Cam Balkon Bayiliği Veren Firmalar 2020

Cam balkon son zamanların en revaçta olan ürünleri içinde yer ediniyor. İmalat makineleri yolu ile kolayca meydana getirilen cam balkonların kar marjları da oldukça yüksektir. Cam balkon işi yapmak istiyorsanız sizler için bu işin tüm detaylarını araştırdık. Bayilik veren gıda yada giyim firmaları olduğu şeklinde cam balkon bayiliği veren firmalar da bulunmaktadır. Alüminyum bayilik veren firmalar ile anlaşarak daha ucuza mal edebilirsiniz. Bir dükkan açarak mcm markasının cam balkonlarını yapabilirsiniz. Tutarları oldukça yüksek olan cam balkon işine girebilir ya da bölge bayiliği veren firmaların ortağı olabilirsiniz.

Cam Balkon İmalat Makinaları

Balkonlar açık alanlar olduğundan yazın oturmak ve birazcık olsun serinlemek için ideal mekanlardandır. Bir tek kışın ısı yalıtımı mevzusunda bizlere pahalıya patlayabilirler. Evlerimizde balkonu olan odaların daha soğuk bulunduğunu biliriz. Yakıt tasarrufu sağlamak için aklımıza ilk olarak balkonu kapatmak gelir. Eskiden pimapen tercih ederek bu alanları kapatırdık. Sil sil bitmezdi. 🙂 Bir tek teknoloji balkonlarımızı da tesiri altına aldı ve cam balkon modası çıktı. Güzel duyu açıdan daha güzel olan bu malzemeler ev hanımlarına da büyük kolaylık sağlıyor. Açılır ve katlanabilir olmaları sebebi ile temizliği de fazlaca kolay. Merak etmeyin sitemizde cam balkon pazarlamıyoruz. 🙂 Bir tek bu işi yapmayı düşünen okurlarımıza birazcık olsun katkımız olacaksa ne mutlu.

Camlar kesilerek montajı yapılır. Alınan ölçüye nazaran makine üstünde bulunan yapıştırıcılar katılaşmadan yan yana dizilir. Yan yana dizilmiş olan camlar ondan sonrasında sıkma makinası yardımı ile birbirine birleştirilir ve kusursuz bir görüntü alması sağlanır. Camların kesilebilmesi için otomasyon sistemleri de kullanılmaktadır.

Cam Balkon İşi Yapmak İstiyorum

Akdeniz ya da Ege bölgesinde fazlaca nadir kullanılsa da bilhassa soğuk bölgeler için daha uygun olan cam balkonları satarak para kazanmak ister misiniz? Cam balkon işi yapmak isterim diyenlerin yüksek meblağlarda birikimlerinin olmasına gerek kalmamıştır. Üstelik bu iş için hiçbir eğitim kurumunda eğitim almanıza da gerek kalmamıştır. Yalnız evlerde değil, kahvelerde, cafelerde, lokantalarda da cam balkonlar kullanılmaktadır. Hatta sigara yasağı ile birlikte cafelerin camları artık katlanabilir cam malzemelerden yapılıyor ve sigara içen müşteriler bu taraflara alınıyor.

Bir tek cam balkon işi ben yaparım diyen her insanoğlunun harcı değildir. İlk olarak bir şirket ile anlaşmanız ve bayilik almanız gerekiyor. Ölçünün iyi mi alınacağını bile bilmek bir sanattır. Müşteriye siparişinin iyi mi ulaşacağı, montaj vb. bilgiler şirket tarafınca verilecektir. Bayilik aldığınızda size 3 – 5 metre kare bir dükkan kafi olacaktır. Aslına bakarsanız camların bir saydam bir de siyah olanları bulunmaktadır. Bu sebeple büyük bir dükkanınızın olmasına gerek kalmamıştır. Anlaşmalı olduğunuz firmaların yazılım sistemleri aracılığı ile siparişi bildirmeniz gerekiyor.

Firmada sipariş hazırlanıyor ve adresinize gönderiliyor. Eğer adrese teslim etmek için bir araca haiz değilseniz firmaya alan şahıs adresini bildirmeniz gerekiyor. Derhal sonrasında müşterinin adresine giderek silikon yardımı ile montaj işlemini gerçekleştirmelisiniz.

Alüminyum Bayiliği Veren Firmalar

Alüminyum artık pek fazlaca sektörde kullanılıyor. Cam balkon uygulamalarında da gene bu malzemeye gereksinim duyuyoruz. Alüminyum profillerine PVC adı veriliyor. Isıtma ve soğutma, reklam, makine yapımı şeklinde pek fazlaca alanda bu araç-gereç kurtarıcımız oluyor. Bu ürüne ulaşmamız için bayilik veren pek fazlaca şirket bulunmaktadır.

 • Zahit Alüminyum
 • Ersaş Alüminyum
 • Assan Alüminyum
 • Aba Alüminyum
 • IQ Alüminyum
 • Saray Alüminyum
 • Re Alüminyum
 • Can Alüminyum
 • Doriva Alüminyum
 • Alumil Alüminyum şeklinde firmalardan bayilik alabilirsiniz.
alüminyum-bayiliği-veren-firmalar

Alüminyum bayiliği veren firmalar

Cam Balkon Kar Marjı

Cam balkonun elde etmiş olduğu pek fazlaca avantajlar bulunmaktadır. Soğuk iklim koşullarından müdafaasının yanı sıra bir de uzun ömürlü olması bakımından fazlaca sık tercih edilmektedir. Cam balkonlarda temperli şu demek oluyor ki güvenilir malzemeler kullanılmaktadır. Dayanıklılık da artırılmış olur. Sürgülü ve katlanabilir olması sebebi ile her balkon için uygundur. Balkon yüksekliğinin fazla olması durumunda gene herhangi bir problem yaşanmayacaktır.

Alüminyum profillerin şiddetli rüzgarlara dayanabilmesi gerekmektedir. Bu sebeple güvenilir firmalar ile anlaşılması gerekiyor. Cam kalınlığının ise 8 ila 10 santimetre içinde olması gerekiyor. Vakit içinde profillerin aşınmaması ve yapışkanların açılmaması için ithal ürünler kullanılmaktadır. Camların tekerleklerinin de sağlam olması gerekmektedir. Bu camlar yardımıyla bir tek ısıdan değil, ses, rüzgar ve yağmurdan korunma da sağlanır.

Saydam renk ve 8 mm camın metre kare fiyatı 200 ila 300 TL içinde değişmektedir. 10 mm olanlarının tutarları daha fazladır. Camın renkli ya da desenli olmasına nazaran de tutarları artmaktadır. 8 mm saydam camdan 5 metre kare yapsak ve fiyatı 250 TL olsa 1250 TL öderiz. Ekstradan montaj tutarı de talep ederseniz iyi oranlarda kar marjı elde etmeniz mümkün olmaktadır.

cam-balkon-kar-marjı

Cam balkon kar marjı

MCM Cam Balkon

Cam balkon üretimi oluşturan firmalardan bir tanesi MCM‘ dir. Camların köşelerden rahat dönmesi için sistemler geliştirilmiştir. Alüminyum’ un ağırlığı 5 mili metredir. Camlar en fazla 4000 mm yükseklikte olabilmektedir. Genişlik ise 1000 mm’ dir. Cam kanatlarına isteğe bağlı olarak perde takılabilir. Ek olarak su sızdırmaması için lüzumlu olan tüm önlemler alınmalıdır. Saydam renklerin yanı sıra gri şeklinde seçenekleri de bulunmaktadır. Ek olarak kullanılan malzemeler anti bakteriyeldir. Yan kapaklar alüminyum olduğundan dolayı oldukça güvenlidir. Kilitleri yardımıyla oldukça güvenlidir. Ürünleri inceleyerek sipariş verebilirsiniz.

Cam Balkon Bayiliği Veren Firmalar

Isı kaybının önlenmesinin yanı sıra güvenlik önlemlerinin alınması açısından da balkonlar kapatılmaktadır. PVC, cam ve alüminyum malzemeler tercih edilmektedir. Balkonu kapattıktan sonrasında dekoratif malzemeler yardımı ile balkonunuzu bir oturma alanı haline bile getirebilirsiniz. Bu işi yapmak istiyorsanız size sunacağımız cam balkon bayiliği veren firmalardan destek alabilirsiniz.

Glasstech Cam Balkon

Yalnızca cam balkon üzerine değil, askılı vitrin sistemleri üstünde de çalışılmaktadır. İmalatçı ve montaj bayileri oluşturulur. Kullanılan malzemeler oldukça kalitelidir. Personel de tecrübelidir. Şirket 1992 senesinde kurulmuştur. PVC cam ve kapı üretimi ile faaliyete süregelen şirket, 2004 senesinde cam balkon üretimi halletmeye adım atmıştır. Derhal sonrasında gene meydana getirilen araştırma ve geliştirme emek harcamaları neticesinde katlanabilir balkon camı üretilmeye adım atmıştır. Bilhassa Ankara’ da ve ülkemizin bir oldukca şehrinde bayiliği bulunmaktadır.

Glasstech Cam Balkon

Glasstech Cam Balkon

Cam balkon alanında 12 senelik tecrübesi olan şirket, kaliteli malzemeleri kullanarak en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Müracaat formunu doldurarak bayilik talebinizi firmaya iletebilirsiniz.

Albert Genau Cam Balkon

Işıldak İnşaat A.Ş. adı ile 1992 senesinde kurulmuştur. 1 yıl sonrasında pvc pencere sistemlerinin imalatı adım atmıştır. 1994 senesinde çelik kapı, 1998 senesinde ise iç kapı üretimi adım atmıştır. 2001 senesinde firmanın tasarım ofisi kurulmuştur. 2003 senesinde ise balkon sistemlerine geçilmiştir. Cam balkon uygulamaları 2006 senesinde adım atmıştır. Yurt içinde pek fazlaca bayisi olan firmanın yurt haricinde da 33 ülkede ürün satışları yapılmaktadır. Kullanılan ürünler oldukça kalitelidir. Ek olarak uygun fiyat seçenekleri ile rakipleriniz ile rahatça rekabet etmeniz sağlanacaktır.

 • Sürme cam balkon
 • Katlanır cam balkon
 • Küpeşte sistemleri
 • Otomatik kapı
 • Tente- pergola vb. ürünlerin üretimi yapılmaktadır. Alacağınız bayilikte bu ürünlerin hepsini bulundurabilirsiniz.
albert-genau-cam-balkon

Albert Genau Cam Balkon

Başvuru formunu doldurarak derhal bayilik alabilirsiniz.

 • MCM
 • KUPA
 • Royal Glass
 • Kale Cam Balkon
 • Adwin
 • Cam Oda
 • Safa Cam Balkon şeklinde firmalar ile iletişime geçerek de cam balkon bayiliği alabilirsiniz.

Bu işe ilginiz var ise, bayilik veren firmalar ile iletişime girmek için geç kalmayın. Firmaların eğitim süreçlerinden iyi istifade etmeye çalışın. Hayırlı olsun. 🙂

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

ilginizi çekebilir

Zimmet Sorgulama Ne Demek, Nasıl Yapılır?

Zimmet sorgulama Sıhhat Bakanlığı’na bağlı bulunan sıhhat çalışanının atanma durumları ve atama edildikleri bölgeler hakkında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir