü olanlara 1.000 TL

Evet, Şekerbank tarafınca sağlanan emekliler için tüm imkanlar bu şekildedir. Şimdi emeklilere en fazlaca promosyon parası veren öteki bankamıza geçe biliriz.

Güvence BBVA Emekli Promosyon Ödemesi Oldukça Cazip

Güvence BBVA emekli maaş promosyon ödemelerinde oldukça iddialı bir bankamızdır. Emekli maaşınızın miktarına bakılırsa böylelikle Güvence BBVA dan 1.200 TL kadar promosyon parası alabilirsiniz. Bankamızın emekli maaş müşterilerine sağlamış olduğu imkanlar bir tek bunla da kalmamaktadır. Onun yanı sıra düşük faiz oranlarıyla bireysel gereksinim kredisi de kullana bilme fırsatını sizlere sağlamaktadır. Bu faiz oranının kaç olduğuna geçmeden ilkin sizlere bankanın aldığınız maaş miktarına bakılırsa verdiği promosyon miktarının ne kadar olduğuna geçmek isterim.

Maaş Miktarı Ödenen Promosyon Miktarı
1.500 TL’ye kadar olanlara 800 TL
1.500 TL ile 2.500 TL arası olanlara 1.000 TL
2.500 TL üstü olanlara 1.200 TL

Bankanın indirimli olarak emekli maaşı müşterilerine verdiği kredinin oranları ise şu şekildedir.

Bu Ay Emekli Maaş Müşterilerine Uyguladığı Faiz Oranı Aylık %1.39 Oranındadır
Miktar 12 Ay Vadeye Aylık Ödeme Toplam Maliyet
15.000 TL 1.387,57 TL 16.650,80 TL

Güncel olarak faiz oranlarını https://bit.ly/35XmRpm bu adresten bulabilirsiniz. Ek olarak, Garanti Bankası Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme Numaraları dan yararlanarak yapacağınız harcamaları taksitlere böldüre bileceğinizi de hatırlatarak öteki bankamıza geçebiliriz.

Türkiye İş Bankasından Emekli Promosyon Ödemesi En Fazla 1.000 TL

Türkiye İş Bankası emekli maaşınızı 3 yıl süresince kendisinden alma sözü verenlere 1.000 TL kadar promosyon ödemesi yapmaktadır. Bankamız promosyon parası haricinde emekli maaş müşterilerine başka haklarda sağlamaktadır. Bu hakların en başlangıcında göze çarpan ise Maximum kredi kartı aidatının olmamış olmasıdır. Onun haricinde Türkiye İş Bankası emekli maaş müşterilerine İşCep uygulaması üstünden sınırsız havale gönderimi ve hususi ödeme dönemli kredi sağlamaktadır. Emekli maaş miktarına bakılırsa bankanın vermiş olduğu promosyon ödemeleri ise şu aşağıda olduğu gibidir.

Maaş Miktarı Ödenen Promosyon Miktarı
1.499 TL kadar 750 TL
1.500 TL ile 2.499 TL arası olanlara 875 TL
2.500 TL üstü olanlara 1.000 TL

Türkiye İş Bankasının vermiş olduğu promosyon ve öteki haklardan yararlanmak için emekli maaşını e-devlet üstünden taşıyabilirsiniz.

Ziraat, HALKBANK ve VAKIFBANK Emekli Promosyon Parası Ne Kadar?

T.C. Ziraat Bankası ve HALKBANK ile Vakıfbank kamu bankalarını emekli promosyon parası miktarları ne kadar için tek bir başlık altında yer verdim. Bunun sebebi ise bu üç bankamızın emeklilere maaşlarını kendilerinden almaları durumunda vermiş olduğu promosyon tutarının aynı olmasıdır. Bunun yanı sıra ek olarak, bu üç bankamız emekli maaş promosyon ödeme miktarları haricinde ekstradan bir imtiyaz sağlamadığı için de bu şekilde bir başlık atmak istedim. Bu açıklamayı yaptıktan sonrasında artık Ziraat ve Türkiye Halk Bankası ile Vakıflar bankasının emeklilere sağlamış olduğu promosyon tutarının kaç TL olduğuna geçebiliriz.

Maaş Miktarı Ödenen Promosyon Tutarı
1.499 TL kadar maaş alanlar için 500 TL
1.500 TL ile 2.499 TL arası emekli maaşı alanlara 625 TL
2.500 TL üstü emekli maaşı alanlar 750 TL

Bu bankalarımızın her ne kadarda emekli promosyon ödeme sayfalarında yer almıyor olmasa da Ziraat Bankası Emekli Kredisi 4 Paket Halinde Veriyor! da sizin de göreceğiniz şeklinde düşük faizli olarak kredi imkanı sağladığını bilmenizi isterim.

ilginizi çekebilir

Teknosa Personel Alımı (Başvuru ve Şartlar)

Teknosa personel alımı ile beraber Türkiye’nin önde gelen teknoloji firmalarından bir tanesinde kariyere haiz olabilirsiniz. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir