2019 Bayram Kredileri

2019 Bayram Kredileri

Bir bayrama daha sayılı günler kala bayram kredisi veren bankalar da tek tek 2019 Bayram Kredileri ‘ni duyurmaya başladılar. Bu bayrama hususi oldukça hususi kredi kampanyaları hazırlayan bankalar, bu bayramda düşük faiz oranları ile ve 3 aya varan taksit erteleme seçenekleri ile kredi kullandıracaklar. Bayram kredisi kampanyaları ile tüm ihtiyaçlarınız için kredi kullanabiliyor, 60 aya varan uzun vade seçenekleri ile zorluk çekmeden geri ödemelerini yapabiliyorsunuz.

2019 Bayram Kredileri

2019 Bayram Kredileri tek tek duyurulmaya başladı. İlk olarak QNB Finansbank ve Güvence Bankası tarafınca duyurulan bayram kredisi kampanyalarına CEPTETEB (TEB), ING Bank, İş Bankası ve Akbank da eklendi. Bilhassa 9 güne çıkarılan bayram tatili ile dinlence planları yapanlar da bayram kredileri ile dinlence planlamalarını yapabilecekler. İşte tüm bayram harcamaları için kolayca kredi kullanabileceğiniz birbirinden hususi bayram kredisi seçenekleri;

Güvence Bankası Bayram Kredisi 2019

Güvence Bankası bu yıl hazırladığı bayram kredisi kampanyası ile çalışanlara, emeklilere ve esnaflara da bayram kredisi kullandıracağını duyurdu. Güvence Bankası tarafınca meydana getirilen açıklamaya bakılırsa bayram öncesinde esnaf ve işyeri sahipleri de bayram kredisi başvurusu yapabilecekler. Şu demek oluyor ki kampanya kapsamında bir anlamda ticari bayram kredisi de kullanmak mümkün olacak..

Güvence Bankası Bayram Kredisi Kampanyası ile maksimum 100.000 Lira’ya kadar kredi kullanılabilirken krediyi 60 aya kadar taksitlendirmek mümkün.. Güvence Bayram Kredisi faiz oranları kullanmak istediğiniz kredi tutarı ve vadesine bakılırsa % 2,19 ile % 2,41 içinde değişim gösteriyor.

İş Bankası Bayram Kredisi 2019

Her yıl bayramlarda kredi kampanyalarına geleneksel hale getiren İş Bankası bu bayramda da “İş Bankası Geleneksel Bayram Kredisi” adı ile yeni bir kredi kampanyası hazırladığını duyurdu. İş Bankası bayram kredisi kampanyasına interetten, cepten,  mobil şubeden ya da banka şubelerinden de müracaat yapılabilecek.

İş Bankası Bayram Kredisi ile her türlü gerekseme için 100 bin Lira ‘ya kadar kredi çekmek mümkün olacak.

TEB Bayram Kredisi (Cepteteb Bayram Kredisi) 2019

Bu yıl ihtiyacı olanlara bayram kredisi kullandıracak bankalardan biri de TEB.. TEB hem banka şubeleri üstünden hem de dijital bankacılık ağı olan CEPTETEB üstünden kredi başvurularını alacak. % 1,99 ‘dan başlamış olan faiz oranları kullanmak istediğiniz kredinin miktarı ve vadesine bakılırsa % 2,60 ‘a kadar yükselebiliyor.

İnternet üstünden müracaat yaparak 30 bin Lira’ya kadar Bayram Kredisi kullanabileceğiniz TEB Bayram Kredisi de 5 yıla kadar vade olanağı sağlıyor.

QNB Finansbank Bayram Kredisi 2019

Bu yıl bayram kredisi kullandıracak bankalardan en oldukça dikkat çekeni QNB Finansbank.. Kredi ödemelerini 3 aya kadar erteleyen Finansbank 35.000 TL ‘ye kadar kredi başvurularını internetten alıyor. Bu rakamın üstündeki kredi talepleri için ise QNB Finansbank şubelerine müracaat yapmak gerekiyor.

QNB Finansbank Bayram Kredisi ‘nin kredi faiz oranları % 2,04 ile % 2,24 içinde değişim gösteriyor. Kampanya kapsamında isteyenler kredilerinin ilk taksitini 3 ay erteleyebiliyor.

Akbank Bayram Kredisi 2019

Akbank bu bayram hazırladığı bayram kredisi kampanyasının tanıtımını “İki bayram arası ödeme olmaz” sloganı ile duyurdu. Bayram kredisi ile 3 ay kredi taksiti erteleme imkanı elde eden Akbank, böylece kredinizin ilk taksit ödemesini Kurban Bayramı sonrasında ödemenize olanak sağlıyor.

Akbank Bayram Kredisi ‘nin aylık kredi faiz oranları % 2,25 ile % 2,59 içinde değişim gösteriyor. Kampanya kapsamında 50.000 Lira’ya kadar kredi kullanılabiliyor.

ING Bank Bayram Kredisi 2019

Bayram öncesinde tüm ihtiyaçlarınız için kredi kullanabileceğiniz bir öteki banka ise ING Bank.. ING Bank da bayram kredisi kampanyası ile 3 ay taksit erteleme olanağı elde eden bankalardan.. ING Bank bayram kredisi kullanarak ilk taksit ödemenizi 3 ay sonrasında başlatabiliyorsunuz.

ING Bank Bayram Kredisi’nde kredi faiz oranları kredi kullanacak kişinin kredi notuna bakılırsa değişim gösteriyor. ING Bank bayram kredisi kampanyası kapsamında faiz oranları % 2,19 ‘dan başlarken % 2,41 ‘e kadar yükselebiliyor. Kampanya kapsamında 50 bin Lira’ya kadar bayram kredisi kullanılabiliyor.

ilginizi çekebilir

Anadolu Bank Personel Alımı Ne Zaman Yapılacak, Nereye Başvurulur?

Anadolu Bank personel alımı, bankanın her yıl belirli aralıklarla açmış olduğu ve genişleyen yapısını daha …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir