Denizbank Bayram Kredisi

Denizbank Bayram Kredisi

Denizbank, Bayram Kredisi olarak her bayramda nakit ihtiyacı olanlara hususi olarak yeni kredi kampanyaları düzenleyen Denizbank, bu bayramda da kredi kullanmak isteyenler için aylık % 1,25 ‘ten başlamış olan faiz oranları ile Bayram Kredisi kullandıracak. Maksimum 65.000 Lira’ya kadar kredi kullanmak isteyenlerin kolayca Bayram Kredisi kullanabileceği kampanyada kredinizi 48 aya kadar taksitlendirebilirsiniz.
Denizbank Bayram Kredisi 2018 ile her türlü bayram ihtiyacınız için kredi kullanabilir, kullanacağınız kredi ile ev eşyalarınızı değiştirebilir, bayram alışverişinizi yapabilir ya da dinlence planlamanızı yapabilirsiniz.

Denizbank Bayram Kredisi 2018

Denizbank 2018 yılı için hususi olarak hazırlamış olduğu bayram kredisi ile gereksinim sahiplerine süratli ve kolay kredi kullanma imkanı sunacak. Denizbank tarafınca duyurulan kampanyada aylık kredi faiz oranları kullanılmak istenen kredi tutarı ve vadesine gore değişim gösteriyor. Düşük  tutarlarda kredi kullanmak isteyenler 12 ay taksitle 3000 TL krediyi aylık % 1,35 oranla kullanabiliyorlar. Bu kredinin aylık taksit ödemeleri 277,10 TL olurken ortalama 50 TL civarında sigorta tutarı ve kredi tahsis tutarı ödüyorsunuz.

Denizbank Bayram Kredisi 2018 Hesaplama

Denizbank’ın Bayrama Hususi  İhtiyaç Kredisi Kampanyası ile kullanılacak 10.000 TL’lik kredi için bir örnek hesaplama yaparsak; bu kredinin 12 ay taksitle kullanılması halinde aylık  kredi faiz oranı % 1,60 oluyor. 13 aydan 36 aya kadar faiz oranı %1,65 olurken bu oran 48 ay vadede % 1,70’e kadar yükseliyor.
Bu verilerle kampanyada kullanılacak 10.000 TL kredinin 12 ay vadede aylık taksitleri 940,96 TL, 24 ay vadede 527,51 TL, 36 ay vadede 391,07 TL ve 48 ay vadede ise 328,68 TL oluyor.
Kampanya kapsamında maksimum vade 48 ay ve maksimum kredi tutarı ise 65 bin TL olarak belirlenmiş.

Bayram Kredisi Şartları ve Müracaat Kanalları

Denizbank Bayram Kredisi için 18 yaşını geçmiş tüm Türk vatandaşları müracaat yapabiliyor. İnternet üstünden kolayca müracaat yapılabileceği şeklinde mobil şubeden, MobilDeniz web bankacılığından, telefon şubesinden ve banka ATM’lerinden de kredi başvurusu yapılabiliyor.
Denizbank Bayram Kredisi kullanmak için yalnız kimliğiniz kafi oluyor. Lüzumlu durumlarda ise banka yetkilileri sizden extra belgeler isteyebiliyorlar.

ilginizi çekebilir

Koyun Kırkma Nasıl, Ne Zaman Yapılır? Önemli Tavsiyeler!

Yaz aylarının gelmesi ile küçükbaş hayvan sahiplerinin çilesi de başladı desek yalan olmaz sanırım. Bizzat …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir