Bayram Kredisi Güncel Kampanyaları

Bankalar bayram ihtiyacı için nakit paraya gerekseme duyan müşterilerine Kurban Bayramı Kredi Kampanyaları düzenlemeye başladı. Kurban Hizmetlerinin Uygulanmasına Dair Tebliğ Resmi Gazete’de yayımlandı. İhtiyaç kredisi vadelerinin 4 yıla uzatılması sebebiyle, kısa vadeli kredilerde faizler düşükken, uzun vadeli olarak 4 yıl içinde borcunu kapatmak isteyenler içinse aynı durum söz mevzusu değil. İşte bankaların en uygun bayram kredisi şartları ve faiz oranları şu şekilde..

Bayram Kredisi Veren Bankalar

Her bayram olduğu benzer şekilde, bu bayramda BDDK kayıtlı bankaların tek tek oldukça bayram kredisi vermektedir. Bu bankalar;

 • Denizbank,
 • Qnb Finansbank,
 • İş Bankası,
 • Halkbank,
 • TEB,
 • Ziraat Bankası
 • Güvence Bankası,
 • Vakıflar Bankasıdır.
bayram-kredisi-veren-bankalar

Bayram kredisi veren bankalar

2020 Yılı Bayram Tarihleri

 • Ramazan Bayramı Arefesi 23 Mayıs
 • Ramazan Bayramı 1. gün 24 Mayıs
 • Ramazan Bayramı 2. gün 25 Mayıs
 • Ramazan Bayramı 3. gün 26 Mayıs
 • Kurban Bayramı Arefesi 30 Temmuz
 • Kurban Bayramı 1. gün 31 Temmuz
 • Kurban Bayramı 2. gün 1 Ağustos
 • Kurban Bayramı 3. gün 2 Ağustos
 • Kurban Bayramı 4. gün 3 Ağustos

Denizbank Kurban Bayramına Hususi Kredi Kampanyası

Bayram haricinde webden müracaat yapılabilen Denizbank Bayram Kredisi kampanyası dahilinde, Tc. kimlik numaranız ile internet adresinden 4 yıl vadeli düşük faizli krediden faydalanabilirsiniz. Üst limit olarak 55.000 TL. belirleyen Denizbank, uygun faiz oranları ile finansman imkanı sunmakta, emekli, öğrenci, işgören, ev hanımı ve tüm çalışanları 2020  Bayram kredisi için şubelerine ve müracaat sayfasına davet ediyor.

Ziraat Bankası Bayram Kampanyaları

Bayram şekeri tadında bireysel tüm ihtiyaçlarınıza en uygun fırsatlar sunan Ziraat, bu bayramda tüm taleplerinize kaliteli çözümler sunuyor. Ziraat Devlet bankası olması sebebiyle, Tüketici, Taşıt ve Ev finansman araçları ile vade oranına bakılırsa faiz belirliyor.

Ziraat Bankası Bayram Kampanyaları

Ziraat Bankası Bayram Kampanyaları

Edirne’den Antalya’ya, İstanbul’dan Van’a kadar tüm ziraat şubelerinde, çiftçilerin, emeklilerin bayram kredileri hazır. Ziraat Bankası Bayram Kredisi Hesaplama Aracını kullanarak derhal hesaplama yapın.

İş Bankası Geleneksel Bayram Kredisi Veriyor

Her bayram ayrı bir kampanya ile karşımıza çıkan İş Bankası hem yaz tatili, hemde bayram hazırlıkları için paraya ihtiyacım var diyenlere kapılarını aralıyor. Yılbaşı, anneler günü, öğretmenler günü benzer şekilde hususi günlerde düzenlemiş olduğu kampanyalar ile göz dolduran İşbank, ailenizin, torunlarınızın ve tüm sevdiklerinizin ihtiyacına çözümler üretiyor.

Şubeye uğramadan en kolay şekilde müracaat yapmak için NAKİT yazın bir boşluk bırakın, Tc. no yazın boşluk bırakın, İHTİYACINIZ OLAN KREDİ MİKTARI nı yazın boşluk bırakın ve AYLIK NET GELİRİNİZİ yazıp 4402 numaraya kısa bildiri gönderin.

Örnek İş Bankası Bayram Kredi Başvurusu; NAKİT 11111111111 25000 3000

Bankanın telefon şubesinden, ATM cihazlarından ve tüm şubelerden müracaat yapabilirsiniz.

Halk Bankası Bayram Ettiren Kredi

Kurban bayramını tatilde Antalya’da geçirmek isteyenlere, yeni bir otomobil, yeni bir ev yada gıda, giyim, eğitim, dinlence harcamaları için nakite ihtiyacı olanlara Halkbank 2020 yılı Bayram Kredi Kampanyası ile hizmet veriyor.

 • Çalışanlar için maaş bordrosu
 • Emekliler için Toplumsal Sigortalar Kurumu emekli evrakları,
 • Vergi Levhası yada ziraatçi belgesi ile derhal başvurun!

Eğer 10 bin lira bayram kredisi çekip dosya harcanması ödemek istemezseniz banka uygun faiz oranları sunmaktadır.

Türkiye Ekonomi Bankası

TEB 2020 senesinde mağaza içi, bireysel finans, PTT aracılığı ile TEBJET, Arsa, Konut, Eksi mevduat hesap, ziraat kredileri ve en kolay kredi çekme yöntemi olan CEPTETEB protokolü ile param yok diyen her insanoğlunun imdadına yetişiyor.

teb bayram kredisi

teb bayram kredisi

İnternet ortamından kolay müracaat linki ile işlem yapılabiliyor. Bayrama hususi faiz oranları ise kampanyanın açıklanmış olduğu tarihte paylaşılıyor. TEB Bayram Kredi Başvurusu linkinden anlık işlem yapabilirsiniz.

Faiz Oranları Hesaplama

Eğer 4 senelik bir vade ile 20.000 – 25.000 TL. civarlarında bir kredi çekecekseniz, aşağıda bankaların faiz oranlarını listeledik.

Katılım Bankaları tarafınca uygun faiz oranları ile verilen gerekseme kredilerine müracaat yapabilirsiniz.

PTT Bayram Kredisi Veriyor mu?

Bildiğiniz benzer şekilde PTT Bank emeklilerin en oldukça maaş almış olduğu banka hususi durumunu taşımasıyla beraber,  birçok banka kuruluşunun mevduatına aracılık ederek, kredi başvurusu almakta ve bu bankalar üstünden müşterilerine olanak tanıyarak kredi vermektedir.

2020 yılı bayram kredilerine ilişkin bankalar neredeyse bir açıklama yapmadı. Güncel krediler belli olduğunda detayları sizlerle paylaşacağız.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

ilginizi çekebilir

2020 Farmasi Üyelik Şartları Neler? (Başvurusu)

Farmasi üyesi olarak satış yapmak istiyorsanız 2020 yılı şartlarını yazımızdan inceleyebilirsiniz. Farmasi üyeliği işlem adımlarını, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir