Dp Parfüm Bayilik Başvuru Koşulları Ve Şartları Nelerdir?

Dp parfüm de açık parfüm bayilik veren firmalar arasından yer almıştır. Tüm bayilik  (Franchise) imkanı sunan firmalar benzer biçimde D&P parfümeride bayisi olmak isteyen girişimci ve yatırımcılardan bazı şartları talep etmektedir. Sizler için Dp parfüm bayilik maliyetlerinden ve bayilik kurulabilmesi için cebinizden ne kadar ücret çıkacağına kadar tüm bilmeniz gerekenleri sayfamızda detaylı bir şekilde yer verdik.

Dp parfüm bayilik başvuruları iyi mi yapılır?

Bir tek yurt içi franchise imkanı sunmak ile yetinmeyen Dp parfüm yurt haricinde da bir oldukça noktada vermiş olduğu bayilikleri ile müşterilerine ulaşmaktadır. Varlıklı ve kalıcı kokusu ile müşterilerin gönlünde taht kuran Dp parfüm şartları elde eden yatırımcı yada girişimcilere bayilik hizmeti sunmaya devam etmektedir. Dp parfüm bayilik başvurularını İnternet üstünden dolduracağınız ön müracaat ile yapabilirsiniz. Yurt içinde Dp parfüm bayiliği almak isteyenler burayı, yurt haricinde Dp satış noktası oluşturmak isteyenler için firma hakkında bilgi burayı tıklayarak karşılarına gelen ön müracaat formu ile ilk adımı atmış olurlar. Peki ön müracaat sonrasında süreç iyi mi ilerlemektedir.

  1. İlk olarak oluşturmak istediğiniz parfümeri dükkanın için belirttiğiniz ile bağlı bölge müdürü sizin ile irtibata geçmektedir.
  2. Parfümeri oluşturmak istediğiniz il yada ilçede Dp parfümeri olmaması tercihen aranmaktadır. Eğer nüfus sayısı il yada ilçenin fazla ise gene de bayilik verilmesi sağlanır.
  3. Oluşturmak istediğiniz parfümeri dükkanı için rakip analizi yapılması istenilir.
  4. Kurulması planlanan parfümeri dükkanın işlek bir ana cadde üstünde olması yada halkın yoğun olarak ilgi gösterdiği iş merkezinde kurulması talep edilir.

bu tarz şeyleri sağlayanlar için dükkanın m2 sinin de minimum 10 m2 olması talep edilmektedir. Tüm bu tarz şeyleri sağladığınız da iş artık işin mali kısmına gelmektedir.

Dp parfümeri dükkanı iyi mi kurulur

Yukarıdaki adımları elde eden ve istenilen standartları yakalayan yatırımcı yada girişimciler tutulan iş yerinin dekorasyon ve reklam giderlerini karşılamaları gerekmektedir. Maliyet gene tutulan dükkanın m2 sine nazaran değişim göstermektedir. En düşük bir parfümeri kurulması size 10 bin TL mal olmaktadır. Bu giderler averaj olarak;

  • Dükkanın iç dekorasyon harcamaları için ( raf, dolap, masa ) 3 bin TL
  • Dükkan dışı kompazit kaplama ve reklam tabelası harcamaları için 2 bin TL
  • Dükkan için toptan açık parfüm almak için ise minimum 5 bin TL lik bir rakamı gözden çıkarmanız gerekmektedir.

Doğal olarak bu rakamlar içinde kurulan işletme için harcanan resmi kurumlara ödene harçlar dahil değildir.

Dp parfümeri kurulması sonrasında resmi kanallara yapılması ihtiyaç duyulan başvurular

Bayilik için yaptığınız başvuruların haricinde birde belediler, SGK, maliye benzer biçimde resmi dairelerde bir çeşit bildirimler yapmanız gerekmektedir. Meydana getirilen bildirimler oluşturulan dükkanı ve siz var ise çalışanız için yapılacak olan bildirimlerden ibarettir. Bildirimler için tüm kurumlar tarafınca talep edilen lüzumlu evrak ve belgeleri burada bulabilirsiniz.

Almış olduğunuz parfümeri yada kozmetik dükkan için kredi almak istemez misiniz?

Temel olarak başlıca yaptığınız parfümeri dükkanı için tabela, dış cephe kapmaları, dükkan içi restorasyon emek harcamaları ( raf, dolap, masa, yazar kasa vb ) için meydana getirilen harcamaları devleten KOSGEB aracılı ile geri alabileceğinizi biliyor musunuz? Lütfen bayilik almak isteyenler kredi iyi mi alabilir adlı makalemizi burayı tıklayarak okuyun.

Avusturya’da kurulmuş olan Dp parfümeri tanıtım videosu

Parfümeri üstüne açmış olduğunuz işletmenizin tanıtılması amacı ile düzenlenecek olan reklam ve hediyeler parfüm bayiliği almış olduğunuz şirket tarafınca desteklenmektedirler. Dp parfüm dahil olmak suretiyle bir oldukça parfüm bayiliği veren firmalar ilk açılışlarını icra eden bayileri için çeşitli armağan paketleri de düzenlemektedir.

ilginizi çekebilir

Koyun Kırkma Nasıl, Ne Zaman Yapılır? Önemli Tavsiyeler!

Yaz aylarının gelmesi ile küçükbaş hayvan sahiplerinin çilesi de başladı desek yalan olmaz sanırım. Bizzat …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir