10 Bin TL Kredi Başvurusu (Halkbank, Ziraat Bankası, Vakıfbank)

10 Bin TL Kredi Başvurusu (Halkbank, Ziraat Bankası, Vakıfbank)

Ziraat Bankası 10 bin TL kredi başvurusu, Vakıfbank 10 bin TL kredi başvurusu ve Halkbank 10 bin TL kredi başvurusu.. Son günlerde hükümetin düşük gelirli ailelere sunmuş olduğu düşük faizli kredi kullanma fırsatının bilgileri merak mevzusu.. 6 ay ödemesiz 10 bin TL kredi, şüphesiz zor durumda olan pek fazlaca şahıs için deyim yerinde ise ilaç benzer biçimde gelecek.. İşte 3 kamu bankası tarafınca kullandırılan kredinin bilgileri…

10 Bin TL Kredi Başvurusu (Halkbank, Ziraat Bankası, Vakıfbank)

Tüm dünyanın savaşım etmiş olduğu ve vatanımızda de tesirini gösteren korona virüs salgını sebebi ile iktisat de ciddi yaralar aldı. Salgın hastalık sebebi ile alınan önlemler, ticareti yavaşlattı, pek fazlaca işyerinin kapanmasına niçin oldu. Hal bu şekilde olunca da bilhassa minik esnaf, gündelik çalışanlar ve işini kaybedenler zor duruma düştüler..

Ekonomik olarak güçlük yaşayan aileler için pek fazlaca önlemin alındığı bu zamanda kamu bankaları da fazlaca hususi bir kredi kampanyası düzenleyerek alt gelir grubunda yer edinen bireylere kredi desteği sağlayacağını duyurdu.

10 Bin TL Kredi Şartları

Kredi Güvence Fonu (KGF) destekli 6 ay ödemesiz 10 bin TL kredi kullanabilmek için ilk koşul hane halkı gelirinin 5000 Lira ve altında olması.. Doğrusu bir ailede tüm çalışanların maaşları toplamı 5000 TL ‘yi geçmiyorsa bu kredi için müracaat yapabiliyorlar. Bu mevzuda kaç kişinin çalmış olduğu mühim değil, gelir toplamına bakılıyor..

Kredi aylık yüzde 0,49 faiz oranı ile kullandırılıyor ve ilk 6 ay kredi ödemesi olmuyor. 6 ayın sonunda ise 30 eşit taksitle kredinin geri ödemesi yapılıyor.

10 Bin TL Kredi Başvurusu (Halkbank, Ziraat Bankası, Vakıfbank)

10 Bin TL Kredi Veren Bankalar

Yukarıda belirttiğimiz şartlarda düşük faizli ve 6 ay ödemesiz 10 bin TL krediyi toplamda 3 kamu bankası veriyor. İşte o bankalar ve kredi kampanyaları;

  • Ziraat Bankası 10 bin TL Kredi Kampanyası
  • Vakıfbank Temel İhtiyaç Kredisi Kampanyası
  • Halkbank 6 Ay Ödemesiz 10 bin TL Kredi Kampanyası

ilginizi çekebilir

Koyun Kırkma Nasıl, Ne Zaman Yapılır? Önemli Tavsiyeler!

Yaz aylarının gelmesi ile küçükbaş hayvan sahiplerinin çilesi de başladı desek yalan olmaz sanırım. Bizzat …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir