2020 Garanti Filo Kiralama Şartları Neler?

Güvence Filo vasıta kiralamak için güncel şartlarını yazımızda hazırladık. Güvence Filo’dan otomobil kiralamak istiyorsanız bireysel ve kurumsal koşulları, işlem aşamalarını tüm ayrıntılarıyla yazımızdan inceleyerek data alabilirsiniz.

Güvence’den filo kiralamak isteyenlerden istenen koşullar vardır. Aşağıda Güvence filo kiralama şartları verilmektedir:

  • Kurumsal firmalar filo kiralama hakkına haizdir.
  • Ticari kuruluşlar filo kiralayabilir.
  • Orta ya da minik ölçekli şirkete haiz olanlar filo kiralama hakkına haizdir.
  • Güvence Bankası’nın bireysel müşterileri filo kiralayabilmektedir.

Güvence Filo Kiralamada Hangi Avantajlar Sağlanır?

Güvence Bankası’nın filo kiralamalarında sağlamış olduğu faydalar aşağıda tek tek yer verilmiştir:

  • Araçların sigorta, hasar ya da bakım işlemleri ile Güvence Bankası ilgilenmektedir. Herhangi bir ceza alınması durumunda da aynı şekilde ceza işlemleri ile banka uğraşmaktadır.
  • Kiralanan araçlardan alınan ücretlerin taksitli bir halde ödenmesi imkanı sunulmaktadır.
  • Araçla ilgili bir sorun yaşandığı süre banka lüzumlu çözümleri sunmaktadır.
  • İnsan kaynakları mevzusunda yatırım yapmak isteyenler Güvence Filo’yu seçmelidir.
  • Şirketlerin bilançolarının daha kuvvetli olmasını sağlamaktadır.
  • Bilhassa büyük firmalar otomobil kiralamak ya da satın almak için para harcamak istemediklerinde bu durumu Güvence çözmektedir. Bu şekilde başka yatırımlar için bütçe mevzusunda sorun yaşanmamaktadır.

Güvence Filo Kiralama İşlemleri

Güvence filo kiralama adımları için ilk olarak şirkete ya da bireysel uygunluğa gore vasıta seçimi yapılmalıdır. Burada hangi amaç için kullanılacağı ya da hangi model vasıta istenildiği seçilmelidir. Vasıta seçimi yapıldıktan sonrasında ek hizmet almak isteyenler de kendilerine uygun seçenekleri değerlendirmelidir.

Teklif alabilmek için müracaat formunun doldurulması gerekmektedir. Forum eksiksiz bir halde doldurulduktan sonrasında Güvence tarafınca uygun teklifler sunulmaktadır. Güvence’nin sunmuş olduğu teklifin kabul olması durumunda istenilen belgeler teslim edilmelidir. Güvence, belgeleri inceler ve uygun görmesi durumunda başvuruyu onaylar. Arkasından sözleşme imzalanır. Sözleşme imzalandıktan sonrasında hizmetten faydalanmaya başlanılır. Ödemeler aylık olarak yapılmaktadır.

Güvence Filo Bireysel Vasıta

Güvence bireysel müşteriler filo kiralamak istediklerinde hususi hizmetlerden de yaralanma hakkına haizdir. Bunlar vasıta ile ilgili bakımlar ya da aracın ek masraflarının ödenmesi durumlarıdır. Güvence, bireysel müşterilere değişik meslek gruplarında olsalar da her mesleğe uygun olarak paketler ve avantajlar sunmaktadır. Bunun yanı sıra bireysel şirket sahibi olanlar da uzun dönem Güvence filo kiralayarak birçok harcamadan da kurtulur.

Güvence Filo Kurumsal Vasıta

Güvence kurumsal müşteriler filo kiraladıkları süre hem harcamadan kar edip hem de şirketlerin kazançları mevzusunda daha çok birikim yapabilir. Ufak ya da orta ölçekli firmalar verilen hizmetler doğrultusunda harcamalarını vasıta üstünde yapmak yerine, yatırım ile ilgili yapmaktadır. Bilhassa büyük çiçekli firmalar vasıta kiralamayı tercih etmektedir. Kar oranı göz önünde bulundurulduğu süre vasıta satın almak yerine vasıta kiralanmalıdır. Kiralanan araçlara verilen hizmetler içinde herhangi bir kaza ya da hasar olması durumunda Güvence, anlaşmalı servisler sağlamaktadır. Kurumsal firmalar kendileri için uygun vasıta modellerini “https://www.garantibbvafilo.com.tr/” web adresinden inceleyebilir ve “online vasıta kiralama” sekmesi ile vasıta kiralamak için başvuruda bulunabilir.

Güvence Filo Alan kişi Hizmetleri

Güvence’den filo kiralamak ve alan kişi desteği almak isteyenler “https://www.garantibbvafilo.com.tr/” web adresini incelemelidir. “Ürün ve hizmetler” sekmesinde tercih edilebilecek tüm ürünler bulunmaktadır. Ek olarak burada verilen hizmetler hakkında da detaylı bilgiler yer verilmiştir. 444 14 39 numaralı Güvence Filo alan kişi destek hattı da 24 saat aranabilir. Herhangi bir kaza ya da hasar durumunda da bu numaradan acil olarak hizmet alınabilmektedir.

Güvence bakım ve onarım merkezleri ile arıza servisleri numaraları da resmi web sitesi üstünde yer verilmiştir. Güvence filo kiralama şartları yerine getirenler bankanın sunmuş olduğu danışmanlık hizmetinden de parasız bir halde yararlanma hakkına haizdir.

ilginizi çekebilir

2020 Farmasi Üyelik Şartları Neler? (Başvurusu)

Farmasi üyesi olarak satış yapmak istiyorsanız 2020 yılı şartlarını yazımızdan inceleyebilirsiniz. Farmasi üyeliği işlem adımlarını, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir