20 Bin TL. Sermaye ile Bayilik Veren Firmalar

Sıfırdan bir işletme oluşturmak istemeyenler bayilik veren firmalardan hizmet alarak işlerini kurabilirler. Franchise hizmeti veren firmalar parasız bir halde bu hizmeti sağlarken, oldukça meşhur markalar ise isim bedeli talep etmektedir. Bir tek herhangi bir ana para gerektirmeden işimi oluşturmak isterim diyorsanız giyim mağazası, cafe vb. bayilikleri veren firmalardan destek alabilirsiniz. Sizler için 20 bin TL ana para ile bayilik veren firmaları ve bu markaların şartlarını araştırdık. Gaziantep, İstanbul, Ankara şeklinde nerede ise her ilde ve ilçede bayilik veren firmalar bulunmaktadır.  Bayilik veren gıda ve giyim firmaları, bölge bayiliği veren firmalar, parasız bayilik veren firmalara içerikten ulaşabilirsiniz.

Bayilik Veren Firmalar

Bayilik denilince aklımıza pişmeden köfteciler gelmektedir. Bir tek bayilik alabileceğimiz firmalar yalnız bu sektör ile sınırı olan değildir. Franchise hizmeti almanın pek oldukça pozitif yanları bulunmaktadır. Örnek olarak sıfırdan bir giyim mağazası açtınız. Sektörde yeni ve oldukça acemisiniz. Kimse tarafınca da tanınmıyorsunuz. Bir işten kazanç sağlamak için ilk şart sektöre kendinizi tanıtmanız ve ifade edebilmeniz olacaktır. İşte bayilik almak tam da bu aşamada size can simidi olacaktır. Şundan dolayı bu markalar kendilerini geniş kitlelere ispatlamıştır. Onların adları size referans olacak ve karınıza kar ekleyebileceksiniz.

bayilik-veren-firmalar

Bayilik veren firmalar

Aslına bakarsan hali hazırda bir satın alan potansiyeliniz olacağı için satın alan arama sıkıntısı da yaşamayacaksınız. Bu durumda riskle değil de güven ile sektöre giriş yapmış olacaksınız. Reklam giderleri de işletmelerin gider listesinin başlangıcında gelmektedir. Bayilik hizmeti veren bir oldukça firmanın adını tamamımız bilmekteyiz. Tanıtım ve reklam için o denli da harcama yapmamıza gerek kalmayacaktır. Markaların kendilerine hususi dekorasyonları olduğundan dolayı size yalnız ödeme yapmak kalır. Ek olarak bir oldukça şirket işletme kurulumundan sonrasında danışmanlık hizmeti de vermektedir. Bu sayede çalışanlarınız da bir eğitimden geçmiş olur. Bir tek bazı markaların dezavantajı olduğundan da bahsedelim. Bu markalar kar oranlarınızın belirli bir tutarını talep etmektedir.

Komagene Pişmeden Köfte

Bayilik denince aklımıza pişmeden köfte sektörünün geldiğini söylemiştik. Yurt içinde şubeleri olan marka yurt haricinde da hizmet vermektedir. Bu güne dek alınan bayiliklerin yüzde 97′ si başarıya ulaşmış bir halde hizmet vermeye devam etmektedir. Bilhassa düşük yatırım bütçesi olanların tercih edebileceği işlerden bir tanesidir. 20 bin TL ile bayilik alabilirsiniz. Bayilik başvurunuz aday müracaat olarak kabul edilmektedir. 1 haftalık bir eğitim verilmektedir.

Alışveriş merkezlerinde bayilik açmak için kişi kendisi başvuruyor. Bir tek şirket bu mevzuda da destek olabiliyor. 6 bin metre kare fabrikada pişmeden köfteler +4 derecede üretilmektedir. Şehir dışına pişmeden köfte gönderilirken haftada 2 – 3 kere lojistik firmaları kullanılmaktadır. Bu durum bölgelere gore değişiklik de izah edebilir. Eğitimler genel olarak İstanbul’ da verilmektedir. Komagene’ nin kurumsal rengi kırmızıdır.

komagene-çiğ-köfte

Komagene pişmeden köfte

Şirket mimarlık firmaları ile birlikte iş yapmaktadır. Size kalan yalnız dükkanı kiralamaktır. Antak kalma sağlanması durumunda mimarlar anahtar teslim halinde iş yerinizi hazır edecektir. Bir tek konsepte uygun kalmak koşulu ile kendiniz de iş yerinizi hazırlatabilirsiniz. Komagene şubelerinde markaların kendi ürünleri satılmakta ve değişik ürünlerin satışına izin verilmemektedir. Başvuru formunu doldurarak franschise başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurunuz incelendikten sonrasında yetkililer tarafınca geri dönüş sağlanacaktır. Çiğ köfteci açmak için devlet desteklerinden de yararlanabilirsiniz.

Tostcuu Torku Bayiliği

Düşük maliyetle bayilik alabileceğiniz firmalardan bir tanesidir. İsminin tost ile ilgili olmasından dolayı aklınıza yalnız tost satışının yapıldığı gelmesin. Pizza, tavuk döner, kahve ya da hamburger satışı da yapılmaktadır. Bayilik alabilmek için 2 şart bulunuyor. Bunlardan bir tanesi ürün bayiliği almak diğeri ise franchise olmak. Ürün bayiliği almak istiyor iseniz sizden hiçbir isim bedelinin alınmayacağını izah edelim.
  • Soğuk hava deponuz ya da soğutucu dolaplarınız olmalıdır.
  • Lokasyonun okul bulunan yerlerde, kahvehane, kantin, yazlık mekanlar ya da yurtların civarlarında olması gerekiyor.
  • Metrekare başına 2 bin TL + Katma kıymet vergisi ödemeniz gerekiyor.
  • Minimum 8 metrekare, en fazla da 50 metrekare alana haiz olunmalıdır.
  • Bedeli ödeyenlerin işletmeleri anahtar teslimi olarak teslim edilir.

Şirket bu mevzuda iddialıdır. Kurulum için harcanan bedelin 12 ay içinde kar olarak geri döneceği söylenmektedir. Kar elde etme süresinin daha kısa süre almasını isteyenler ise mekan seçimlerini buna gore yapmalıdır.

Elegance Vip Parfüm

Düşük maliyetle bir parfüm dükkanı açmak istiyorsanız bu fikir tam da size gore. Şirket tüm Türkiye’ ye bayilik hizmeti vermektedir. Şirket Haramidere Sanayi merkezinde bulunmaktadır. Bayilik almak isteyenlerin başvuruları buralardan kabul edilmektedir. Yatırımların doğru noktalarda yönlendirilmesi sağlanmaktadır. 2003 senesinde kurulan markanın 20 tane şubesi bulunmaktadır. Bayilik için firmanın bazı şartları bulunmaktadır. Yer seçiminizin trafiğin akmış olduğu işlek caddelerde olması, yaya ve iş sirkülasyonunun yoğun olması, nüfusun 50 binin altında olmaması şeklinde şartlar söz mevzusudur. Okul, market, AVM şeklinde noktalara da yakın olmalıdır.

elegance-vip-parfüm

Elegance vip parfüm bayilik

Vip parfümün belirlediği bir konsepti bulunmaktadır. Onay aldıktan sonrasında yetkililer size örnek formatları gösterecektir. Dekorasyon harcamaları bayilik alan şahsa aittir. Mağazanın konsept düzenlemeleri ve hazır hale gelmesi 15 – 20 bin TL içinde değişmektedir. Dükkan olarak tercih edilen mekanın caddeye bakıyor olması ve dükkan büyüklüğünün 10 – 15 metrekare içinde olması gerekmektedir. Alışveriş merkezleri ve diğeri iş bölgeleri için ise 5- 15 metre kare dükkan gerekmektedir.

Kapbula Organik Şeyler Bayilik

Kapbula Organik Şeyler adı ile kurulan şirket, bebek ve küçüklere yönelik olarak etkinlik göstermektedir. Ekolojik ve organik ürünlerin satış ve pazarlaması gerçekleştirilmektedir. Mağaza hedefleri içinde her yıl 3 tane mağaza açmak hedefleniyor. Ilk olarak büyük şehirlerde var olmak hedefleniyor. Mağaza bayiliği alabilmek için minimum 40 metre kare dükkana haiz olunmalıdır. Franchise bedeli olarak ilk aşamada 10 bin TL talep edilmektedir. Kosgeb’ den kira desteği alarak da işletmenizi kurabilirsiniz.

İşletme lokasyonu vb. seçimlerinize gore yerinde araştırma yapılıyor ve görüşmeler karşı karşıya kabul ediliyor. Şirket GOTS Sertifikasına haiz olan kumaş üretimi yapmaktadır. Üretimlerin ülke içinde yapılmasının sebebi ülke ekonomisine destek olunmasıdır. Ek olarak hanım girişimcilere istihdam oluşması hedeflenmektedir. Şirket organik ürünler üretiminin yanı sıra, toplumsal sorumluluk projelerine de destek vermektedir. Geri dönüşümün desteklenmesi için atık kağıt ve organik ambalaj kullanılmaktadır. Ek olarak el emeği ile üretim icra eden pek oldukça firmanın da yanında olunmaktadır.  Ek olarak şirket toptan ürün alımına da olanak tanımaktadır. Detaylar için tıklayınız.

Ekoversol Organik Gübre

İş fikirleri kategorisine haiz nerede ise her yazımızda solucan gübresinin oldukça yaygın olduğundan ve sizlere oldukça iyi kazandıracağından söz ediyoruz. Bu şirket 2016 senesinde kurulmuştur. Balıkesir’ in Bandırma ilçesinde kurulan gübre fabrikası katı, sıvı ve Kaliforniya solucanı gübresi üretimi yapmaktadır. 2 yılda toplamda 8 şubesi oluşturulan gübre firmasından bayilik alabilmek için bazı şartları bulunmaktadır. Hedeflenen kar marjı %100 oranlarında olmaktadır.

Ekoversol Organik Gübre

Ekoversol Organik Gübre

  • Bayilik alabilmek için minimum 50 metre kare kapalı alana haiz olmak gerekmektedir.
  • 100 bin tane solucan sektöre giriş yapmak için kafi sayı olarak görülmektedir.
  • Ek olarak bayilik olmanız durumunda şirket tarafınca 3 aylık yem desteği de sağlanmaktadır.
  • Meydana getirilen bir sözleşme ile şirket ürettiğiniz gübreleri sizden alma taahhüdünde bulunuyor.

Bayilik almak için 10 bin ila 20 bin TL içinde yatırım yapmak gerekiyor. Şirket bayilik almak isteyen kişilerden ise hiçbir isim hakkı bedeli talep etmiyor. Ürünleri incelemek için tıklayınız.

20 bin TL’ ye sıfırdan bir işletme oluşturmak günümüz şartlarında o denli da mümkün olmasa da bayilik veren firmaların yardımı ve  size sağlayacağı danışmanlık hizmetinden istifade ederek, üstelik hiçbir isim bedeli ödemeden işletmenizi kurabilirsiniz. Bir tek lokasyon seçimi ve lüzumlu olan finansmanı sağlamak sizlere kalacaktır. Bunun dışındaki tüm kurulum ve dekorasyon bayilik veren firmalara ilişkin olacaktır.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

ilginizi çekebilir

Ziraat Bankası Esnafa Krediyi 8 Destek Paketi İle Veriyor

Her ne kadarda Ziraat bankası denildiği süre Ziraatçi dostu banka olarak bilsek de aslen da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir