Cep Telefonu Kredisi Veren Bankalar 2020 Anlaşmalı Mağazalar

İhtiyaç kredilerinden konut kredilerine, iş yeri kredilerinden seyahat kredilerine kadar birçok kampanya ile bankalar müşterilerine finansal destek sağlamaktadır. Anlaşmalı mağazalar yardımıyla faiz oranları bankadan bankaya değişiklik gösterse de, size en uygun ödeme planını sunan bankadan kredi alabilirsiniz. Öğrenciler de bu imkanlardan yararlanabilirler. Bankalar son zamanlarda değişik kredi kampanyaları ile karşımıza çıkıyor. Bunlardan biri de cep telefonu kredisidir. Cep telefonu alımlarınızda size lazım olan finansman bu şekilde sağlanmaktadır. Şu sebeple Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu tarafınca geçtiğimiz yıllarda taksitle telefon alımı yasaklanmıştır. Taksitle telefon alamayan yurttaş da çareyi bankalarda bulmuştur. Cep telefonu kredisi veren bankaları ve kampanya detaylarını sizler için araştırdık.

İNG Bank Teknokredi

İNG Bank 500 TL’ den 15 bin TL’ ye kadar Teknokredi vermektedir. Bu kredi ile Teknosa mağazalarından 15 bin TL’ ye kadar elektronik eşya ve cep telefonu alımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik kredi başvurusunda bulunmak da oldukça kolay. SMS yolu ile kolayca finansman talebinde bulunabilirsiniz. TEKNOSA boşluk 11 Haneli T.C. kimlik numaranızı yazarak 2229’ a SMS atarak başvuruda bulunabilirsiniz. Mesajınız bankaya iletildiğinde başvurunuz değerlendirilip size banka tarafınca dönüş sağlanır. Tarafınıza gelecek olan onay mesajının peşinden Teknosa mağazalarına gidebilirsiniz. Burada bankanızın hizmet noktası mevcut olup, hizmet noktasında kimlik doğrulaması yapmanız gerekmektedir. Evrak işleri elektronik ortamda olup sizin yalnızca imza atmanız gerekecek.

Kredi onayının peşinden Teknosa mağazalarından yapacağınız tüm alışverişlerde ücret ödemesi kredi yolu ile sağlanacaktır. Taksit ödemeleri ATM’ lerden ve İNG bank şubelerinden gerçekleştirilmektedir. Teknokredi’nin vadesi 60 aydır. Yaşam sigortası,kredi tahsis tutarı ya da fazladan bir harcama talebi olmamaktadır.  Bu kredi Teknosa mağazalarında 10.00 ile 22.00 saatleri içinde etken olarak kullanılabilmektedir.

İNG Bank Teknokredi

İNG Bank Teknokredi

Faiz oranları %%2,19’ dan başlamaktadır. Bir tek vade sayısına gore faiz oranının %2,29 olduğu da görülmektedir. 12 ay vadeli ile kredi çekmek isteyenler en fazla 8 bin TL kredi kullanabilmektedir. Kredi miktarı alacağınız elektronik eşyalara gore değişmektedir. Teknokredi başvurusunda bulunmak için tıklayınız.

Taksit ödemelerini yalnızca İNG bank ATM, şube ve web bankacılığından yapabilirsiniz. Taksit ödemeleri Teknosa’ya yapılmayacaktır. Bir tek kredi başvurunda bulunmak için Teknosa web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Fazladan bir komisyon tutarı de talep edilmemektedir. Siz de İNG Bank teknokrediye başvurmak için derhal 2229’ a sms gönderebilirsiniz.

Fibabanka

Vatan bilgisayar ile anlaşan Fibabanka müşterilerine cep telefonu alımlarında destek olmaktadır. İphone dahil tüm cep telefonu alımlarında faizsiz olarak ve peşin fiyatına 8 taksit imkanı sunulmaktadır. VATAN boşluk T.C. kimlik numaranızı yazarak 3422’ ye SMS gönderebilir ve bu sayede kolayca kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Banka tarafınca kredi talebiniz incelenerek tarafınıza dönüş yapılacaktır. Gelen mesajın pozitif yönde olması durumunda Vatan bilgisayar mağazalarına giderek, mağazalarda bulunan Fibabanka danışma noktalarına kredi onay mesajınızı gösteriniz. Yetkililer onay mesajını alarak kredi sözleşmesini hazırlayacaklardır. Bu sözleşmeyi imzalamanız krediyi onayladığınız anlamına gelir ve aygıt seçiminde bulunabilirsiniz. Başlatılan kampanya neticesinde 8 taksitte ödemenizi gerçekleştirebilir ve cihazınızı alabilirsiniz.

Bu kampanyadan her alan şahıs bir aygıt için ve bir defalığına faydalanabilir. Adınıza kredili mevduat hesabı açılır ve buraya otomatik ödeme talimatı verilir. Tüzel kişiler bu kampanyadan yararlanamaz.  Fibabanka kredi onayı verme mevzusunda serbesttir. Ek olarak kefil ve ek güvence da isteyebilir. Kredi hakkında detaylı data almak , ürünleri incelemek ve başvuruda bulunmak için tıklayınız.

Aktifbank

Aktifbank anlaşmalı bayilerden alınacak olan ürünler ile online tüketici finansmanı sunmaktadır. Beyaz eşyadan cep telefonuna kadar tüm elektronik eşya alımlarınızda bu krediden faydalanabilirsiniz. Minimum kredi limiti 500 TL, maksimum ise 30 bin TL’ dir. 60 ay vadeli bir kampanyadır. Müracaat için yalnızca T.C. kimlik fotokopisi gerekmektedir. Vade farkı ödemenizi gerek kalmadan N kolay krediden faydalanabilirsiniz. SMS yolu ile müracaat da yapılabilmektedir. TAKSİT boşluk T.C. kimlik numaranızı yazarak 3050’ ye SMS göndererek kolayca müracaat yapabilirsiniz. Bankaya bildiri iletildiğinde talebiniz incelenerek size onay mesajı  gönderilir. Cep telefonu almak istediğiniz Aktifbank ile anlaşmalı mağazalara bu onay mesajını iletmelisiniz. Mağaza tarafınca bir araştırma süreci talep edilir ve bu sürede başvurunuz değerlendirilir. Pozitif yönde karar verilmesi durumunda sözleşme ve evraklar hazırlanmış olur. Bu biçim şeyleri imzamalanız dahilinde cep telefonu alımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Taksitlerinizi PTT şubelerinden ya da PTT matiklerinden ödeyebilirsiniz. Herhangi bir bankadan eft yolu ile de taksit ödemesi yapılmaktadır. UPT bayileri aracılığı ile de ödeme kabul edilmektedir.Kredinize uygulanacak olan faiz oranı %3,67’dir. Kredi tahsis tutarı 50 TL’ dir. 10 bin TL’lik krediyi 48 ay vade ve aylık 504,09 TL taksitle Aktifbank’tan alabilirsiniz. Kredi detaylarını incelemek ve başvuruda bulunmak için tıklayınız.

Denizbank

Denizbank, Mediamarkt ile meydana getirilen antak kalma neticesinde müşterilerine cep telefonu alımlarında destek olmaktadır. Kredi vadesi 60 aydır. Ticari kredi kartları ile bu sayede kredi satın alınabilmektedir. Ticari kredi kartı olmayanlara limitli kredi çekme imkanı da sunulmaktadır. Mediamarkt belirli dönemlerde web sayfalarında indirimli telefon modellerini müşterileri ile paylaşıyor. Medimarkt mağazaları içinde Denizbank kontakt noktaları bulunmaktadır. Bu noktalardan data alabilirsiniz. Burada ürünleri inceleyerek talep ettiğiniz ürünü kontakt noktasında görevli olan kişilere söylemelisiniz. Kısa bildiri numarasına T.C. kimlik numaranızı yazıp göndererek kolayca kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Banka tarafınca müracaat kodu gönderilir. Bu kodu da mesajınıza eklemelisiniz. Banka başvurunuzu inceleyerek bir karara varır. Bu kararın pozitif yönde olması durumunda Denizbank tarafınca bir sözleşme ve lüzumlu evraklar hazırlanmış olur. Bu evrakları imzalayarak işlemi tamamlayabilirsiniz.

cep-telefonu (2)

Bankalar teknoloji mağazaları ile imzaladıkları anlaşmalar neticesinde kredi sunmaktadır.

Ek olarak Mediamarkt web sayfası aracılığı ile de kredi başvurusu yapılmaktadır. Vade oranı 6 ya da 60 ay olabilmektedir. Telefonunuzu buradan alarak 7 gün içinde Denizbank şubelerine götürmelisiniz. Bu sayede ödemeniz gerçekleştirilecektir. Ek olarak kredi kartı üstünden meydana getirilen alımlarda krediden kalan meblağ da karta yatırılmaktadır.

 • Müracaat formunu doldurun.
 • SMS onayı alın.
 • Kredi kartı ya da banka kartı ile cep telefonu alımını gerçekleştirin.

7 gün içinde bu işlemi bankaya bildirerek kredinizi alın ve ödemeleri taksitlendirin. Bu linke tıklayarak kredi hakkında detaylı data alabilir ve indirimli ürünleri inceleyebilirsiniz.

Türkiye İş Bankası

İş Bankası elektronik eşya alımlarınızda kredi veren bankalardan biridir. Bu alımların gerçekleşmesi için banka müşterilerine gerekseme kredisi sunmaktadır. Kredi başvurularını size en yakın İş Bankası şubelerine giderek yapabilirsiniz. Ek olarak SMS yolu ile kredi başvurunda bulunmak da mümkündür. 4402’ ye kısa bildiri göndererek müracaat talebinizi bankanıza iletebilirsiniz. Bankamatiklerden, web ve telefon bankacılığından da kredi başvurusu yapılabilmektedir.

Ek olarak başvurunuz pozitif yönde olarak sonuçlandığında hazırlanan sözleşmeyi imzalamak için banka şubelerine gitmenize gerek kalmayacak. İş Bankası web bankacılığından sözleşme onayı için yönerge verebilirsiniz.

Bankanın müşterilerine sunmuş olduğu faiz oranı %2,45’ tir. Kredi başvurusu için lüzumlu olan evraklar;

 • Müracaat formu
 • Gelir belgesi
 • Nüfus cüzdanı fotokopisidir. Bu evraklar ile size en yakın İş Bankası şubelerine giderek bankanın cep telefonu alımları için de sunmuş olduğu gerekseme kredisi kampanyasından faydalanabilirsiniz. İnternet üstünden başvuru yapmak için tıklayınız.

Akbank Express Kredi

Elektronik eşya alımlarında müşterilerine destek olan bankalardan biri de Akbank’tır. Akbank’ın verdiği ekspress kredileri ile siz de cep telefonu alımları için nakit ihtiyacınız olan şeyi giderebilirsiniz. Bu krediyi size alışveriş yaparken lazım olan acil finansman için kullanabilirsiniz. Banka şubelerine gitmenize gerek kalmadan 36 ay vade ile sunulan kredi imkanından yararlanabilirsiniz. Kredi reşit olanlara ve banka tarafınca kredi almak isteyen kişi hakkında yapılacak olan incelemenin pozitif yönde neticelenmesi durumunda verilmektedir.  Kredi taksitlendirilirken dikkat edilen nokta aylık taksit miktarının ailenin aylık gelirinin yarısını geçmemesidir.

Banka kredi başvurusu icra eden müşterilerinden gelir belgesi, maaş bordrosu, kefil benzer halde teminatlar istememektedir. Yalnızca nüfus cüzdanı fotokopisi kredi başvurunda kafi olmaktadır. Ek olarak lüzumlu görülen durumlarda ikamet belgesi de istenebilmektedir.  Kredi ekspress başvurusu yapmak için tıklayınız.

Akbank Express Kredi

Akbank Express Kredi

QNB Finansbank

Mağaza içi lazım olan finansman gereksinimleri için kredi sunan bankalardan biri de QNB Finansbank’tır. Kredi için banka tarafınca herhangi bir harcama talep edilmemektedir. SMS yardımı ile başvuruda bulunabilir, banka tarafınca size gelecek olan onay mesajının peşinden anlaşmalı bayilerden olmak suretiyle cep telefonu alımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Geri ödeme şekilleri de çeşitlilik göstermektedir. Şubelerden, web bankalığından, banka ATM’ lerinden ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Kredi sözleşmeli anlaşmalı olunan bayilerde imzalanacaktır.Bu kredinin vadesi 48 aydır.

Cep Telefonu Kredileri Ortak Özellikleri

 • Cep telefonu kredilerinde dosya harcanması ve kredi tahsis tutarı alınmıyor.
 • Krediyi alan kişiye yaşam sigortası yapılmıyor.
 • Gelir belgesi gösterme zorunluluğu yok.
 • Kredi kartı ile taksitli telefon alımına BDDK tarafınca izin verilmiyor. Bir tek nakit ön ödeme yolu ile cep telefonu alımı gerçekleştirebiliyorsunuz. Nakit ön ödeme ise 12 ay taksitli olabiliyor. Bu sayede cep telefonu aslına bakarsak 12 ay taksitle alınmış oluyor. Naturel olarak vergi ödemesi de gerçekleştirilmek zorunda.
 • Bazı bankalar cep telefonu kredisi vermiyor. Bir tek telefon alımlarında kullanılacak kredi limiti aslına bakarsak o kadar da fazla yüksek olmadığı için gerekseme kredileri de işinizi görebilir.

Yukarıda bazı bankaların cep telefonu alımları için kredi verdiğinden bahsettik. Fakat eğer taksitle cep telefonu alamıyorsak, ek olarak bankalardan kredi çekemiyorsak da iyi mi cep telefonu alacağız benzer halde bir sual ile karşı karşıya kalabiliriz. Bu durumda da yeni bir cep telefonu alımı mümkün. Eğer kredi notunuz düşükse muhtemelen banka kredilerinden faydalanamayacaksınız. Umar olarak GSM operatörlerinden telefon almayı sunabiliriz. Turkcell, Vodafone, Türk Telekom benzer halde GSM markaları mağazalarında cep telefonu satışı da yapmaktadır. Ek olarak belirli dönemlerde yaptıkları kampanyalar ile müşterilerinin telefon alımlarını kolaylaştırmaktadırlar.

Turkcell

Turkcell müşterilerine cep telefonu alımlarında da yardım ediyor. Taksitler tarifeye yansıtılarak Turkcell müşterileri cep telefonu sahibi ediliyor. Bir tek belirtmekte yarar var ki faturasız hat kullanıyorsanız aygıt alımı yapmanız mümkün değil. Bu GSM operatörü tarafınca yalnızca faturalı hatlara kampanyalar sunuluyor. Size gösterilen tarifeye katılarak bu tarifenin minimum 4 aylık kullanıcısı olmanız gerekmekte.

Turkcell

Turkcell

BDDK tarafınca GSM operatörleri için bir denetim söz mevzusu değildir. Bu yüzden kredi notunuzun düşük olduğu durumlarda bu şekilde telefon alabilirsiniz. Bir tek aranan tek bir şart var ki o da faturalarınızı son ödeme evveliyatına kadar ödemiş olmanız. Turkcell mağazalarına gidip de telefon almak istediğinizi söylediğinizde yapılacak ilk işlem puanlarınızın sorgulanması olacaktır. Puan sorgulama işlemi Turkcell alan şahıs hizmetleri aracılığı ile ya da cep merkezlerinden yapılabilmektedir. Özetlemek gerekirse telefon alabilmek için önemli olan puanınızın kafi olmasıdır. Turkcell’ in akıllı telefon kampanyalarını incelemek için tıklayınız.

Vodafone

Vodafone’ dan sözleşme ile cep telefonu almak mümkündür. Bunun için yapılması gereksinim duyulan ilk şey Vodafone cep merkezlerini ziyaret etmektir. Bir tek faturasız bir hattınız var ise cep telefonu almanız mümkün değil. Faturalı hatta geçiş yapmanız gerekiyor. Cep merkezlerinden cep telefonlarını inceleyerek bir telefon beğenin. Bu telefon üstünden limit puanınızın kafi olup olmadığına bakılacaktır. Başvuran kişinin yaşı, faturalarını tertipli ödeme durumu benzer halde kriterler göz önüne alınarak bir değerlendirme yapılacaktır. Vodafone akıllı telefon kampanyaları hakkında detaylı data almak için tıklayınız. İlk ay faturanızı ödeyemezseniz kontrata gore 2. Ay faturaya ek %5 oranında faiz ödemek durumunda kalıyorsunuz. Ek olarak taksitler faturaya yansıtılmaktadır.

Siz de bu bankaların verdiği cep telefonu kredilerinden faydalanabilir ve kesenize uygun ödeme koşulları ile geri ödeme yapabilirsiniz. Yeni cihazınız hayırlı olsun.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

ilginizi çekebilir

DEVLET DESTEKLİ TEMİZLİK ŞİRKETİ NASIL KURULUR?

İlk zamanlar büyük şehirlerde ilgi gören temizlik sektörüne yatırımlar artık ufak il hatta ilçelerimiz de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir