Cam Balkon Bayilik Veren Firmalar (Hangi Şartlar İsteniliyor?)

Sermayesiz iş oluşturmak isteyen girişimciler için önereceğimiz sektörlerin başlangıcında cam balkon ve buna bağlı olarak alüminyumun korkuluk sektörü gelmektedir. Sitemizde cam balkon bayilik veren firmalar ve girişimcilerden talep ettikleri şartları ve bu sektöre atılmak isteyenler için müracaat adreslerini detaylı bir şekilde yer vereceğiz. Nerede ise her insanın kolaylık ile ek iş olarak bile becerip yapabileceği bu sektör de yer almak isteyenlerin parasız bayilik almalarına bir oldukca şirket olanak sağlamaktadır. Sizlerde bu firmalar ile irtibata geçerek size hususi sağlanan kolaylıklar hakkında detaylı informasyon alabilirsiniz.

Cam Balkon İşi Nedir? Yakından Tanıyalım!

Daha oldukca özellik ile soğuk memleketlere hitap eden bu sektörde iş yeri kurarak para kazanmak için her hangi bir ana paraya haiz olmanıza yada bir tahsile ilişkin diplomanızın olmasına gerek kalmamıştır. Cam balkon sektörü günümüzde artık yalnız evlerin balkonları ile kalmayıp cafe, pastane, lokanta ve hatta sigara yasağınında gelmesi ile beraber kahvehanelerde dahil mevcuttur. Müşterisinin kaçırmak istemeyen kuruluş sahibi işletmesinin bir kısmına sigara içilme alanı olarak dekoratif camlı odalar yaptırmaktadır. Oldukça geniş bir yelpazeye haiz bu sektör için büyük firmalar pastadan hisse alabilmek adına üretim yapmakta ve kendilerine bayilikler aramaktadır. Genel olarak sipariş kısaca ölçü üstüne ürün yollandığı için cam balkon bayiliği veren firmalar girişimcilerden herhangi bir bayilik tutarı yada ona benzer kardan hisse benzer biçimde paralar talep etmemektedir. Kendine güvenen hepimiz bu sektörde yer alabilir ve kolay para kazanabilir. Peki cam balkon işi iyi mi yapılı? gelin detaylı bir şekilde mevzuyu ele alalım..

Cam Balkon İşi Iyi mi Yapılır?cam-balkon-bayiligi-nasil-alinir

Cam balkon sektöründe sermayesiz olarak girebilmeniz için ilk olarak bu sektörde üretim tesisine haiz firmalar ile görüşüp bayilik almanız gerekmektedir. Bayilik veren firmalar sektörde yerinizi alabilmeniz için sizleri ücretsiz bir şekilde montaj yapma ve ölçü alma mevzusunda eğitimler verecek ve gene firmaya hususi yazılımlar ile siparişin iyi mi iletileceğini anlatacaktır. Cam balkon sektöründe siparişin zamanında gelmesi ve montajın sıhhatli bir halde sağlanması oldukca fakat oldukca önemlidir. Bununda bilincinde olan firmalar bu mevzu hakkında hakikaten duyarlılık ile durmaktadır. Mümkün mertebede işlek bir cadde üstünde küçük bir dükkan (3 yada 5 m2) işinizi rahatlık ile görecektir. Bir kaç maket ürün ve görsel afişler müşteriye tanıtım yapmak için kafi olacağından ve üretimi kendiniz yapmayacağınız için oldukca büyük bir iş yerine haiz olmanız gerekmez. Doğal olarak üretimin yapıldığı fabrikadan gelen ürünün montajını sallamaz sanız 🙂 Gelelim şimdi ürünün iyi mi pazarlanması gerektiğine.. Dükkanınıza gelen müşterinin sorularına yanıt vermeniz için ne olursa olsun ürün hakkında detaylı bilgiye haiz mevzuya hakim olmanız gerekmektedir. Bu nedenden dolayıdır ki lütfen sizlere şirket tarafınca verilen eğitimleri dikkatli kulak verin ve aklınıza takılan soruları sorarak öğreniniz. Müşteriyi ürün mevzusunda ikna ettikten sonrasında müşterinin kurulum meydana getirilen iş yeri yada evinin ölçümün alınması gerekmektedir. Ölçüm sonrasında şirket tarafınca size temin edilen yazılım ile siparişinizi sağlayabilirsiniz. Artık firmanın ölçülerini belirttiğiniz ürünü hazırlamasını ve size göndermesini beklemeniz gerekmektedir. Sipariş verilen ürünler genel anlamda 5 ile 10 gün içinde size şirket aracı ile gönderilecektir. Buraya dikkat! eğer herhangi bir nakliye aracına haiz değilseniz gelen ürünleri direkt kurulum yapılacak adrese yönlendiriniz. Artık ürün adrese teslim ulaştıktan sonra size eğitimlerde öğretilen şekilde montajını tercihen saydam silikon ile gerçekleştirebilirsiniz. Hepsi bu kadar 😉

Cam balkon bayiliği veren firmalar ve adres yazışma detayları

Ortalama olarak 30 senelik bir deneyime haiz olan Albert Genau cam balkon sektöründe de kendini bir fazlaca geliştirmiş ve sektörde yer almak isteyenlere parasız bayilik vermektedir. Ankara merkezli şirket kendi bayilerine ürünlerini siparişleri vasıtası ile en kısa sürede teslim etmekte ve sektörde rakiplerine boyun eğmemek adına bayilerine devamlı olarak gelişmiş teknolojiden istifade ederek ürünler sunmaktadır. Kim bilir bunlardan en iyi örnek olarak sizlere sunacağımız ısı yalıtımlı cam balkon modeli olacaktır. Ürünlerde kullanılan paslanmaz araç-gereç ile 30 yıl güvence veren şirket fiyat bakımında rekabet gücü bir fazlaca fazla olarak gözükmektedir. Firmanın bayilik müracaat formu BURADA yer almakta yazışma detayları ise BURADA yer verilmiştir.

Cam balkon bayiliği veren firmalar

Cam balkon bayiliği veren firmalar

Albert Genau firmasına alternatif olarak ise ürünlerine %100 güvence veren gene oldukça dişli bir şirket olan Glasser firmasını değerlendirebilirsiniz. Alüminyum ve katlanır cam balkonda oldukça iddialı bir şirket olan Glasser firmasının 81 ile 81 bayilik slogonu ile girişimcilere bayilik vermektedir. Firmanın bayilik müracaat formu BURADA yer verilmiştir.

ilginizi çekebilir

Belediyeden Hazine Arazisi Satın Alma ve Kiralama (Güncel)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir