6 Ay Ödemesiz 10 Bin TL Tatil Destek Kredisi

6 Ay Ödemesiz 10 Bin TL Tatil Destek Kredisi

2020 yılının yıpratıcı gündeminden uzaklaşıp dinlence yapmak isteyenler için kamu bankaları 6 ay ödemesiz 10 bin TL Dinlence Destek Kredisi kullandırıyor. Bu yıl gerek yaşanmış olan depremler, gerek seller, gerek naturel felaketler, gerek dünyayı tesiri altına altına alan pandemi süreci, pandemiye bağlı olarak yaşanmış olan ekonomik sıkıntılar tüm insanlığı bunalttı. Yaşanmış olan bu yoğun gündemler ve ruhsal bitkinlikten kurtulmak isteyenler için Dinlence Kredisi kamu bankalarından.. Üstelik 6 ay ödemesiz..

6 Ay Ödemesiz 10 Bin TL Dinlence Destek Kredisi

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank dinlence yapmak isteyenler için oldukça hususi kredi kampanyası hazırladı. Kampanya kapsamında 10.000 Lira ‘ya kadar kredi 6 ay ödemesiz olarak kullanılabiliyor. Üstelik aylık % 0,67 faiz oranı ile..

Dinlence yapmak isteyen ve Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank aracılığı ile maaş alan emekli ve çalışanlar dinlence destek kredisi kullanabilecekler. Ek olarak bu bankaların BES müşterileri de dinlence ve gezi giderlerinin finansmanını Dinlence Destek Kredisi ile karşılayabilecekler.

İlgili kamu bankaları ile antak kalma icra eden gezi acenteleri olan ETS TUR, TATİLBUDUR, JOLLY TUR ve SETUR üstünden dinlence paketi satın alanlar bu acenteler üstünden anında kredi başvurusunda bulunabilecekler.

6 Ay Ödemesiz 10 Bin TL Tatil Destek Kredisi

Uygun Ödeme Koşulları, Ödeme Destekleri

Kampanya kapsamında dinlence paketi satın almak için başvuranlara konaklama bedeli olarak azami 8 bin TL, kalan % 20 ’lik kısmı ise dinlence harcamalarında kullanılmak suretiyle toplamda azami 10 bin Lira’ya kadar Dinlence Destek Kredisi kullanabilecekler. Kredi 6 ay ödemesiz 36 ay vade ile uygun şartlarda müşterilerin hesabına aktarılıyor.

Dinlence Destek Kredisinin 1. taksiti ilgili acente ve 2. taksiti banka tarafınca ödenecek; kredi kullananların kredi taksit ödemesi 9 ay sonrasında başlayacaktır. Bu kapsamda müşterilerimizin kullanacağı kredinin faizi aylık yüzde 0,67 oranına denk gelmektedir. Bu da aylık taksit ödemelerinin 421,58 TL olması anlamına geliyor.

ilginizi çekebilir

Koyun Kırkma Nasıl, Ne Zaman Yapılır? Önemli Tavsiyeler!

Yaz aylarının gelmesi ile küçükbaş hayvan sahiplerinin çilesi de başladı desek yalan olmaz sanırım. Bizzat …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir