Akbank Peşinatsız Kredi

Akbank Peşinatsız Kredi

Akbank hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. Meydana getirilen açıklamada tüketicilere peşinat vermeden kredi imkânı sunması hedefleniyor. Almak istediğiniz evin yüzde 100’üne kadar kredi kullanmanıza imkân tanıyan bu kampanya ile kira öder şeklinde ev sahibi olmanız gerçekleşmiş oluyor. Ek olarak vade sonunda yeni bir eviniz olmuş oluyor. Bu kampanya bir ilk sayılabilir.

Avantajlar

Birçok pozitif yanları bulunuyor. Bu avantajlardan birisi faiz oranlarının durağan(durgun) olmasıdır. Durağan(durgun) faiz oranları yardımıyla sizin için dalgalanmalar sorun oluşturmuyor. Piyasada gerçekleşecek olan dalgalanmalar kredi kullanıcısını etkilemiyor. İlerleyen günlerde faiz oranlarının artması yada azalması sizi etkilemiyor. Bu ise sizin zarar etmenize izin vermiyor. Ek olarak ekspertiz bedeli ile ilgili da bir düzenleme yapılmış durumda. Ekspertiz tutarları 1500 TL’ye kadar çıkabiliyor. Tamamını nakit çekmek isteyenlere kolaylık sağlamayı hedefleyen Akbank ekspertiz ücretini de kredi tutarına dâhil edebiliyor. BU sayede sizin bir tek kredi ödemeniz kalıyor. Sıfır peşinat ile ev sahibi olmanız sağlanıyor.

En Büyük Pozitif yanları

Size birikim yapmadan direk ev sahibi olma imkânı sunuyor. Bu sayede beklemeden, maaş artımınızı gözetmeden, bir an ilkin evinize kavuşabiliyorsunuz.

Birçok Şahıs Bu Krediden Faydalanabilecek

Ev satın almak isteyen fakat ev satın alacak kadar nakiti, birikimi olmayan hepimiz bu kampanyadan yararlanabiliyor. Bu sayede kafi birikim olmasa da anında ev sahibi olmanın yolu açılıyor. Bankaya ödenen kredi miktarı bittiğinde kira vermek yerine ödediğiniz kredi, sizin evinizin parası olmuş ve bu sayede boş yere ödeme yapmamış oluyorsunuz. Kira ödediğiniz takdirde boşa giden paranız bu sayede biriktirilmiş ve gelecekte size ilişik bir evin olmasını elde etmiş oluyor. İş hayatına yeni başlamış olan, maaşı iyi durumda olan fakat birikim hayata geçirmeye fırsatı olmayanlar bu sayede yeni bir ev almış oluyor. Ek olarak yeni evleneceklere sunulan bu fırsat daha kolay bir evlilik süreci geçirilmesine de katkı sağlıyor.

Faiz Oranları Nedir?

Kredinin faiz oranı yüzde 1,25 olarak uygulanır. Almak istediğiniz ev 250 000 Türk Lirası bir bedele haiz ise bunu 120 ayda ödeyebilirsiniz. Aylık taksitler 4 033 TL olarak belirlenmektedir. Daha düşük miktarlarda çekim yapabilirsiniz. 100 000 TL fiyata haiz bir evin size aylık ödemesi 1613 TL olacaktır. Bütçenize bakılırsa seçeceğiniz evi belirleyebilir, sıfır peşinat ile ev sahibi olabilirsiniz. Bilhassa yeni evlenen çiftler için büyük ehemmiyet taşıyan bu mevzuya Akbank kolaylık elde etmiş gözüküyor. Faiz oranları da devasa yükseklikte olmayan kredi ile peşinatsız ev sahibi olmak artık mümkün.

ilginizi çekebilir

İşletme Kredisi Çekme Şartları Nelerdir?

İhracat ile uğraşan firmaların son zamanlarda sordurulmuş olduğu en yaygın sual; işletme kredisi nedir? İşletme …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir