2 Otomatik Ödeme Talimatına Hediye Para Kampanyası

Ek kart yada kredi kartınız ile faturalarınıza vereceğiniz otomatik ödeme talimatı ile armağan para kazana bilirsiniz. Bankalara nazaran satmaca başına 10 TL den başlayıp 2020 yılına hususi 150 liraya kadar armağan alış veriş parası kazanmak elinizde. Hem faturaları takip etmekten kurtulmak, hemde anında 50 TL armağan puan kazanmak isteyenler, bu fırsatları 2 otomatik ödeme talimatı karşılığında elde eden tüm bankaların kampanyalarına müracaat işlemini İnternet üstünden derhal yapabilirsiniz. Ek olarak sizlere otomatik ödeme talimatına en oldukça armağan para veren bankayı ‘da taktim ettik. 🙂

Otomatik Ödeme Talimatı Nedir? Ne İşimize Yarar?

Adından da anlaşılacağı şeklinde otomatik ödeme talimatı aylık olarak ödenmesi ihtiyaç duyulan faturaların tertipli bir halde banka aracılığı ile ödenmesidir. Banka bu ödeme sistemi için iki tane yöntem kullanır.

 1. Kredi kartlarınız aracılığı ile hesap kesimi
 2. Ek kart üstünden otomatik ödeme kesintisi

Otomatik ödeme talimatı vermenin bir oldukça faydası vardır. Bu yararları sıralarsak,

 1. 100 liraya kadar armağan para kazana bilirsiniz. Alış verişlerinizi bu armağan para ile gerçekleştire bilirsiniz.
 2. Faturaların son ödeme tarihlerini kaçırdım diye üzülmez, cezai işlem görmezsiniz.
 3. Dakikalar, hatta saatlerce satmaca ödeme kuyrukların da süre kaybı yaşamazsınız.

Bu ayrıcalıktan yaralanmak için benim de önerdiğim sistem olan faturalarınızı ne olursa olsun otomatik ödeme talimatına bağlayın. Sadece, bu işlemi yaparken özellik ile eksi bakiyeye girmemek için ve armağan para kazanmak için işlemi ne olursa olsun kredi kartınıza tanımlayın.!

Yapıkredi Otomatik Ödeme Talimatına 60 TL Armağan Para Veriyor

Bilinmiş olduğu şeklinde vatanımızda bir oldukça hususi ve devlete ait bankalar mevcuttur. Bu bankaların için de hususi olarak etkinlik gösteren bir bankamız ‘da Yapıkredi bankasıdır. Banka kredi kartına vereceğiniz otomatik ödeme talimatına 60 liraya kadar armağan para imkanı sağlamaktadır. Her otomatik ödeme talimatı başına 10 lira armağan para veren Yapıkredi bankası müracaat kanalları olarak İnternet bankacılığı ile şube başvurularını kabul etmektedir. Yeni olarak verilecek 2 talimata 20 TL ondan sonrasında verilecek olan tüm ödeme talimatları için extra 10 lira veren uygulamadan yararlanmaya başlamadan ilkin.!

 • Sisteme kayıtlı olan cep telefonlarınızdan ” TALIMAT yazıp boşluk sonrası KİMLİK NUMARANIZ 4470 SMS ” olarak göndermeniz gerekmektedir.

ÖRNEK: TALIMAT 12345678912

Kampanyanın detaylarını BURADAN inceleyebilirsiniz.!

Şekerbank’dan Otomatik Ödeme Talimatına 150 Liraya Bonus

Şekerbank bir ihtimal ‘de otomatik ödeme talimatına en yüksek armağan para veren bankadır. Öyledir ki toplam da otomatik ödeme talimatlarına 150 TL kadar armağan para vermektedir. Bir oldukça bankanın otomatik ödeme talimatı başına 10 lira uyguladığı kampanya ya Şekerbank %50 daha çok armağan para vererek karşılık vermektedir. Böylece her ödeme başına 15 TL 2020 senesinde müşterilerine vermektedir. Şekerbank otomatik ödeme talimatı almak için de bir oldukça bankadan öndedir. Sırf bu için,

 1. Davet merkezlerini 0-850-222-78-78 hattına da dahil etmiş
 2. ATM istasyonlarından kayıt alıyor
 3. Banka şubelerinden ve İnternet bankacılığı üstünden müracaat kabul etmiştir.

Şekerbank kredi kartına otomatik ödeme talimatı vermeden ilkin gene ne olursa olsun sisteme kayıtlı cep telefonlarınız ‘dan SMS göndermeniz gerekmektedir. Kısa bildiri gönderme işlemini şu şekilde gerçekleştire bilirsiniz.

 • Kısa bildiri alına YENI yazıp direk bu mesajı 7353 numaraya göndermeniz kafi olacaktır.!

Şekerbank otomatik ödeme talimatına 150 lira armağan para kampanyasının detaylarını BURADAN öğrene bilirsiniz.!

Akbank Otomatik Ödeme Talimatına 100 TL Veriyor!

Otomatik ödeme talimatına bol hediye para kampanyası

Otomatik ödeme talimatına bolca armağan para kampanyası

Ben dahil bir çoğumuz kredi kartlarında Akbank Axess tercih etmekteyiz. Kuşkusuz bunun sebebi bolca taksit imkanı ve milyonlarca anlaşmalı alış veriş mağazasına haiz olmasıdır. Banka bu imkanlarının yanı sıra bir de otomatik ödeme talimatları için de armağan para uygulamaktadır. Toplamda 100 liraya kadar varan bu otomatik ödeme kampanyasının bilgileri şu şekildedir.

 • Verilecek ilk yeni satmaca ödeme talimatı için 15 lira armağan para verilir
 • 3 Yeni otomatik ödeme için 50 lira armağan para
 • 6 ve üstü için verilecek olan otomatik ödeme talimatlarına ise 100 lira armağan alış veriş parası verilmektedir.

Kampanya müracaat yapmadan ilkin ilk olarak sisteme kayıtlı olan cep telefonlarınızın üstünden ” FATURAAC yazıp bu mesajı 4566 numaraya göndermeniz gerekmektedir. Başvurularınızı AKBANK DİREK uygulaması üstünden yada alan kişi davet merkezinden 444-2525 numaralar üstünden gerçekleştire bilirsiniz.! Banka kartına ilişik tüm armağan kampanyalarından HABERDAR OLMAK İÇİN BURAYA GÖZ ATINIZ.!

Denizbank ‘dan Otomatik Ödeme Talimatına 60 Lira Armağan Para

Denizbank otomatik ödeme talimatına 60 lira vermektedir

Denizbank otomatik ödeme talimatına 60 lira vermektedir

Denizbank BONUS kart sahipleri de otomatik ödeme talimatı vermeleri durumunda armağan para kazanmaktadırlar. Tek bir satmaca talimatı içi en oldukça armağan parayı veren banka şuan için Denizbank ‘dır. Banka tek bir ödeme talimatına tam 25 lira armağan para vermektedir. Toplam 3 otomatik ödeme talimatı vermeniz halinde ise 50 lira kazanırsınız. Sadece bunların üstüne bir de extra 10 lira daha armağan para kazana bilirsiniz.

Uygulama indirmeden Denibank BONUS otomatik ödeme talimatına armağan para kazanmayı etken etmek için sisteme kayıtlı cep telefonlarınız ‘dan FATURA yazıp 3280 numara göndermeniz gerekmektedir.

CEPTE TEB ‘den sınırsız otomatik ödeme talimatı kampanyası!

Evet oldukça doğru duydunuz, TEB bankası otomatik ödeme talimatına sınırsız olarak kabul etmektedir. Ek olarak verilecek olan her otomatik ödeme talimatı için de 10 lira armağan para vermektedir. Sadece, bu kampanyadan faydalanabilmeniz için yönerge vermiş olduğunuz faturanın aylık ödemesi 100 lira yada üstünde gelmesi gerekmektedir.! Aksi taktirde gelen faturalar için o ay armağan para kazanamazsınız.! Evet! sizin de bu sözden de anlayacağınız şeklinde verilen otomatik ödemelerin armağan paraları aylık olarak tertipli bir halde verilmektedir.

 • Kısaca elektrik faturanız için otomatik ödeme talimatı verirseniz. Ay sonu faturanız da 100 lira ve üstünden faturalandırılmış olursa bunun 10 lirasını geri alabilirsiniz.

Faturalı hatlara sağlanan bu uygulamayı katılmak için TEB şubelerine otomatik ödeme emirini belirtmeniz yeterlidir.! Kampanya detayları.!

ilginizi çekebilir

Öğretmenlere Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası (Yüzde 0.15 Düşük Faiz)

En mukaddes meslek asla şüphesiz ki öğretmenliktir. Bizleri kendimizi tanıdığımız yaştan alıp bir ana, baba …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir