1 Saat İçinde Borç Para Veren Yerler (İSTANBUL ANKARA İZMİR)

Acil finansman ihtiyacı olanların artık kapı kapı gezmesine gerek yok. Sizlerle paylaşacağımız nakit bulma şekilleri ile İstanbul, Ankara, İzmir, Adana şeklinde illerimizde 1 saat içinde para bulabilirsiniz. Oldukca sıkıştım para lazım diyenler, acil para yardımı arıyorum diyenler detayları içeriğimizde bulabilir. İnternet üstünde borç para veriyorum şeklinde pek oldukca duyuru bulunmakta ve bu şahısların telefon numaraları yer almıştır. Bu şahıslar kötü niyetli de olabileceği için yasal olmayan yollara saygınlık edilmemesi gerekmektedir.

1 Saat İçinde Borç Para Veren Var mı?

Duyduğumuz en klişe sözlerdendir, para ile refah olmaz, yalnız parasız da olmaz. Ne kadar para gelirse ne yazık ki şu zamanda artık daha fazlası gidiyor. Bu ay ucu ucuna yönetim edeceğim derken ortaya çıkan acil bir gereksinim hesapları değiştirebiliyor. Naturel olarak eşten dosttan para da almak sürekli kolay olmuyor. Bundan dolayı günümüz insanları birbirine güvenmiyor. Ya da daha evvel birilerine tabiri caizse borç takarak ödemediyseniz adınız çıkıyor dokuza inmiyor sekize. Iyi mi ki bankalar borçlarını geri almak istiyorsa, eşiniz dostunuz da bigün çalıyor kapınızı. Böylece kendi kredinizi kendiniz bitirmiş oluyorsunuz. Babanın dahi oğluna güvenip para vermediği şu coğrafyada kime gideyim diye kara kara düşünüyorsunuz.

1-saat-içinde-para-bulmak

1 saat içinde para bulmak

Acil finansman ihtiyaçlarının karşılanması amacı ile borç para vereceğini iddia eden pek oldukca şahıs var. Hatta yoldan geçerken dağıtılan el ilanlarında dahi gereksinim duyan şahıslara finansman sağlanabileceği yazıyor. Bu ilanların da oldukca doğru bulunduğunu söylemek mümkün değil. En başta bu durum yasal değil. Bundan dolayı kanunlarımızda yer almış olduğu ifadesi ile gelir ve kazanç elde etmek için para ticareti yapmak yasaklanmıştır. 

Borç Para Veriyorum Diyenlere Dikkat Edin

Nakit para bulmak için buluş edilmiş pek oldukca yöntem vardır. Oldukca sık gördüğümüz ve şaşkınlıklar içinde kaldığımız bir durumu sizler ile paylaşmak isterim. İnternet üstünde böbreğimi satmak istiyorum ne kadar eder vb. pek oldukca ilana rastlıyoruz. Ilk olarak organ ticareti yapmanın yasaklanmış bir durum bulunduğunu bildirelim. Diğeri bir husus ise böbreğinizi almayı taahhüt edecek kişinin muhtemelen organ mafyası olabileceği ihtimalidir. Düzgüsel olarak para önemsiz bir meta değil. Yalnız canınızdan da kıymetli hiçbir şey yok şu hayatta.

İş adamı ya da hayırsever kisvesi altına bürünüp finansman sağlayacağını taahhüt eden pek oldukca şahıs var. Bu şahıslar da elbet gökten inmiş birer melek değil. Bundan dolayı bu şahıslar para kiralayarak gelir elde ediyorlar. Antak kalma dahilinde size bir komisyon ya da faiz oranı sunuyorlar. Borçlarınızı vadesi içinde öderseniz küçük bir ihtimal mesele olmuyor. Yalnız ödemeyi geciktirmeniz durumunda {{hiç de}} mantıklı olmayan bir sistem işliyor. Faizler yüzde 100, yüzde 200‘ lere varan oranlarda artıyor ve aslına bakarsanız borç batağında olduğunuz o dönemde bu bataklık sizi daha da içine çekmeye başlıyor. Hatta bir kısmını ödesem abi diyerek sağdan soldan da borç alıyorsunuz.

Polis tarafınca tefecilere meydana getirilen baskınlar basına yansıyor. Silahlar, tüfekler vb. ekipmanlar ele geçiriliyor. Borcunuzu ödemediğinizde işte bu namlular aslen size doğruluyor. Bu sebeple yasal olmayan yollara ve bu şahıslara bulaşmayın, canınızı bağışlamaları için aman dilemek zorunda kalmayın.

borç-para-veriyorum

Borç para veriyorum

Nakit Para Bulmanın Yolları

Para bulmanın pek oldukca yolu vardır. Yalnız bu yöntemlerden en doğrusu bankalara giderek gereksinim kredisi kampanyalarına başvurmaktır. Bankalardan kredi alabilmek için müracaat sonrası üstünde araştırma yapılacak olan kredi geçmişinizin pozitif yönde neticelenmesi gerekmektedir. Bu anlamda kredi notunuz yüksek olmalı, siciliniz temiz olmalı ya da herhangi bir kredi, kredi kartı borcunuz olmamalıdır. Bankalarda genel olarak meydana getirilen bu incelemeler uzun sürmektedir. Acil finansmana gereksinim duyanların kredi notu yüksek ve gelirlerini belgeleyebiliyor iseler, bankaların oluşturdukları e-kredi kampanyalarına başvurmalarını öneriyoruz. İnternet üstünden alınacak kredi başvuruları şubelere nazaran daha kolay sonuçlanmaktadır.

Yalnız kara listede olanlar için durum {{hiç de}} zannettiğimiz kadar kolay değil. Bu şahısların bankalara yapacakları kredi başvuruları reddedildiği için değişik yöntemler arıyorlar. Eğer gereksinim duyduğunuz meblağ oldukça yüksek değilse bu şahıslar kredi kartlarından, kartlarının limitleri kadar nakit ön ödeme çekerek de acil finansman gereksinimlerini karşılayabilirler. Kredi kartlarının nakit ön ödeme ya da taksitli ön ödeme şekillerinde akdi faiz uygulanmaktadır. Yalnız taksitli nakit ön ödeme seçeneğinin tercih edilmesi durumunda harcamalar oldukca fazla olacaktır. Bu sebeple nakit ön ödeme yönteminin tercih edilmesi ve borcun derhal kapatılması önem arz etmektedir.

nakit-para-bulmanın-yolları

Nakit para bulmanın yolları

Senetle Para Veren Bölgeler Var mı?

Senetle para vereceğini iddia eden pek oldukca şirket ya da şahıs bulunmaktadır. Bu şahıslardan nakit aldığınızda vade kadar senet hazırlanmış olur. Sonrasında borçlarınızı kapatırken taksit ödemesinden sonrasında bu senetleri almak gerekmektedir. Bu işin riskli tarafı aslen senetlerin üzerine tutarların yanlış yazılabileceğinin olması ihtimalidir. Bu şekilde durumlar için uyanık olmak ve okumadan herhangi bir evrak hazırlamamak gerekiyor.

  1. İzmir’de acil para bulma yöntemleri
  2. Ankara’da senetle para veren bölgeler
  3. Bursa Kapalıçarşı’da senetle para veren yerler
  4. Antalya Muratpaşa’da senetle para veren yerler olduğu şeklinde bu uygulamalar ülkemizin her ilinde yapılmaktadır.

Bozdurma Cep Telefonu Alıp Satmak

Cep telefonu ya da elektronik eşya bozdurma son zamanların en kolay finansman bulma şekilleri içinde yer almıştır. Eskiden kredi kartlarına taksit yapılmadığı için bu durumun söz mevzusu olabilmesi adına geliştirilmiş oldukca değişik yöntemler mevcuttu. Elden taksitle, senetle, GSM operatörlerden aygıt alarak, kısa süre içinde bu aygıt satılıyor ve nakte çevriliyordu. Bu sayede düşük meblağlarda da olsa finansman gereksinimleri giderilebiliyordu. GSM operatörlerinden cep telefonu almak için faturalı bir hatta haiz olunması gerekmektedir. Telefon bozdurma yöntemi ile ilgili hazırlamış olduğumuz içinde ne olduğu inceleyerek senetle ya da elden taksitle aygıt alabileceğiniz mağazalara ulaşabilirsiniz.

Beyaz eşyalarda da bu durum geçerlidir. Arçelik, Vestel, Beko, Evkur vb. mağazaların elden taksitle ürün sattıkları görülmektedir. Taksitle alacağınız bu ürünleri derhal satarak finansman ihtiyacınız olan şeyleri karşılayabilirsiniz. Ankara’da senetle cep telefonu satan pek oldukca mağaza bulunmaktadır.

Senetle Altın Almak Mantıklı mı?

Senetle altın almak da en oldukca tercih edilen yöntemlerden bir tanesidir. Bir fazlaca kuyumcu yasal bir dayanağı olmadığından dolayı bu uygulamayı yapmıyor. Yalnız tanıdık kuyumcular vasıtası ile senetle ya da elden taksitle altın alınabiliyor. İşte alacağınız bu altınları ondan sonrasında gene kuyumcuya satarak nakite çevirebiliyorsunuz. Bu şekilde elinize para geçmiş oluyor. Kuyumcular senetle borç para verir mi isminde içeriğimizden mevzu ile ilgili detaylı data alabilirsiniz.

senetle-altın-almak

Senetle altın almak

Faktoring Firmalar

Gene yasal olmakla birlikte Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu tarafınca denetim altında olan bu firmalardan da belirli koşullar dahilinde nakit alabilirsiniz. Ek olarak eskilerin daha iyi bilmiş olduğu ikrazat firmaları da vardır. Bu meslek artık oldukca yaygın değildir. Devletimizde oldukca azca sayıda ikrazat şirketi etkinlik göstermektedir. Senetle nakit veren ikrazat firmaları içeriğimizden detaylı data alabilir ve bu firmalara ulaşabilirsiniz. İkrazat firmaları senet usulü ile iş koşturmacasındadır. Ellerinde ödenmemiş çek, senet olanlar bunlar ile faktoring firmalara başvurabilir.

Peşinatsız Ticari Araç Alımı

Bazı galeriler ya da otomotiv firmaları da senetle ve peşinatsız bir halde araç sattıklarını ifade etmektedir. Buralara giderek almak istediğiniz aracı belirlediğinizde senet düzenlenmekte ve vadeler belirlenmektedir. Tüketiciye bu şekilde ödeme planları hazırlanmaktadır. Üstelik bu firmaların alımlarda peşinat talep etmemesi acil finansman ihtiyacı olanlar için vali nimet sayılmaktadır. Aldığınız bu araçları derhal satarak finansman ihtiyacınız olan şeyleri da karşılayabilirsiniz. Peşinatsız araç satan galerileri inceleyerek buradan ticari araç alımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Senetle ve  peşinatsız araç alımı yüksek meblağlara kısa sürede gereksinim duyanların başvuracakları yöntemlerin başlangıcında gelmektedir.

Hayırseverlerin Kapısını Çalmak

Meşhur iş adamlarının holdinglerinin web sayfalarında maddi yardım bölümleri bulunmaktadır. Buralardan yardım alabilmeniz için karşı tarafa ciddi manada ihtiyacınız bulunduğunu kanıtlamanız gerekmektedir.

Borç Para Verenlerin Telefon Numaraları Doğru mu?

Borç para verenlerin telefon numaraları ve yazışma adresleri web üstünde en oldukca sorgulanan konuların başlangıcında gelmektedir. Bu işlemlerin yasal olmamasından dolayı size adres bilgisi ya da cep telefonu numarası veren kişilere saygınlık etmeyin. Elinize Tefeci Mustafa, Tefeci Ali vb. telefon numaraları geçse dahi bu kişiler ile bağlantı kurmadan yukarıdaki yöntemlere başvurun. Devletimizde tefecilik faaliyetleri ile ilgilenenlere hapis ve adli para cezası şeklinde yaptırımların uygulanması söz mevzusu olmaktadır.

Aslen yukarıdaki yöntemler şahıslar için tamamen kazançlı olmamaktadır. Yalnız acil finansman ihtiyaçlarının karşılanması amacı ile mantıklıdır. Örnek olarak bozdurma telefon alımlarında bu cep telefonlarını piyasa fiyatının oldukca üstünde vadeli olarak alırsınız. Yalnız zarar etmek de ticaretin bir gereği olsa gerek. En güzeli ise asla hiç kimseye muhtaç olmadan, dilenmeden, el açmadan ya da eyvallah etmeden artık ne derseniz diyin, ihtiyacınız olan şeyleri karşılamış olmuş olmuş olursunuz.

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

ilginizi çekebilir

Evde Bakım Maaşı Şartları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir