3 Ay Ödemesiz Dönemli Aylık Eşit Taksitli Kredi (TAKSİT ERTELEMELİ)

İhtiyaç kredinizi şimdi çekip aylık eşit ödemeli taksitlerini 3 ay sonrasında ertelemeli olarak kullanmak isteyenler bu kampanyalar sizler için başladı. Başlatılan bu mükemmel kampanya ile KOBİ’lerimiz için 60 aya kadar vadeli imkanlar sağlanmaktadır. Esnafa sağlanan 3 ay ödemesiz dönemli kredinin yanı sıra bireyseller de bu imkanlardan yararlana bilmektedir. İhtiyaç kredisini şimdi çekere taksit ödemelerini 3 ay sonrasında bağlatmak isteyenler için de geri ödeme vadesi 36 ay olmaktadır. Peki bu mükemmel imkanları elde eden bankalar hangileridir?

3 Ay Ertelemeli Kredi Iyi mi Oluyor?

3 ay ertelemeli kredi nedir? iyi mi oluyor ilk olarak bilmeyen esnaf ve bireyseller için bundan bahsetmemiz oldukça doğru olacağı kanısındayım. 3 Ay sonrasında ödemeli kredinin avantajlarını ve dezavantajlarını bilmeniz tamamımız için oldukça yararlı olacaktır. 3 ay ertelemeli kredi adından da anlaşılacağı benzer biçimde kredinizi şimdi kullanıp ödeme taksitlerini ise tam 3 ay 90 gün ) sonrasında ödemeye başlamanız anlamına gelmektedir. Bunun sizlere sağlamış olduğu asla şüphesiz ki en büyük pozitif yanları gerekseme duyduğunuz parayı şimdi alıp taksit ödemelerini ise oldukça sonrasında ödemeye başlamanızdır. Bunun haricinde dezavantajı ise yalnız kredinin faiz oranları bazı bankalarda birazcık daha çok olmasıdır.! Dikkatinizi çekti ise altını çizerek bazı bankalarda dedim. Dolayısı ile tüm bankalar kredinizi şimdi çekip taksitlerini 3 ay sonrasında ödeme imkanı veren olanaklar için faklı faiz uygulamamaktadır. 5 Bankadan İpoteksiz Kredi Müjdesi sizler için daha ilkin yer vermiştim. Şimdi ise sizlere 3 ay ertelemeli bankalardan özellik ile faiz oranları en düşük olanları tanıtmak isterim.

3 Ay Ödemesiz Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Her banka şimdi kredi verip 3 ay sonrasında ödeme imkanı sağlamamaktadır. Bazı bankalar yalnız bu imkanlarını müşterilerine sağlamaktadır. Oda bir çok süre kampanya dahilindedir. Bankaların ödeme ertelemeli kredi imkanları yalnız senede 1 kez olacak şekilde olmaktadır. Şu demek oluyor ki bunu bir örnek ile vermek gerekir is; bir yılda 12 ay mevcuttur. Kredi başvurusunu yaptığınız zaman ilk 3 ay ödeme yapmazsınız. Eğer 1 yıl vadeli ile kredi başvurusu yapmış olursanız bunun için 12 ay için yalnız 3 ay ödemesiz dönem geçirme imkanı yakalarsınız. Bu da 60 ay vade için 5 x 3 = 15 ay yapar. Fakat şunu ‘da dikkat etmek gerekir. Bankaların bazıları yalnız kredinin ilk 3 aylık süreci içinde ödemesiz olanak sağlamaktadır. Ondan sonraki dönemlerde ise eşit aylık taksit ödemeli olarak kredi vadelerini geçirirsiniz. 3 ay ödemesiz olarak kredi veren bankalarımız ise; şunlardır.

 1. Vakıfbank
 2. Güvence Bankası
 3. Denizbank
 4. Akbank
 5. TEB

Peki, adını saymış olduğumuz bu bankalar sizlere sağlamış olduğu olanaklar nedir?

Vakıfbank 3 Ay Ödemesiz Kredi Başvurusu Iyi mi Yapılır?

3 Ay taksit ertelemeli kredi başvuruları için sizlere ilk tavsiye edeceğim banka Vakıfbank’dır. Bunun sebebi ise hepinizin de tahmin edebileceği benzer biçimde düşük faizli imkanları müşterilerine sağlamasıdır. Mobil bankacılık uygulaması yardımıyla ‘de sizlere düşük faizli krediyi 3 ay ödeme ertelemeli olarak veren bankanın kredi başvurularını İnternet sayfası üstünden yapabilirsiniz. Vakıfbank 3 ay ödeme ertelemeli kredi başvurusunu yapmak için lütfen şu rahat adımları gerçekleştirin.

 1. İlk olarak kredinin hesaplama sayfasına giriş yapalım. Giriş işlemini buradan yapabilirsiniz.
 2. Sayfadan ”KREDİ” sekmesinden ”İhtiyaç Kredisi” kısmını seçelim. Aksi taktirde 3 ay sonrasında ödeme seçeni etken olmayacaktır.
 3. Sonrasında kredi vade tutarlarını girelim.
 4. Sonrasında aşağıda etken olan ”Ödemesiz Dönem” seçeneğinden ”3 AY” seçeneğini tıklayın ve ”HESAPLA” diyelim.
 5. Karşınıza yapacağınız müracaat için ödeme takvimi 3 ay sonrasında olacak şekilde çıkacaktır.
 6. Müracaat yapmak için ise şimdi buradaki sayfaya girelim.
 7. Satın alan detayları bölümünden istenilen detayları girelim
 8. Oluşturulan yeni sayfadan girmiş olduğumuz telefon numarasına SMS ilgili alana girelim
 9. Kredi tutarımızı girelim ve ”DEVAM ET” diyelim (” Kredi Türüne” gerekseme kredisi yazmayı unutmayalım)
 10. Gelir ve emek verme bilgilerimizi girip ”DEVAM” edelim
 11. Kredi onay bölümünde kredinizi resimde gözüktüğü benzer biçimde onay yaptıralım.

Başvurunuz ” aşağıdaki mesajda olduğu benzer biçimde en kısa sürede cep telefonunuza SMS olacak gelecektir.

İnternet Kredi başvurunuz aşağıda yer edinen Müracaat Numarası ile işleme alınmıştır. Kredi başvurunuz hakkında cep telefonunuza en kısa sürede SMS gönderilecektir. 
 • Vakıfbank 3 Ay ödemesiz kredi başvuruları için aralık 2020 için uyguladığı faiz oranı 36 ay için %1.79 oranındadır.
VAKIFBANK 3 Ay Ödemesiz Kredi
Miktar Vade 3 Ay Sonrasında İlk Taksit Tutarı Geri Kalan Taksit Ödemeleri
40.000 TL 12 Ay 6.206,02 TL 4.487,62 TL
24 Ay 4.019,00 TL 2.300,60 TL
26 Ay 3.868,87 TL 2.150,47 TL
33 Ay 3.498,97 TL 1.780,57 TL
36 Ay 3.388,36 TL 1.669,96 TL

Güvence 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Fırsatları Mükemmel!

Esnaflar müjde.! Sizlere krediler ve devlet hibeleri hakkında devamlı data vermeye devam ediyor. Sicili bozuk esnafa kredi veren bankalar ‘de son olarak müjdemizi vermiştik. Şimdi ise size hususi olarak 3 ay ödemesiz kredi imkanlarından bahsedeceğiz. Bu olanak sizlere Güvence bankası tarafınca gelmiştir. Minimum 10.000 TL kullanmanız halinde 60 ay vadeli olarak 3 ay taksit ertelemeli kredinizi Güvence bankasından kullana bilirsiniz. Parasız satın alan danışmanlık numarası 444-56-24 den destek alabileceğiniz benzer biçimde başvurunuzu isterseniz derhal ‘de gerçekleştire bilirsiniz. 6 adımda dolduracağınız KOBİ kredisi formu ile kredinizi derhal almak için buraya giriş yapmanız yeterlidir.

3 Ay Ertelemeli Kredi Denizbank Başvuruları Hakkında

3 ay ödemesiz olarak kredi veren bir öteki bankamızda Denizbank’tır. Toplumsal ağlardan dahi kredi veren Denizbank’ ertelemeli kredi kampanyalarını her ne kadarda devamlı etken etmese ‘de kredi kartı almanız halinde sizlere bu imkanı sağlamaktadır. Yalnız kredi kartından çekeceğiniz miktar için 12 ay vade ve 3 ay taksit erteleme kullana bilirsiniz. Bunun için ilk olarak Denizbank kredi kartını almanız gerekir. Kredi kartınızı aldıktan sonrasında ise yapmanız ihtiyaç duyulan işlem yalnız,

 1. Sisteme kayıtlı cep telefonlarınızdan ”ERTELE bir boşluk ”KARTIN SON 6 HANESİ” kullanmak istediğiniz kredi miktarını 3280 numaraya göndermeniz gerekir.

Yada arzu ederseniz aynı müracaat işlemini 0-850-222-08-00 numaralardan gerçekleştire bilirsiniz. Hatta size en yakın Denizbank ATM üstünden de yapabilirsiniz.! Toplamda 3 ay ödemesiz toplam da 9 ay sonrasında ödemeli kredi kullanmış olmuş olursunuz.!

ilginizi çekebilir

Anadolu Bank Personel Alımı Ne Zaman Yapılacak, Nereye Başvurulur?

Anadolu Bank personel alımı, bankanın her yıl belirli aralıklarla açmış olduğu ve genişleyen yapısını daha …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir