Bursa Kapalı Çarşıda Senetle Para Veren Yerler ve Firmalar ADRES

Acil finansmana ihtiyacı olanlar para bulma yöntemlerini kullanarak gereksinimlerini karşılayabilerler. Bursa’da pek oldukça ikrazat şirketi bulunmaktadır. Ek olarak senetle kredi veren firmalardan da kredi alabilirsiniz. Bursa’da tefeciler de yok değildir. Yalnız yurttaşlarımızın başlarının belaya girmemesi amacı ile yasal olmayan yöntemlere başvurmaması gerekmektedir. Senetle telefon veren yerlerin adreslerini bularak buralardan telefon da alabilirsiniz. Acil nakite ihtiyacınız mı var? Senet imzalayarak borç para almak mı istiyorsunuz? Bursa ve ilçelerinde senetle para veren firmalar, kuyumcular, cep telefonu satışı icra eden mağazalar, tefeciler, faktoringler ve ikrazatçılardan nakit para temin edebilirsiniz. Bursa merkezde, kapalı çarşıda Yıldırım, Gürsu, Çekirge, Tophane semtlerinde, İnegöl’de Mudanya’da senet imzalayarak dar zamanınızda finansman olanağına kavuşabilirsiniz.

Bursa’da Senetle Cep Telefonu Satan Bölgeler

Bursa Kapalı Çarşı’da ve Yıldırım, Büyükorhan, Yenişehir, Gemlik, Osmangazi, Gürsu, Orhangazi, Harmancık, Orhaneli, İnegöl, Nilüfer, İznik, Mustafa Kemal Paşa, Karacabey, Mudanya, Keles, İznik, Kestel şeklinde ilçelerinde kredi kartsız cep telefonu satışı icra eden firmalar mevcuttur. Bu firmalar bozdurma yöntemi ile senet karşılığında cep telefonu satın alabilir ve aldığınız cep telefonunu anında nakit paraya çevirebilirsiniz.

Bursa senetle borç para veren bölgeler

Bursa’da Kredi Kartıyla Satış Oluşturan Kuyumcular

Bursa kapalı çarşıda bulunan sarraflardan bazılarından senet karşılığında nakit para temin edebilirsiniz. Bazı kuyumcular kredi kartı ile altın satışı yapmakta olup, acil nakite gereksinim duyduğunuzda aldığınız altın yada bileziği taksitlere böldürebilir ve başka bir kuyumcu da anında paraya çevirerek, nakit ihtiyacınız olan şeyi giderebilirsiniz.

 • Hat üstünden cep telefonu alabilir,
 • Borç veren zenginlere ve iş adamlarına başvurabilir,
 • Kuyumculardan taksitle altın satın alabilir,
 • Mağazalardan kredi kartsız tablet, laptop satın alabilir ve paraya çevirebilirsiniz.

Bursa Faktoring Firmaları

BBDK’ya kayıtlı bulunan faktöring firmalarından elinizde ki senedi kırdırabilir ve vadesini beklemeden derhal paraya çevirebilirsiniz.

Bursa’da senetle borç para veren yerler hakkında daha geniş informasyon alabilirsiniz.

 • Erişim Faktoring A.Ş. – Bursa Temsilciliği Adres: Fevzi Çakmak Caddesi No:62, Göktaş İş Merkezi Kat:1
 • Yaşar Facroting (NİLÜFER) Adres: İhsaniye Mahallesi İzmir Yolu Caddesi Kristal Park No:98/2t D:1 BURSA
 • Tam Faktoring; (YILDIRIM) Ertuğrulgazi Mahallesi, Ankara Yolu No:141/B, 16310 Bursa
 • Şirinoğlu Faktoring; (OSMANGAZİ) Doğanbey Mahallesi, Kıbrıs Şehitler Cad. Şevki İpekten Plaza No:28 D:104, 16220 Bursa
 • Başer Faktoring; İhsaniye, İzmir Yolu Cad. Atalay 7 Sitesi A Blok No:112, 16120 Nilüfer/Bursa
 • Bursa Nilüfer Eko Faktoring;  Barış Mahallesi, Aysel Sok. Sertepe İş Merkezi No:6 D:17, 16140 Nilüfer/Bursa
 • Mng Faktoring; Odunluk Mahallesi, İzmir Yolu Cad. Yerkayalar İş Hanı No:85 D:5, 16110 Nilüfer
 • Ulusal Faktoring Bursa Şubesi; Bahar Mah., Ulubatlı Hasan Blv. 61/6, 06374 Osmangazi

Bu firmalar senetle para vermezler. Yalnız elinizde senet var ise ve faktoring hizmetlerine uygun ise Bursa ilimizde size hizmet verebilirler.

Bursa ve İlçelerinde Senetle Cep Telefonu Satan Mağazalar

Ev-Kur mağazasından senet karşılığında kredi kartıyla yada kredi kartsız, alışverişin durumuna nazaran peşinatsız cep telefonu satın alabilirsiniz. Bursa’da hizmet veren mağazalar şunlardır;

 • Evkur Tuzpazarı Şubesi; Hayrettinpaşa Mah., Tuz Pazarı Cad., No:107, 14000 Osmangazi (0212) 473 46 46
 • Evkur Bursa Plaza Şubesi; Osmangazi Mahallesi, Mustafa Kemal Mustafa Kemal Atatürk Cd. No:67, 14000 Osmangazi
 • Evkur Alışveriş Merkezi; Osmaniye Mahallesi, Mustafa Kemal Mustafa Kemal Atatürk Bulv. Aybar İş Sarayı No:14, 16400 İnegöl

Bu firmalar haricinde web ortamından ulaşabileceğiniz Çetinler AVM, Beko Bayraktar ve Mutlu Evim adlı firmalar da, senetle taksitli cep telefonu satmaktadırlar. Bu kuruluşlardan da, kredi kartsız tablet, samsung yada iphone marka cep telefonları satın alabilirsiniz.

bursa para bulma bursa ikrazat firmaları bursa senetle kredi veren firmalar senetle para veren faktoringler bursa bursa ikrazatçılar bursa tefeci senetle telefon veren yerler bursa senetle para kredi

Bursa’da senetle para veren bölgeler

Türkiye Genelinde Hizmet Veren İkrazat Firmaları

Uysal İkrazat; Mecidiyeköy Mahallesi, Büyükdere Cad. Akabe İş Merkezi No:78 D:201, 34330 Şişli/İstanbul – Avrupa Telefon: (0212) 274 79 60

Altan İkrazat;  Topçular Mahallesi, Kışla Caddesi Gün İş Merkezi No:41  Eyüp İstanbul Telefon: (0212) 612 25 25

Arda Finans; Fulya Mahallesi, Han Sokak No:86, 34387 Şişli

Bursa ve ilçelerinde ikamet ediyorsanız, Yıldırım ve Çekirge’de ki firmalara başvurabilir, İnegöl yada Mudanya ilçelerinde kredi kartı ile cep telefonu alıp acil nakite çevirebilirsiniz.

İzmir, Ankara, Adana şeklinde büyükşehirlerde acil para bulabileceğiniz şekilleri sizler için araştırdık.

Bursa’da hizmet veren cep telefonu firmalarından hat üstünden taksitle cep telefonu alıp bozdurabilir, senete, tefecilere yada kredi kartına gerek kalmadan dar zamanınızda para temin edebilirsiniz.

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

ilginizi çekebilir

Evde Bakım Maaşı Şartları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir