Düğün Kredisi Veren Bankalar

Evlenmek isteyen çiftlerin nakit ihtiyaçlarının karşılanması amacı ile kendilerine bankalar tarafınca düğün kredisi finansmanı sunulmaktadır. Bankalardan açacağınız çeyiz hesaplarına da devlet katkısı verilmektedir. Ziraat Bankası, Vakıfbank şeklinde bankalar evlilik kredi veriyor. Bankaların faiz oranlarını ve diğeri kredi detaylarını içeriğimizde bulabilirsiniz.

Avantajlı Düğün Kredisi Veren Bankalar

En uygun faizli düğün kredisi veren bankalar içinde karşılaştırma yaparak, daha azca faiz ödeyerek ve en uygun geri ödeme seçenekli kredi veren bankalardan düğün öncesi alacağınız krediler ile sıkılmadan bunalmadan düğününüzü yapabilirsiniz. Düğün kredileri belirli dönemlerde bilhassa de Mayıs ayında başlayıp Eylül ayında biten kredi paketleri olarak düğün meydana getirecek gençlere verilen kredi türüdür. Bireysel gereksinim kredisi kapsamında verilen düğün ve evlilik kredileri, Düğün Kredisi Veren Bankalar devlet destekli evlilik kredisi başvurusu ve iyi mi alındığına dair bilgiler haberimizde detaylı bir halde anlatılmıştır.

Devlet Destekli Evlilik Kredisi Başvurusu

2020 senesinde da yuva oluşturmak isteyen gençlere devlet destekli çeyiz hesapları açılmaya devam edilecektir. Anlaşmalı bankalara çeyiz hesabı açtıran genç çiftlere devlet destek olarak birikim yaptıkları meblağa ek olarak çeyiz parası verecektir. Çeyiz hesabı açan Ziraat bankası, Halkbank, Vakıflar bankasından devlet desteği olarak çeyiz yardımı alabilirsiniz, bunun yanında bu saydığımız bankalardan tüm yurttaşlarımıza uygun geri ödeme seçenekleri ile sunulan düğün kredisi olarak verilen gereksinim kredilerini de müracaat yaparak evlilik kredisinden yararlanabilirsiniz. Çeyiz hesabı açtırmak isteyen genç çiftçiler Türk lirası cinsinden bir tek tek bir hesap açtırıp, 3 yıl süresince birikim yapmak şartı ile belirli aralıklarda tertipli olarak birikim yaparak devlet desteği olarak verilen çeyiz parasını alabilirler.

Düğün Kredisi Veren Bankalar 2019

Düğün Kredisi Veren Bankalar 2020

Ziraat Bankası Faizsiz Evlilik Kredisi

Düğün kredisi adı altında belirli dönemlerde evlenmeyi düşünenler için oluşturan kredi paketini  hazırlayan birçok banka mevcuttur. Bu bankalara örnek olarak Ziraat bankası da gösterilebilir. Bunun yanında devletimiz evlenmeyi teşvik etmek amacıyla birikim gerçekleştiren genç çiftlere çeyiz parası adı altında destek vermektedir.

Ziraat bankasından çeyiz hesabı açtırarak çeyiz parası alabilir, ek olarak bireysel gereksinim kredisi kapsamında verilen kredilere  müracaat yaparak iki şekilde kredi alabilirsiniz. Ziraat bankasından düğün kredisi almadan ilkin kredi hesaplaması yapmak isteyenler buradan kredi hesaplaması yapabilirler. Ziraat bankasına başvurular web üstünden yapılmadığından kredi başvurusunu Ziraat bankası şubelerinden yapmak gereklidir. Size en yakın Ziraat bankası şubesine buradan ulaşabilirsiniz.

Ziraat bankası çeyiz hesabı

Ziraat bankası çeyiz hesabı

Yukarıda birikim yapılacak olan aylara nazaran verilecek olan devlet katkısı oranları gösterilmektedir.

Evlilik Kredisi Hesaplama

Bankalar gereksinim kredisi kapsamında oluşturduğu düğün kredilerini uygun faiz oranları ile kolay geri ödeme seçenekleri ile veriyor. En düşük faizli olarak verilen düğün kredisini bulmak için kredi türü, alacağınız kredi miktarını ve vadesini yazara bankaların hesaplama araçlarından hesaplayıp toplam ödeme tutarına nazaran karşılaştırma yaparak en uygun evlilik kredisinin hangi bankada bulunduğunu görebilirsiniz. Evlilik kredisi iyi mi alınır şartları nedir?

 • TEB evlilik kredisi hesaplaması için bu sayfadan yardım alabilirsiniz.
 • Finansbank evlilik kredisi hesaplamasını kendi sitesinden yapabilirsiniz.
 • Halkbank evlilik kredisi faiz oranlarını Halkbank Com Tr’den görebilirsiniz.
 • Ziraat bankası evlilik kredisi hesaplaması için Hesaplama Sihirbazına giriş yapın.
 • Akbank düğün kredi başvurusu için Başvuru Sayfasına gidin.

En Uygun Evlilik Kredisi Hangi Bankada?

Bankaların evlilik kredilerinin en uygun olanını bulmak isteyenler en uygun evlilik kredisi hangi bankada merak ediyor. Bankalar evlilik kredisi kapsamında uygun faiz oranları ile kredi vermektedir.

Bu bankalar sıralamasında ise;

 • Yapı Kredi Bankası,
 • Qnb Finansbank,
 • Odeabank,
 • Kuveyttürk,
 • INGBank
 • AlbarakaTürk,
 • Güvence bankası,
 • Ziraat bankası,
 • Vakıflar bankası,
 • Akbank,
 • TEB,
 • Finansbank,
 • Halkbank

Bankalar düğün kredilerini uygun faiz oranları ile Mayıs ayı başlangıcında başlatıp en geç Eylül ayında sonlandırmaktadır. Bundan dolayı düğün kredisi adı altında oluşturulan kredi kampanyalarının en uygun olanı Mayıs ayı içinde oluşturulan gereksinim kredilerinden karşılaştırma yapılarak bulunabilir. Bunun için en uygun düğün kredisine ulaşmak için bankaların bireysel gereksinim kredilerinin ödeme planları üstünden ulaşılabilir.

En Uygun Evlilik Kredisi Hangi Bankada

En Uygun Evlilik Kredisi Hangi Bankada?

Güvence Bankası Evlilik Kredisi

Güvence bankası evlilik kredisi olarak uygun faiz oranları ile kolay geri ödeme seçenekleri ile banka şubesine başvuruda bulunan çiftlere veriliyor. Güvence bankası evlilik kredisine başvuruda bulunanlar kesinlikle banka şubelerine TC kimlik numaralarını gösteren kimlik belgesi ile başvuruda bulunmalıdır. Kimlik belgesi gösteremeyen kişiler bankaya giderken geçişlik yada ehliyetlerini yanında bulundurmalıdır. Banka bu belgeler ile birlikte adres beyannamesi için ikametgah belgesini getirmeli, bunun yanında kendi adlarına düzenlenmiş ve son üç aya ilişkin olan su, elektrik, ve doğalgaz faturası ile banka şubelerinde şahsen müracaat yaparak kredi alabilirler.

Akbank Masrafsız Düğün Kredisi

Hayatınızın en hususi anında harcama ve ihtiyacınız olan şeyleri düşünmenize gerek yok. Masrafsız düğün kredisi veren Akbank, hayatınızın en hususi anı olan düğününüzde size destek oluyor. 31 Ağustos evveliyatına kadar geçerli olan Akbank masrafsız düğün kredisi başvurusu için lüzumlu belgeleri temin ederek banka şubesinden müracaat gerçekleştiren çiftlere uygun faiz oranlı ve masrafsız kredi veriyor. Akbank Masrafsız Düğün Kredisi hesaplaması ve başvurusu için tıklayınız.

Finansbank Evlilik Kredisi Başvurusu

Finansbank evlilik hazırlığı içinde olanlara düğün kredisi veren bankalar arasındadır. Finansbanktan düğün kredisi başvurularınızı web bankacılığı üstünden, cep telefonlarından sms yöntemiyle ve banka şubelerinden yapabilmek mümkündür. Müracaat evrakları olan kimlik belgeniz, son maaş bordrosu olarak gelir belgeniz, ikametgah belgesi ve lüzumlu görüldüğü takdirde kira sözleşme belgesi ve emekliler için  maaş cüzdanları ile müracaat yaparak kredi alabilirsiniz. Finansbank evlilik kredisi faiz oranlarını buradan görebilirsiniz.

Sizler de düğün öncesinde yapacağınız hazırlıklar için nakite gereksinim duyuyorsanız ve düğün masraflarının altından iyi mi kalkacağınızı bilemiyorsanız, Evlilik kredisi veren Finansbank, Ziraat bankası, Güvence bankası, Akbank, TEB banka şubelerinden kredi müracaat evraklarını hazırlayarak müracaat yaparak düğüne kadar 3 ay taksit ertelemeli ve uygun geri ödeme seçenekleri ile sunulan evlilik kredisini alarak düğün masraflarınız içim finansman desteği alabilirsiniz.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

ilginizi çekebilir

Öğretmenlere Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası (Yüzde 0.15 Düşük Faiz)

En mukaddes meslek asla şüphesiz ki öğretmenliktir. Bizleri kendimizi tanıdığımız yaştan alıp bir ana, baba …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir