Akbank Bankamatik Şifresi Alma Yöntemleri

Akbank bankamatik şifresi alma işlemini yapmak isteyenler, bankanın müşterileri için sunmuş olduğu yöntemlerden bir tanesini kullanabilirler. Bilhassa bankacılık hizmetlerinde oldukça öne çıkan ve devletimizde köklü bankalardan bir tanesi olan Akbank, her gün bünyesine sayısız satın alan kazanmaktadır. Bankacılık sistemlerinde kullanılan ve hayatımızın her alanına dahil olan bankamatik kartları yada kredi kartları bankanın sunmuş olduğu en temel hizmetlerden bir tanesi olarak bilinir. Bilhassa bankanın yeni müşterisi olan kişilerin en fazlaca zorlandığı konulardan birisi olan gizyazı alma işlemleri ise aslına bakarsak hem fazlaca kolay hem de oldukça süratli yapılabilen işlemlerdir.

Akbank ATM’leri kullanarak ne kadar para çekebileceğinizi merak ediyorsanız Akbank bankamatik para çekme limiti içeriğimizden bilgileri öğrenebilirsiniz.

Akbank Bankamatik Şifresi Alma Iyi mi Yapılır?

Gizyazı alma işlemleri, bankanın müşterileri için sunmuş olduğu birçok hizmet kanalı kullanılarak anında ve kolayca yapılabilen işlemlerdir. Buna bakılırsa kişiler kart şifrelerini belirledikten sonrasında tüm bankamatiklerden bankacılık işlemlerini gerçekleştirebilir ya da alışverişlerinde kartlarını belirlemiş oldukları şifreler ile hızlıca kullanabilirler. Buna bakılırsa bankanın kullanılabilecek olan gizyazı belirleme kanalları şunlardır;

 • Akbank davet merkezlerinden,
 • Akbank SMS’ten,
 • Akbank mobil bankacılık uygulamasından,

Oldukça kolay bir halde yapılmakta ve anında belirlenen şifreler kullanılabilmektedir.

Akbank Kart Şifresi Alma

Akbank kart şifresi alma, bankadan yeni bir hesap kartı alan ve kart şifresini daha oluşturmamış kişilerin kartlarını güvenli olarak kullanabilmek için yaptıkları yöntemdir. Buna bakılırsa kart şifresi alırken kişiler ilk olarak bankanın kendisi için sunmuş olduğu belirli güvenlik adımlarını geçerler. Bilhassa mobil uygulamada, web bankacılığında ya da davet merkezlerinin kart sahibinin kimlik bilgilerinin teyit edilmesi ile meydana getirilen Akbank kart şifresi alma işlemleri süratli ve kolay bir halde halledilebilir.

Akbank Kart Şifresi Öğrenme

Akbank kart şifresi öğrenme işlemleri bankanın müşterileri için elde etmiş olduğu şubeye gitmeden belirli sistemler üstünden kolaylıkla yapılabilmektedir. Buna bakılırsa kart şifresi öğrenme işlemleri;

 • SMS kanalıyla öğrenme,
 • İnternet şubesi kanalıyla gizyazı öğrenme,
 • Alan kişi hizmetleri üstünden gizyazı öğrenme,

Benzer biçimde yollarla yapılmaktadır. Yukarıda verilen yollardan sizde dilediğinizi kullanarak kart şifrelerinizi kolayca öğrenebilirsiniz.

Akbank SMS ile Gizyazı Alma

Akbank’tan SMS kanalıyla gizyazı almak isteyen kişiler KKSIFRE yazarak aralarda boşluk bırakıp kartın son 4 hanesini 4425’e gönderebilir ve kolaylıkla şifrelerini alabilirler. Gizyazı neticeleri tekrardan kişilerin cep telefonlarına banka tarafınca onaylandıktan sonrasında gönderilecektir. Bu sayede kişiler şubeye gitmeden gizyazı alma işlemlerini yapabilirler.

Akbank İnternet Şubesinden Gizyazı Alma

Akbank web şubesinden gizyazı alma işlemleri, süratli ve kolay bir halde yapılabilen ve Akbank müşterilerini şubeye gitmekten kurtaran öteki mühim bir yöntemdir. Akbank web şubesi üstünden gizyazı alma işlemlerini meydana getirecek olan kişiler;

 • Bankanın direkt uygulamasını indirirler.
 • Uygulama üstünden kartlarım kısmı seçilir.
 • Sonrasında gizyazı kısmı tıklanır.
 • Gizyazı kısmının arkasından güvenlik kısmı seçilir.
 • Güvenlik kısmının sonrasında gizyazı belirleme alanından kişiler, kendilerine uygun şifrelerini belirleyebilir ve sonrasında tüm kullanımlarında belirlemiş oldukları bu şifreleri kullanabilirler.

Yukarıda verilen yollar, Akbank’ın gizyazı belirleme yollarından en kolay ve güvenilir olanlarıdır. Siz de bu yolları kullanarak kendi şifrelerinizi kısa süre içinde ve süratli bir halde belirleyebilirsiniz.

Akbank Alan kişi Hizmetlerinden Gizyazı Alma

Akbank davet merkezi üstünden gizyazı alma işlemleri, bankanın güvenlik sorularını doğru yanıtladığınız takdirde sizi şubeye gitme zahmetinden kurtaracak olan yollardan bir tanesidir. Akbank kartlarının şifrelerini satın alan hizmetleri üstünden almak isteyen kişiler, bankanın 444 25 25 numaralı kontakt kanalını arayarak kart şifrelerini kısa süre içinde belirleyebilmektedirler. Bankanın en süratli ve güvenilir hizmetlerinden birisi olan davet merkezi üstünden kart şifresi belirleme işlemleri, ek olarak müşterilerine 7 gün 24 saat destek de vermektedir.

ilginizi çekebilir

2020 Kanada Göçmenlik Şartları Neler? (Sınav, Eğitim, İşçi)

Kanada göçmenlik şartlarını 2020 güncel verilerine bakılırsa hazırladık. Kanada’ya çalışmak, eğitim, tecim şeklinde amaçlarla göçmen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir