Akbank Sabit Faizli Mortgage

Akbank Sabit Faizli Mortgage

Akbank kuruluşundan ve bankacılık sektörüne ilk adımını attığı tarihten itibaren müşterilerinin tüm acil nakit gereksinimlerini karşılamak, müşterilerinin haiz olmak istedikleri konut ve taşıtlara kavuşmalarını sağlamak, yeni bir iş kurup kendi işlerini yönetebilmelerine olanak sağlamak ve haiz oldukları iş olanakları ile iş kapasitelerini geliştirebilmek adına finansman desteğinde bulunmak adına birbirinden avantajlı kredi imkanı sunmaktadır. Akbank müşterileri bu avantajlı kredi imkanlarının haiz olduğu oldukça uygun faiz oranları ve geniş vade seçenekleri yardımıyla bütçelerini asla zorlamadan, kolaylıkla geri ödeme işlemlerini de gerçekleştirebilmektedirler.

Akbank Durağan(durgun) Faizli Mortgage Faiz Oranları Ve Kredi Bilgileri

Akbank tarafınca tüm müşterilerine gösterilmekte olan bu oldukca avantajlı kredi imkanlarından biri de Akbank Durağan(durgun) Faizli Mortgage’dır. Akbank Durağan(durgun) Faizli Mortgage yardımıyla tertipli ve durağan(durgun) bir gelire haiz olan tüm Akbank müşterileri asla riske girmeden, çekmiş oldukları kredinin durağan(durgun) tutarlı taksitlerini kolaylıkla ödeyebilmektedirler. İşte, Akbank Durağan(durgun) Faizli Mortgage faiz oranları ve kredi ile ilgili bilgileri:

 • Akbank Durağan(durgun) Faizli Mortgage ile elde edeceğiniz aylık faiz oranları yüzde 0,90’dan başlamaktadır. Vade süresindeki farklılıklar ile faiz oranı da farklılık gösterecektir. 0,90 faiz oranı için sizlere sağlanacak olan vade süresi maksimum 24 ay olacak şekilde belirlenmiştir.
 • 25 ile 60 ay arası vadelere yüzde 0,93, 61 ile 84 ay arası vadelere yüzde 0,95, 85 ile 120 ay arası vadeler için ise yüzde 0,97 faiz oranı uygulanmaktadır.
 • Akbank Durağan(durgun) Faizli Mortgage ile elde edebileceğiniz vade süresi en fazla 120 ay olacak şekilde belirlenmiştir.
 • Kredi tahsis tutarı, alınması planlanan kredi tutarının yüzde 0,5’i olarak hesaplanmıştır.
 • Ekspertiz tutarı 100 bin TL’lik kredi tutarı için 750 TL’dir.
 • İpotek Tesis Tutarı 116 TL olarak belirlenmiştir.
 • Konut sigortası primi senelik olarak 180 TL’dir.
 • DASK senelik primi 120 TL olarak belirlenmiştir.
 • Akbank Durağan(durgun) Faizli Mortgage için yaşam sigortası yaptırmak zorunludur ve yaşam sigortası senelik prim tutarı averaj hesapla 200 ile 250 TL arasıdır.

Akbank Durağan(durgun) Faizli Mortgage İçin Ihtiyaç duyulan Belgeler

Akbank Durağan(durgun) Faizli Mortgage için ihtiyaç duyulan belgeler, aşağıda sizlerle paylaşmış olduğumuz belgeler ve evrakları kapsamaktadır:

 • Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numarası’nın bulunmuş olduğu bir kimlik belgesi
 • Krediyi kullanacak olan şahsa ilişik son ayın faturalarından biri ya da ikametgah belgesi
 • Şahsa yada firmaya ilişik gelir belgesi

Akbank Durağan(durgun) Faizli Mortgage Başvurusu

Akbank Durağan(durgun) Faizli Mortgage başvurusu yapmak için Akbank’ın resmi web adresi üstünden ilgili kredi müracaat formunu doldurabilir, mobil bankacılık uygulaması ile ilgili krediye başvurabilir yada sizlere en yakın konumda bulunan bir Akbank Şubesi’ne müracaat ederek başvuruda bulunabilirsiniz.

ilginizi çekebilir

2021 Gelir Vergisi Hesaplama Nasıl Yapılır? (GÜNCEL ORANLAR)

Gelir vergisi hesaplama, kişinin kazanç sağlamış olduğu bir işi menkul ya da gayrimenkul sahibi olması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir