Akbank İndirimli Mortgage

Akbank İndirimli Mortgage

Akbank, bankacılık sektöründeki ilk etkinlik yılından günümüze kadar gelinen süreç içinde müşterilerinin tüm finansman gereksinimlerini karşılamak adına onlara haiz olmayı düşündükleri ev ve ulaşım araçlarına haiz olabilme imkanı, anlık gereksinimlerini anında karşılayabilmeleri için maddi kaynak elde edebilme fırsatı, yeni bir iş kurarak değişik sektörlerde başarı sahibi olabilme imkanı ve halihazırda patronu ya da ortağı oldukları işi geliştirerek daha fazlaca kazanç elde edebilme imkanı sunabilmek için birbirinden cazip özellikleri olan kredi imkanları sağlamaktadır. Bu kredi imkanları yardımıyla tüm Akbank müşterileri, en uygun faiz oranları ve vade seçenekleri ile kredi ödemelerini rahatça yapabilmektedirler. Ek olarak Akbank tüm müşterilerine ekonomik durumlarına en uygun geri ödeme planları da sunmaktadır.

Akbank İndirimli Mortgage Faiz Oranları ve Kredi Bilgileri

Akbank tarafınca tüm müşterilerine gösterilmekte olan bu fazlaca cazip kredi kampanyalarından biri Akbank İndirimli Mortgage’tır. Akbank İndirimli Mortgage yardımıyla Akbank müşterileri, kredi faiz oranını düşürme olanağına sahiptirler. Kredi taksitlendirme işlemi başlamadan ilkin Akbank müşterileri, çekmiş oldukları kredi tutarının yüzde 1’i ile yüzde 5’i arası bir miktarı ödedikleri takdirde ödemiş oldukları tutara bağlı olarak kredi faiz oranını düşürebilme olanağına sahipler. Böylelikle de Akbank İndirimli Mortgage faiz oranları, müşteriler tarafınca belirlenebilecek bir esnekliğe haiz olacaktır. Bu sayede tüm Akbank müşterileri kendi bütçelerini zorlamadan, rahatça kredi ödemesini gerçekleştirebilecektirler. Ek olarak Akbank Konut Kredileri için değişken faiz uygulamasından da yararlanma olanağı bulunmaktadır. Değişken faiz uygulaması ile Akbank müşterileri, bütçelerindeki artış ve azalışlara bağlı olarak kredi taksitlerini büyük ve minik parçalar şeklinde ödeyebilmektedirler. Bu durumun bir getirisi olarak kredi geri ödeme işlemi fazlaca daha kolay ve süratli bir halde tamamlanmış olacaktır.

Akbank İndirimli Mortgage için Lüzumlu Belgeler

Akbank İndirimli Mortgage için lüzumlu belgeler, aşağıda sizler için sıralamış olduğumuz evraklar ile belgelerin tümünü kapsamaktadır. Ek olarak gerek görüldüğü takdirde Akbank Şubeleri müşterilerden öteki evrakları isteyebilmektedirler.

  • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
  • İlgili krediye başvuran müşterinin gelir durumunu gösteren onaylı ve imzalı bir belge
  • Haiz olmak istedikleri konuta ilişkin olan bir Tapu Belgesi
  • Güncel aylarda müşterinin adına yazılmış olan herhangi bir satmaca
  • Kefil gerek görüldüğü durumlarda, kefilden istenecek olan belgeler

Akbank İndirimli Mortgage Başvurusu

Akbank İndirimli Mortgage başvurusu için bulunduğunuz konuma en yakın mevkideki bir Akbank Şubesi’ne gidebilir yada İnternet bankacılığı ile mobil bankacılık uygulamalarından da yararlanabilirsiniz. Kredi başvurunuzu gerçekleştirdikten sonrasında müracaat sonucunuz sizlere en kısa zamanda bildirilecektir.

ilginizi çekebilir

Ziraat Bankası Koyun Kredisi 2020 (Küçükbaş Hayvan)

TKK doğrusu Ziraat Kredi Kooperatifleri üstünden yada direkt Ziraat bankasına müracaat yaparak şartlara uygun olmanız …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir