Akbank 30.000 TL’ye kadar Direkt Kredi Şartları

Akbank 30.000 TL'ye kadar Direkt Kredi Şartları

Akbank Direkt, acil nakit ihtiyaçlarınıza derhal çözüm getirmektedir. Akbank müşterileri, Akbank Direkt Mobil yada Akbank Direkt İnternet üstünden Direkt kredi başvurusunda bulunarak, uygun faiz ve ödeme koşullarından yararlanabilmektedir. Akbank Direkt mobil ve Akbank Direkt web kullanıcıları, şubeye gitmeye gerek kalmadan 30.000 TL kadar Direkt Kredi başvurusu yapabilmektedir.

Akbank Direkt Kredi Faiz Oranları

Akbank Direkt Mobil ve Akbank Direkt İnternet kullanıcılarına hususi sigortalı Akbank Direkt Kredi faiz oranı %1,56’dır. Bu sigortalı faiz oranı Akbank Direkt İnternet ve Akbank Direkt Mobil 48 Ay vade ile kullanılan 30.000 TL tutarındaki kredinin aylık taksidi 952,76 TL’dir. Akbank, faiz oranlarını piyasa şartlarına nazaran değişiklik yapma hakkına haizdir. Kredi kullanmayı karar verdiğinizde Akbank İnternet sitesinden yada şubelerinden güncel faiz oranlarını öğrenmenizde yarar vardır. Akbank Direkt Kredisi alan kişilerin yaptırmaları mecburi olan Kredi Yaşam Sigortası’nın prim tutarı ise kullanılacak kredi miktarının binde 13,82’si kadardır. Bu prim tutarı kredi kullananların özelliklerine nazaran değişebilmektedir. 10.000 TL kredi kullanan kişinin senelik Yaşam Sigortası primi 132,82’TL olarak hesaplanmaktadır.

Akbank 30.000 TL’ye Kadar Direkt Kredi Müracaat Koşulları

Akbank Direkt Kredi başvurusu için, evraksız ve belgesiz olarak Akbank Direkt Mobil yada Akbank Direkt İnternet’e girerek, Akbank Direkt kredi formunu doldurmanız yeterlidir.. Akbank Direkt müşterisi olan hepimiz, Akbank’ın gerekseme kredisi çeşitlerinden kabul edilen Akbank Direkt Kredisi’ne müracaat yapabilmektedir. Akbank satın alan olmayan kişiler ise Akbank İnternet Sitesinden TC Kimlik numarasını ve telefon numarasını girerek müracaat da bulunabilirler. Müracaat yapıldıktan sonrasında telefonunuza Akbank tarafınca kullanabileceğiniz kredi tutarı bildiri olarak gelmektedir.

Akbank Direkt Kredi Avantajları

Birçok pozitif yanları bulunan Akbank Direkt Kredisinin en büyük pozitif yanları ise kredi başvurusu için şubeye gitmenize gerek olmamasıdır. Akbank Direkt Kredisi, şubeye gidecek vakti olmayan yada acil nakite gereksinim duyan kişiler tarafınca fazlaca tercih edilen gerekseme kredisidir. Akbank Direkt Mobil ve Akbank Direkt İnternet üstünden süratli bir halde kredi başvurusu yapılmasının yanında, düşük faiz oranları ve uzun ödeme koşulları avantajlarında da yararlanılabilmektedir.

ilginizi çekebilir

Yeni Destek Paketi ile Kamu Bankaları 100 Bin TL Kredi Verecek

Yeni Destek Paketi ile kamu bankaları 100 bin TL kredi verecek.. Kamu bankaları, KOBİ ‘lere …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir